header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Adviesraad
Aldo van Commenee Voorzitter
Nini Feringa lid
Kees Kuijt lid
Sicco Plesman lid
Nathal van Rijn lid
Pim van der Wal lid
AED-coördinator
Rob Fiselier lid
Barcommissie
Theo Rijneveld Manager
Robin Geijteman Administratieve ondersteuning
Monique de Leeuw lid Zaterdag-indeling
Bregje van Walstijn lid Zondag-indeling
Commissie Duurzaamheid
Hans Piera Voorzitter
Machteld van der Burgt lid
Bas de Jong lid
Peter Wiers lid
Commissie Hockeyontwikkeling
Maarten Wieringa Voorzitter
Communicatie en Digitalisatie
Babette Gaus Voorzitter
Katherine Ruitinga Communicatie Facebook
Lonneke Dötsch Communicatie Instagram
Lisa van Baal-slot Communicatie Website
Mariska Wiersum Communicatie Website
Lidewij Helmich Communicatie Website
Manda Collins Communicatie Website
Feestcommissie
Susanne van Gestel lid
Carola van Rijn lid
Heidi van de Zande lid
Pascal Walk lid
Martijn van Weede lid
Ralf Benda Jongste Jeugd
Gevonden voorwerpen
Marjolein de Wit faciliteiten
Jeugdbestuur
Pim van der Wal Voorzitter
Marije Creyghton lid
Lenna van Veenendaal lid
Thomas Kroese lid
Namé van Vliet lid
Rosalie Warmerdam lid
Sjoukje van Schooten lid
Olivier Kroese lid
Annelotte Prijden lid
Jeugdcommissie
Erik van Zandbergen coordinator 8-tallen jongens
Jaap Fox coordinator 8-tallen meisjes
Kirsten Groeneveld coördinator E6-tallen jongens
Carine Sardjoesingh-Frentzen coördinator E6-tallen meisjes
Erik van Zandbergen coordinator jongens D
Kirsten Groeneveld coordinator F jongens
Carine Sardjoesingh-Frentzen coordinator F meisjes
Mascha Matthews wedstrijdtafel DEFGP
Niesje Hogewoning Voorzitter
Suzanne Jalink Vice-voorzitter
Annemieke Schouten coordinator jongens C
Annemieke Schouten coordinator jongens B
Max Smidt coordinator meisjes B
Annemieke Schouten coordinator jongens A
Max Smidt coordinator meisjes A
Kirsten Groeneveld coordinator puppies (j/m) Jongens
Carine Sardjoesingh-Frentzen coordinator puppies (j/m) Meisjes
Jaap Fox coordinator meisjes D
Nadia Schooten Funkey Coördinator
Kascommissie
Boudewijn van Dulmen lid
Greetje Bier lid
Kledingcommissie
Elsbeth Eggink lid
Stefan van Schooten lid
Klussenclub
Ed Henfling Voorzitter
Bert v.d. Bree lid
Joost Peltenburg lid
Joop Kerkhoff lid
Jan Willem Bakhuys lid
Kees de Kiewit lid
Herbert Koopmans lid
Hans Immer lid
Hein Kok lid
Jaap Bettink lid
Sjef Smit Groundsman
Ledenadministratie
Dafne van Overbeek Ledenadministratie jeugd
Karen van der Meer Ledenadministratie jeugd
Manja Valkenberg contributieadministratie Contributie-administratie en registratie uren trainers, ledenadminstratie
Florieke de Jong contributieadministratie
Manja Valkenberg Ledenadministratie senioren
Fred Neve Ledenadministratie senioren Alle handelingen ledenadministratie senioren, veteranen, senatoren en trimmers
Materiaal
Diederick Kwekkeboom lid
Jasper Beekum lid
Maartje Sanders Keepers
Florieke de Jong lid Team- en trainerskleding
Scheidsrechterscommissie
Jorrit Nolte Voorzitter
Josette Vallentgoed Opleiding
Paul Ras Opleiding
Maarten Bogaers Begeleiding
Nina Doijer Begeleiding
Esther Posno lid CS+ coaching
Hans van Leeuwen lid CS+ coaching
Stijn de Geus lid CS+ coaching
Gerard van Stijn lid CS+ coaching
Ron Hoes Coördinator indeling CS+ coaching
Paul Bosch lid Opleiding
Inge van Son Spelers ABCD Zaterdag-indeling
Esther Posno Spelers ABCD Zaterdag-indeling
Maya Koehne Ouders A Zaterdag-indeling
Frank ten Duis Ouders B Zaterdag-indeling
Dennis Mooij Ouders C Zaterdag-indeling
Bregje van Walstijn Senioren Zondag-indeling
SEAH
Jaap Stoop Voorzitter
Ralf Buzink (k) Secretaris
Maurice Buijsman Penningmeester
Robin Geijteman Bar
Hans Piera Clubhuis
Arthur Sernee Velden
Herman Westerhoud Advies
Senioren
Senioren elftallenindeling
Ingrid Snider Elftalcommissie dames (DEC)
Milou Vrij Elftalcommissie dames (DEC)
Bas Coosemans Elftalcommissie heren (HEC)
Rob van der Feltz Elftalcommissie heren (HEC)
Sicco Plesman Elftalcommissie heren (HEC)
Fleur Zwanenburg Elftalcommissie dames (DEC)
Scott Luijkx Elftalcommissie heren (HEC)
Sponsorcommissie
Marcel Figee Voorzitter
Hans Evers Penningmeester
Marcel Figee lid
Jordie Wessel lid
Cecile Willemsens lid
Sponsorloop
Sanna Roest lid
Ernst Molenaar lid
Manja Valkenberg Administratieve ondersteuning
Technische ondersteuning
Jorge Nolte technisch manager
Phillip Melger Opleiding TCO
Matthijs de Boorder Keepers TCO
Thomas Kroese ABCD jongens TCO
Pepijn Hendriksen ABCD meisjes TCO
Phillip Melger Jongste Jeugd TCO8E
Maaike Kramer Jongste Jeugd TCOEFPuppiesG
Toernooicommissie CeeDee
Ruth le Mair lid
Willemijn Wijsmuller Voorzitter
Maarten Koets lid
Vertrouwenspersoon
Marjon van Wingerden lid
Vrijwilligerscommissie (VC)
Marielle Kakebeeke lid
Wedstrijdsecretariaat
Bregje van Walstijn senioren
Niesje Hogewoning ABCD
Marc Wijnberg Jongste Jeugd
Antoine Gerritse Zaalhockey
Zaalhockeycommissie (ZC)
Antoine Gerritse Voorzitter
Florieke de Jong lid
Mirjam Warning lid
Zomeravondcompetitie (ZAC)
Erwin Melger Voorzitter
Stefanie Nelissen lid
Rutger Vismans lid
Milou Vrij lid
Carline Stokkel lid
Nina de Jong lid

Jeugd

Senioren

Sponsoren


Facebook

Instagram