Inloggen
Zoeken in nieuws


MHCHBS
Agenda
vrijdag 19 oktober 
Trainers-opleidingsdag Jongste Jeugd
zaterdag 20 oktober 
Herfstvakantie
maandag 22 oktober 
NSK Clinicdagen
maandag 22 oktober 
verhuur velden aan Q&Q Sport events
donderdag 25 oktober 
verhuur 2 velden aan Kennemerlyceum
Hele agenda
Hockey
Overig
Contact
MHCHBS
Bergweg 1 -a
2061KB Bloemendaal

clubhuis: 023-5376702
RSS
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD3 Daan Boon KG1 - AB
15:45 - 16:45 JD4 Ton Bouman KG1 - CD
15:45 - 17:00 MD3 Max Vergnes KG3 - AB
15:45 - 16:45 MD4 Anouk Plooij KG3 - CD
15:45 - 16:45 MD5 Sanne Immer KG2 - AB
15:45 - 16:45 MD6 Tristan Abell KG2 - CD
16:45 - 18:00 JC2 Linde van de Ven KG1 - AB
16:45 - 17:45 JC3 Tristan Abell KG2 - AB
16:45 - 17:45 JC4 Ton Bouman KG2 - CD
16:45 - 18:00 MC2 Anouk Plooij KG1 - CD
17:00 - 18:00 JD1 Daan Boon KG3 - CD
17:00 - 18:00 MD1 Floor Been KG3 - AB
17:45 - 22:30 Keepers Trainingsgroep KG5
18:00 - 19:00 JB3 Anouk Plooij KG2 - AB
18:00 - 19:00 JB4 Daan Boon KG2 - CD
18:00 - 19:00 JC1 Max Vergnes KG3 - AB
18:00 - 19:00 MC1 Thomas Kroese KG3 - CD
18:15 - 19:15 JB1 Ton Bouman KG1 - AB
18:15 - 19:15 MB1 Arthur Sernee
Bart Post
KG1 - CD
19:00 - 20:00 JA3 Thomas Kroese KG3 - CD
19:00 - 20:15 MA2 Tijn Bouws KG3 - AB
19:15 - 20:15 JA1 Gijs Bouws KG1 - AB
19:15 - 20:15 MA1 Anouk Plooij KG1 - CD
19:15 - 20:15 MB3 Ton Bouman KG2 - AB
19:15 - 20:15 MB4 Olivier Kroese KG2 - CD
20:00 - 22:15 Trim MA Anouk Plooij
Ton Bouman
KG3 - CD
20:15 - 22:15 Trim MA Anouk Plooij
Jan Willem Tuininga
KG3 - AB
20:15 - 22:15 Trim MA Anouk Plooij KG2
20:30 - 22:30 D01 Jeroen Tuininga KG1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 JD1 Daan Boon KG3 - CD
15:45 - 17:00 MD1 Floor Been KG1 - CD
15:45 - 17:00 MD2 Bart Post KG1 - AB
17:00 - 18:15 JB2 Sebastiaan van Commenee KG1 - AB
17:00 - 18:15 JD2 Daan Boon KG3 - CD
17:00 - 18:15 MB1 Arthur Sernee
Bart Post
KG1 - CD
17:00 - 18:00 MC3 Floor Been KG3 - AB
17:00 - 18:00 MC5 Anouk Plooij KG2 - AB
17:00 - 18:00 MC6 Jan Willem Tuininga KG2 - CD
18:00 - 19:15 MB2 Bastiaan Hoes KG3 - AB
18:15 - 19:30 MA1 Anouk Plooij KG1 - CD
18:15 - 19:15 MB5 Sebastiaan van Commenee KG2 - AB
18:15 - 19:15 MB6 Jan Willem Tuininga KG2 - CD
18:15 - 19:15 MC4 Daan Boon KG3 - CD
18:30 - 19:45 JA2 Thomas Kroese KG1 - AB
19:15 - 20:45 H5 Sebastiaan van Commenee KG3 - CD
19:15 - 20:45 HJ 1 Robert Dekker KG3 - AB
19:45 - 20:45 MA3 KG2 - AB
19:45 - 20:45 MA4 Jan Willem Tuininga KG2 - CD
20:00 - 22:30 H1 Thomas Immink KG1
20:45 - 22:15 D05 Jan Willem Tuininga KG2 - CD
20:45 - 22:15 DB Robert Dekker KG2 - AB
20:45 - 22:15 DC Robert Dekker KG2 - AB
20:45 - 22:30 H2 KG3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 JF2 KG3
13:30 - 14:30 JF3 KG3
13:30 - 14:30 JF4 KG3
13:30 - 14:30 Mf2 KG1
13:30 - 14:30 MF3 KG1
13:30 - 14:30 MF4 KG1
14:30 - 15:30 J6E1 KG1
14:30 - 15:30 J6E2 KG1
14:30 - 15:30 J6E3 KG1
14:30 - 15:30 J6E4 KG1
14:30 - 15:30 M8E1 KG3
14:30 - 15:30 M8E2 KG3
14:30 - 15:30 M8E3 KG3
14:30 - 15:30 M8E4 KG3
15:30 - 16:30 J8E1 KG3
15:30 - 16:30 J8E2 KG3
15:30 - 16:30 J8E3 KG3
15:30 - 16:30 JF1 KG3
15:30 - 16:30 M6E1 KG2
15:30 - 16:30 M6E2 KG2
15:30 - 16:30 M6E3 KG2
15:30 - 16:30 M6E4 KG2
15:30 - 16:30 MF1 KG1 - D
16:30 - 17:30 G1 Lara Midjek KG2 - AB
16:30 - 17:30 G2 Anne-Floor van Vilsteren KG2 - AB
16:45 - 18:00 JC1 Max Vergnes KG1 - AB
16:45 - 18:00 MC1 Thomas Kroese KG1 - CD
17:00 - 18:00 MD4 Ton Bouman KG3 Floor Been
17:00 - 18:00 MD5 Sanne Immer KG3 Floor Been
17:00 - 18:00 MD6 Pien van den Raadt KG3 Floor Been
18:00 - 19:15 JA1 Gijs Bouws KG1 - CD
18:00 - 19:15 JB1 Ton Bouman KG1 - AB
18:00 - 19:15 JB2 Sebastiaan van Commenee KG3 - AB
18:00 - 19:00 JC3 Anne-Floor van Vilsteren KG2 - AB
18:00 - 19:00 JC4 Sanne Immer KG2 - CD
18:00 - 19:15 MA2 Tijn Bouws KG3 - CD
19:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep KG5
19:00 - 20:00 JB3 Anne-Floor van Vilsteren KG2 - AB
19:00 - 20:00 JB4 Sanne Immer KG2 - CD
19:15 - 21:15 D01 Jeroen Tuininga KG1
19:30 - 21:00 D02 Gijs Bouws KG3 - CD
19:30 - 21:00 DA Ton Bouman KG3 - AB
20:00 - 21:00 MB3 Thomas Kroese KG2 - AB
20:00 - 21:00 MB4 Sebastiaan van Commenee KG2 - CD
21:00 - 22:30 D03 Ton Bouman KG3 - AB
21:00 - 22:30 D04 Sebastiaan van Commenee KG3 - CD
21:00 - 22:30 D06 KG2 - CD
21:00 - 22:30 H6 KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD3 Pien van den Raadt KG2 - AB
15:45 - 16:45 JD4 Ileen Koekoek KG2 - CD
15:45 - 17:00 MD1 Floor Been KG1 - AB
15:45 - 17:00 MD2 Bart Post KG1 - CD
16:45 - 18:00 JC2 Linde van de Ven KG3 - AB
16:45 - 17:45 MC3 Pien van den Raadt KG2 - AB
16:45 - 17:45 MC4 Jan Willem Tuininga KG2 - CD
16:45 - 17:45 MD3 Tristan Abell KG3 - CD
17:00 - 18:15 JC1 Arthur Sernee KG1 - AB
17:00 - 18:15 MC1 Floor Been KG1 - CD
17:45 - 18:45 MC5 Pien van den Raadt KG2 - AB
17:45 - 18:45 MC6 Jan Willem Tuininga KG2 - CD
18:15 - 19:15 JA3 Thomas Kroese KG1 - CD
18:15 - 19:30 MA1 Anouk Plooij KG3 - AB
18:15 - 19:30 MB1 Arthur Sernee
Bart Post
KG1 - AB
18:15 - 19:30 MC2 Olivier Kroese KG3 - CD
19:00 - 20:00 MB5 Pien van den Raadt KG2 - AB
19:00 - 20:00 MB6 Jan Willem Tuininga KG2 - CD
19:15 - 21:00 D01 Jeroen Tuininga KG1
20:00 - 22:30 H1 Thomas Immink KG3
20:00 - 21:00 MA3 Olivier Kroese KG2 - AB
20:00 - 21:00 MA4 Jan Willem Tuininga KG2 - CD
21:00 - 22:30 H3 KG1 - CD
21:00 - 22:30 HA KG1 - AB
21:00 - 22:30 HB Olivier Kroese KG2 Olivier Kroese
21:00 - 22:30 HC KG2 Olivier Kroese
21:00 - 22:30 HD KG2 Olivier Kroese
21:00 - 22:30 HE KG2 Olivier Kroese
21:00 - 22:30 HL1 KG2 Olivier Kroese
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 18:00 Keepers Trainingsgroep KG5
15:45 - 16:45 J8E1 KG3
15:45 - 16:45 J8E2 KG3
15:45 - 16:45 JF1 KG2 - CD
15:45 - 16:45 JF2 KG2 - CD
15:45 - 16:45 JF3 KG2 - CD
15:45 - 16:45 JF4 KG2 - CD
15:45 - 16:45 M6E1 KG1
15:45 - 16:45 M6E2 KG1
15:45 - 16:45 M6E3 KG1
15:45 - 16:45 M6E4 KG1
15:45 - 16:45 M8E1 KG3
15:45 - 16:45 M8E2 KG3
15:45 - 16:45 puppies meisjes KG2 - AB
16:45 - 17:45 J6E1 KG1
16:45 - 17:45 J6E2 KG1
16:45 - 17:45 J6E3 KG1
16:45 - 17:45 J6E4 KG1
16:45 - 17:45 J8E3 KG3
16:45 - 17:45 M8E3 KG3
16:45 - 17:45 M8E4 KG3
16:45 - 17:45 MF1 KG2 - CD
16:45 - 17:45 Mf2 KG2 - CD
16:45 - 17:45 MF3 KG2 - CD
16:45 - 17:45 MF4 KG2 - CD
16:45 - 17:45 puppies jongens KG2 - AB
17:45 - 19:00 JD1 Daan Boon KG1 - AB
17:45 - 19:00 JD2 Pien van den Raadt KG1 - CD
18:00 - 19:15 DJ 4 Sanne Immer KG2 - AB
18:00 - 19:15 DJ 5 Steijn Zekveld KG2 - CD
18:00 - 19:15 JA1 Gijs Bouws
Pim van der Wal
KG3 - CD
18:00 - 19:15 JB1 Ton Bouman KG3 - AB
19:00 - 20:15 JA2 Daan Boon KG1 - AB
19:00 - 20:15 MB2 Bastiaan Hoes KG1 - CD
19:15 - 20:45 D02 Ton Bouman KG3 - CD
19:15 - 20:45 DJ 1 KG3 - AB
19:15 - 20:30 DJ 2 Pim van der Wal KG2 - AB
19:15 - 20:30 DJ 3 Olivier Kroese KG2 - CD
20:15 - 22:15 H1 Thomas Immink KG1
20:45 - 22:30 H2 KG3 - CD
21:00 - 22:30 H4 Ton Bouman KG3 - AB
Statistieken
donderdag 18 oktober 2018
Aantal leden (info) 1357
Nu online 63
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 73,2%
Mededelingen
Clubcompetitie
1 JD2 5 15 + 63
2 JD1 5 15 + 49
3 MD3 5 15 + 34
4 DJ 5 6 18 + 30
5 MC3 5 15 + 28
Gehele competitie
Laatste reacties
Wedstrijden quicklinks
Teams

Hoofdsponsor
Adverteerders
Gouden sponsors