header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Adviesraad
Aldo van Commenee Voorzitter
Nini Feringa lid
Kees Kuijt lid
Sicco Plesman lid
Nathal van Rijn lid
Pim van der Wal lid
AED-coördinator
Rob Fiselier lid
Barcommissie
Theo Rijneveld Manager
Jurriaan Bos coördinator Zaterdag-indeling
Dirk Jan van der Woude lid Zaterdag-indeling
Bregje van Walstijn lid Zondag-indeling
Commissie Duurzaamheid
Hans Piera Voorzitter
Machteld van der Burgt lid
Bas de Jong lid
Peter Wiers lid
Commissie Hockeyontwikkeling
Maarten Wieringa Voorzitter
Communicatie en Digitalisatie
Nicolette Nol Voorzitter
Rick de Goeij coördinator
Mylene Destellirer Communicatie beeld/tekst/vorm
Feestcommissie
Susanne van Gestel lid
Carola van Rijn lid
Heidi van de Zande lid
Pascal Walk lid
Martijn van Weede lid
Ralf Benda Jongste Jeugd
Gevonden voorwerpen
Marjolein de Wit faciliteiten
Jeugdbestuur
Pim van der Wal Voorzitter
Marije Creyghton lid
Lenna van Veenendaal lid
Thomas Kroese lid
Namé van Vliet lid
Rosalie Warmerdam lid
Sjoukje van Schooten lid
Olivier Kroese lid
Annelotte Prijden lid
Jeugdcommissie
Eke Teekens voorzitter ABC
Niesje Hogewoning voorzitter DEFGP
Manon Nieuwenhuijsen coordinator 8-tallen meisjes
Manon Nieuwenhuijsen coordinator 8-tallen jongens
Aafke Groothuis coordinator puppies (j/m) puppies
Steven Slijper coördinator E6-tallen jongens
Susanne Jalink coördinator E6-tallen meisjes
Bastiaan van Wijnen coordinator F jongens
Melanie Hoogenboom coordinator F meisjes
Erik van Zandbergen coordinator jongens D
Florieke de Jong coordinator meisjes D
Mascha Matthews wedstrijdtafel ABC
Steven Slijper wedstrijdtafel DEFGP
Hester Bos-de Jong coordinator jongens C
Judith Vocking coordinator meisjes C
Niesje Hogewoning coordinator jongens B
Max Smidt coordinator meisjes B
Niesje Hogewoning coordinator jongens A
Annemieke Schouten coordinator meisjes A
Janine Bekker Funkey Coördinator
Jorge Nolte technisch beleid tophockey
Jorge Nolte tophockey jeugd tophockey
Jaap Fox meisjes tophockey
Leontien Schoon jongens tophockey
Kascommissie
Boudewijn van Dulmen lid
Greetje Bier lid
Kledingcommissie
Elsbeth Eggink lid
Stefan van Schooten lid
Klussenclub
Henk Wieringa Voorzitter
Bert v.d. Bree lid
Joost Peltenburg lid
Ed Henfling lid
Jan Willem Bakhuys lid
Olaf Tjaden lid
Arnold Weijs lid
Jan Smit lid
Herbert Koopmans lid
Hans Immer lid
Hein Kok lid
Jaap Bettink lid
Sjef Smit Groundsman
Henk Wigman Mollenvanger
Ledenadministratie
Dafne van Overbeek Ledenadministratie jeugd
Karen van der Meer Ledenadministratie jeugd
Manja Valkenberg contributieadministratie Contributie-administratie en registratie uren trainers, ledenadminstratie
Manja Valkenberg Ledenadministratie senioren
Fred Neve Ledenadministratie senioren Alle handelingen ledenadministratie senioren, veteranen, senatoren en trimmers
Materiaal
Maartje Sanders Keepers
Diederick Kwekkeboom lid
Scheidsrechterscommissie
Jorrit Nolte Voorzitter
Josette Vallentgoed Opleiding
Paul Ras Opleiding
Maarten Bogaers Begeleiding
Nina Doijer Begeleiding
Koen Sturm coördinator CS+ coaching
Esther Posno lid CS+ coaching
Hans van Leeuwen lid CS+ coaching
Stijn de Geus lid CS+ coaching
Gerard van Stijn lid CS+ coaching
Ron Hoes Coördinator indeling CS+ coaching
Paul Bosch lid Opleiding
Inge van Son Spelers ABCD Zaterdag-indeling
Esther Posno Spelers ABCD Zaterdag-indeling
Maya Koehne Ouders A Zaterdag-indeling
Frank ten Duis Ouders B Zaterdag-indeling
Cecile Willemsens Ouders C Zaterdag-indeling
Bregje van Walstijn Senioren Zondag-indeling
SEAH
Ralf Buzink (k) Secretaris
Robin Geijteman Bar
Hans Piera Clubhuis
Arthur Sernee Velden
Herman Westerhoud Advies
Senioren
Senioren elftallenindeling
Ingrid Snider Elftalcommissie dames (DEC)
Milou Vrij Elftalcommissie dames (DEC)
Bas Coosemans Elftalcommissie heren (HEC)
Rob van der Feltz Elftalcommissie heren (HEC)
Sicco Plesman Elftalcommissie heren (HEC)
Fleur Zwanenburg Elftalcommissie dames (DEC)
Sponsorcommissie
Marcel Figee Voorzitter
Hans Evers Penningmeester
Cecile Willemsens lid
Marcel Figee lid
Jordie Wessel lid
Sponsorloop
Sanna Roest lid
Ernst Molenaar lid
Manja Valkenberg Administratieve ondersteuning
Technische ondersteuning
Daan van der Helm Zaalhockey TCO
Max Vergnes Opleiding TCO
Maartje Sanders Keepers TCO
Floor Been ABCD meisjes TCO
Daan Boon ABCD jongens TCO
Bart Post Video TCO
Floor Been trainers TCO
Toernooicommissie CeeDee
Maarten Koets lid
Ruth le Mair lid
Louisa Mekenkamp lid
Trimmers
Marcel Figee coördinator
Vertrouwenspersoon
Marjon van Wingerden lid
Vrijwilligerscommissie (VC)
Eileen Waldron lid
Jeanine Bolda lid
Wedstrijdsecretariaat
Bregje van Walstijn senioren
Machteld van der Burgt ABCD
Niesje Hogewoning Jongste Jeugd
Karen van der Meer Zaalhockey
Sterre Leusden Grascoördinator
Wilmar Tax Grascoördinator
Zaalhockeycommissie (ZC)
Daan van der Helm technisch beleid
Karen van der Meer Voorzitter
Sander van der Hoeve lid
Niesje Hogewoning lid
Saskia Elsenburg lid
Mirjam Warning lid
Anita Sluis lid
Lotte van der Linden lid
Zomeravondcompetitie (ZAC)
Erwin Melger Voorzitter
Stefanie Nelissen lid
Rutger Vismans lid
Milou Vrij lid
Carline Stokkel lid
Nina de Jong lid

Jeugd

Senioren

Sponsoren


Facebook

Instagram