Inloggen
Zoeken in nieuws


MHCHBS
Agenda
maandag 11 juni 
Start renovatie hoofdveld
zaterdag 23 juni 
Jongste Jeugddag KNHB
maandag 25 juni 
SEAH vergadering
woensdag 27 juni 
ALV
donderdag 28 juni 
Zomer Avond Competitie (ZAC)
Hele agenda
Hockey
Overig
Contact
MHCHBS
Bergweg 1 -a
2061KB Bloemendaal

clubhuis: 023-5376702
RSS
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD1 Max Vergnes KG3 - AB
15:45 - 16:45 JD3 Daan Boon KG2 - AB
15:45 - 16:45 JD4 Olivier Kroese KG2 - CD
15:45 - 16:45 MD1 Jeroen Tuininga KG3 - CD
15:45 - 17:00 MD3 Emmy Nietzman KG1 - AB
15:45 - 16:45 MD4 Bart Post KG1 - CD
16:45 - 17:45 JC1 Bart Post KG3 - AB
16:45 - 17:45 JC3 Tristan Abell KG2 - AB
16:45 - 17:45 JC4 Thomas Kroese KG2 - CD
16:45 - 17:45 MC1 Daan Boon KG3 - CD
16:45 - 17:45 MC3 Max Vergnes KG1 - CD
17:00 - 18:00 MC6 Olivier Kroese KG1 - AB
17:45 - 20:30 keepers Trainingsgroep KG1 - CD
17:45 - 18:45 JB3 Bart Post KG2 - AB
17:45 - 18:45 JB4 Thomas Kroese KG2 - CD
18:00 - 19:00 JB1 Arthur Sernee KG3 - AB
18:00 - 19:00 MB1 Floor Been KG3 - CD
18:00 - 19:00 MB3 Max Vergnes KG1 - AB
18:45 - 19:45 JA3 Thomas Kroese KG2 - AB
19:00 - 20:00 MB4 Max Vergnes KG1 - AB
19:15 - 20:15 JA1 Gijs Bouws KG3 - AB
19:15 - 20:15 MA1 Pepijn Hendriksen KG3 - CD
19:45 - 20:45 MA5 Bart Post KG2 - AB
19:45 - 20:45 MA6 Thomas Kroese KG2 - CD
20:00 - 20:30 Trim MA KG1 - AB
20:30 - 22:30 D01 Jeroen Tuininga KG3
20:30 - 22:00 Trim MA Bart Post
Pepijn Hendriksen
Thomas Kroese
KG1
20:45 - 22:00 Trim MA KG2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 JD2 Nica van Vliet
Max Vergnes
KG3 - AB
15:45 - 17:00 MD2 Anne-Floor van Vilsteren KG3 - CD
16:30 - 17:30 MC4 Jan Willem Tuininga KG2 - AB
16:30 - 17:30 MC5 Charlotte de Vries KG2 - CD
16:45 - 18:15 JC2 Arno Bakker
Peer Dries
KG1 - AB
16:45 - 18:15 MC2 Emma van Zweeden
Lea Storteboom
KG1 - CD
17:15 - 18:30 JB1 Arthur Sernee KG3 - AB
17:15 - 18:30 MB1 Floor Been KG3 - CD
17:30 - 18:30 MB5 Jan Willem Tuininga KG2 - AB
17:30 - 18:30 MB6 Charlotte de Vries KG2 - CD
18:15 - 19:30 JB2 Bastiaan Hoes
Max Vergnes
KG1 - AB
18:15 - 19:30 MB2 Thomas Kroese
Max Vergnes
KG1 - CD
18:45 - 20:00 JA1 Gijs Bouws KG3 - AB
18:45 - 20:00 MA1 Pepijn Hendriksen KG3 - CD
18:45 - 19:45 MA3 Jan Willem Tuininga KG2 - AB
18:45 - 19:45 MA4 Bart Post KG2 - CD
19:30 - 21:00 HJ 1 Robert Dekker KG1 - CD
19:30 - 20:45 JA2 Charlotte de Vries KG1 - AB
19:45 - 21:00 D05 Jan Willem Tuininga KG2 - AB
19:45 - 21:15 DJ 4 Bart Post KG2 - CD
20:00 - 22:30 H1 Thomas Immink KG3
21:00 - 22:30 D02 Arthur Sernee KG1 - AB
21:00 - 22:30 DB KG2 - AB
21:00 - 22:30 DC KG2 - AB
21:00 - 22:30 H5 Bart Post KG1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 JF1 KG1 - AB
13:30 - 14:30 JF2 KG1 - AB
13:30 - 14:30 JF4 KG1 - AB
13:30 - 14:30 MF1 KG1 - CD
13:30 - 14:30 MF2 KG1 - CD
13:30 - 14:30 MF4 KG1 - CD
14:30 - 15:30 J6E1 KG1
14:30 - 15:30 J6E2 KG1
14:30 - 15:30 J6E3 KG1
14:30 - 15:30 J6E4 KG1
14:30 - 15:30 M8E1 KG3
14:30 - 15:30 M8E2 KG3
14:30 - 15:30 M8E3 KG3
14:30 - 15:30 M8E4 KG3
15:30 - 16:30 J8E1 KG3
15:30 - 16:30 J8E2 KG3
15:30 - 16:30 J8E3 KG3
15:30 - 16:30 JF3 KG1 - CD
15:30 - 16:30 M6E1 KG1 - AB
15:30 - 16:30 M6E2 KG1 - AB
15:30 - 16:30 M6E3 KG1 - CD
15:30 - 16:30 M6E4 KG1 - CD
15:30 - 16:30 MF3 KG1 - CD
16:30 - 17:45 G1 Lara Midjek KG2 - AB
16:30 - 17:45 G2 Annemarie Burgers KG2 - AB
16:45 - 18:00 JD1 Max Vergnes
Robbert Zevalkink
KG3 - AB
16:45 - 18:00 MD1 Sanne Immer
Robbert Zevalkink
KG3 - CD
16:45 - 18:00 MD3 Emmy Nietzman KG2 - CD
16:45 - 17:45 MD4 Bart Post
Bart Post
Daan Boon
Floor Been
Tijn Bouws
KG1
16:45 - 17:45 MD5 Bart Post
Daan Boon
Floor Been
KG1
16:45 - 17:45 MD6 Floor Been
Bart Post
Daan Boon
KG1
17:45 - 18:45 MC3 Tijn Bouws KG1 - CD
18:00 - 19:00 MB3 Sanne Immer KG2 - AB
18:00 - 19:00 MB4 Max Vergnes KG2 - CD
18:15 - 19:30 JC1 Bart Post
Ton Bouman
KG3 - AB
18:15 - 19:30 MA2 Anouk Plooij KG1 - AB
18:15 - 19:30 MC1 Daan Boon KG3 - CD
19:00 - 20:00 JA3 Max Vergnes KG2 - AB
19:30 - 20:00 keepers Trainingsgroep KG3 - CD
19:30 - 20:00 Skillstraining ABC Trainingsgroep KG3 - AB
19:30 - 21:00 D03 Robbert Zevalkink KG1 - AB
19:30 - 21:00 DA Ton Bouman KG1 - CD
20:00 - 22:30 D01 Jeroen Tuininga KG3
20:00 - 21:00 MA4 Bart Post KG2
20:00 - 21:00 MA5 Anouk Plooij KG2
20:00 - 21:00 MA6 Niels Prins KG2
21:00 - 22:30 D04 Ton Bouman KG1 - CD
21:00 - 22:30 D07 Niels Prins KG2 - CD
21:00 - 22:30 H2 Robbert Zevalkink KG1 - AB
21:00 - 22:30 H6 KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 JD1 Max Vergnes KG1 - AB
15:45 - 17:00 JD2 Nica van Vliet KG1 - CD
15:45 - 16:45 JD3 Zoe Barth KG2 - AB
15:45 - 16:45 JD4 Peer Dries KG2 - CD
16:00 - 17:15 JC1 Bart Post KG3 - AB
16:00 - 17:15 MC1 Daan Boon KG3 - CD
17:00 - 18:00 MC5 Nica van Vliet KG2 - AB
17:00 - 18:00 MC6 Max Vergnes KG2 - CD
17:15 - 18:30 JC2 Arno Bakker
Peer Dries
KG1 - AB
17:15 - 18:30 MC2 Emma van Zweeden
Lea Storteboom
KG1 - CD
17:30 - 18:45 JB1 Arthur Sernee KG3 - AB
17:30 - 18:45 MB1 Floor Been KG3 - CD
18:00 - 19:00 JC3 Steijn Zekveld KG2 - AB
18:00 - 19:00 JC4 Max Vergnes KG2 - CD
18:30 - 19:30 MA3 Anouk Plooij KG1 - CD
18:30 - 19:30 MC4 Nica van Vliet KG1 - AB
18:45 - 20:30 D01 Jeroen Tuininga KG3
19:00 - 20:00 MB5 Bart Post KG2 - AB
19:00 - 20:00 MB6 Margot Broekhof KG2 - CD
19:30 - 20:45 MA2 Anouk Plooij KG1 - CD
20:00 - 21:00 JB3 Bart Post KG2 - AB
20:00 - 21:00 JB4 Margot Broekhof KG2 - CD
20:30 - 21:00 D01 Jeroen Tuininga KG3 - CD
20:30 - 21:00 H1 Thomas Immink KG3 - AB
21:00 - 22:30 H1 Thomas Immink KG3
21:00 - 22:30 H3 KG1 - CD
21:00 - 22:30 HA KG1 - AB
21:00 - 22:30 HB Daan Boon KG2 HL1
21:00 - 22:30 HC KG2 HL1
21:00 - 22:30 HD KG2 HL1
21:00 - 22:30 HE KG2 HL1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 Funkey Maart KG1 - CD
15:45 - 16:45 Funkey september KG1 - C
15:45 - 16:45 J8E1 KG3
15:45 - 16:45 J8E2 KG3
15:45 - 16:45 JF1 KG2 - AB
15:45 - 16:45 JF2 KG2 - AB
15:45 - 16:45 JF3 KG2 - AB
15:45 - 16:45 JF4 KG2 - AB
15:45 - 16:45 M6E1 KG1 - AB
15:45 - 16:45 M6E2 KG1 - AB
15:45 - 16:45 M6E3 KG1 - AB
15:45 - 16:45 M6E4 KG1 - AB
15:45 - 16:45 M8E1 KG3
15:45 - 16:45 M8E2 KG3
15:45 - 16:45 Puppies Meisjes KG2 - CD
15:45 - 16:45 reservering 1 uur KG1 - D
16:45 - 17:45 J6E1 KG1 - AB
16:45 - 17:45 J6E2 KG1 - AB
16:45 - 17:45 J6E3 KG1 - AB
16:45 - 17:45 J6E4 KG1 - AB
16:45 - 17:45 J8E3 KG3
16:45 - 17:45 M8E3 KG3
16:45 - 17:45 M8E4 KG3
16:45 - 17:45 MF1 KG2 - AB
16:45 - 17:45 MF2 KG2 - AB
16:45 - 17:45 MF3 KG2 - AB
16:45 - 17:45 MF4 KG2 - AB
16:45 - 17:45 Puppies jongens KG2 - CD
16:45 - 17:45 reservering KG1 - D
17:45 - 19:00 MD1 Sanne Immer
Robbert Zevalkink
KG3 - AB
17:45 - 19:00 MD2 Anne-Floor van Vilsteren
Robbert Zevalkink
KG3 - CD
18:00 - 19:15 JB2 Bastiaan Hoes KG1 - AB
18:00 - 19:15 MB2 Thomas Kroese KG1 - CD
18:00 - 19:00 MD5 Nica van Vliet KG2 - AB
18:00 - 19:00 MD6 Ton Bouman KG2 - CD
19:00 - 20:15 JA1 Gijs Bouws KG3 - AB
19:00 - 20:15 MA1 Pepijn Hendriksen KG3 - CD
19:15 - 20:45 D02 Robbert Zevalkink KG1 - CD
19:15 - 20:45 DJ 1 Sanne Immer KG2 - CD
19:15 - 20:45 DJ 3 Bastiaan Hoes KG2 - AB
19:15 - 20:45 JA2 Ton Bouman KG1 - AB
20:15 - 22:30 H1 Thomas Immink KG3
20:45 - 22:15 DJ 2 KG2 - CD
21:00 - 22:30 H2 Robbert Zevalkink KG1 - CD
21:00 - 22:30 H4 Ton Bouman KG1 - AB
Statistieken
vrijdag 22 juni 2018
Aantal leden (info) 1472
Nu online 210
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 75,0%
Vandaag jarig
Guusje Aalberse
Boris Duijvestijn
Ralf Lippes
Frederique van Marrelo
Bent Passier
Mededelingen
Clubcompetitie
1 D02 22 63 + 70
2 H2 22 56 + 56
3 DJ 1 20 47 + 39
4 MD4 19 42 + 45
5 HD 20 44 + 45
Gehele competitie
Laatste reacties
Wedstrijden quicklinks
Teams

Hoofdsponsor
Adverteerders
Gouden sponsors