Inloggen
Zoeken in nieuws


MHCHBS
Agenda
maandag 11 juni 
Start renovatie hoofdveld
zaterdag 23 juni 
Jongste Jeugddag KNHB
maandag 25 juni 
SEAH vergadering
woensdag 27 juni 
ALV
donderdag 28 juni 
Zomer Avond Competitie (ZAC)
Hele agenda
Hockey
Overig
Contact
MHCHBS
Bergweg 1 -a
2061KB Bloemendaal

clubhuis: 023-5376702
RSS
Senioren
Dames
  code nummer klasse
D01 117287  1754  Overgangsklasse Play-Offs 
D02 107417  1976  Reserve 1e klasse 
D03 107419  20208  Reserve 1e klasse 
D04 114314  2289  Res. 3e klasse 
D05 114323  20213  Res. 4e klasse 
D06 114334  1979  Res. 5e klasse 
D07   20216   
D1 - Goldcup 110973  1754  Goldcup - KO 
Dames Veteranen
  code nummer klasse
DA 107415  5754  Veteranen overgangsklasse 
DB 107462  5858  Veteranen 1e klasse 
DC 114359  47326  Veteranen 2e klasse 
Dames
  code nummer klasse
DJ 1 118303  53770  Poulefase 
DJ 2 114296  58396  Jong 4e klasse 
DJ 3 114295  66422  Jong 4e klasse 
DJ 4 114299  66423  Jong 4e klasse 
Heren
  code nummer klasse
H1 107439  20148  Overgangsklasse 
H1 - Goldcup 113153  20148  Goldcup - KO 
H2 107430  20162  Reserve 1e klasse 
H3 114340  20169  Res. 2e klasse 
H4 114343  20178  Res. 3e klasse 
H5 114351  20212  Res. 4e klasse 
H6 114358  20214  Res. 5e klasse 
H7   20215   
Heren Veteranen
  code nummer klasse
HA 107449  10148  Veteranen overgangsklasse 
HB 114366  10162  Veteranen 2e klasse 
HC 114369  10169  Veteranen 3e klasse 
HD 114367  10178  Veteranen 2e klasse 
HE 114845  53805  Veteranen 3e klasse 
Heren E - midwintercompetitie      
Heren
  code nummer klasse
HJ 1 114306  53761  Jong 3e klasse 
HJ2      
Heren Veteranen
  code nummer klasse
HL1 114375  20210  Klasse 
Jeugd
Meisjes A
  code nummer klasse
MA1 111905  20157  Super A 
MA2 112633  20159  Sub-topklasse 
MA3 112639  20160  2e klasse 
MA4 112638  20161  2e klasse 
MA5 112645  27052  3e klasse 
MA6 112647  53870  3e klasse 
Meisjes B
  code nummer klasse
MB1 111920  1008  Super B 
MB2 112650  1025  Sub-topklasse 
MB3 112654  1933  2e klasse 
MB4 112660  20166  3e klasse 
MB5 112658  20167  2e klasse 
MB6 112671  20168  4e klasse 
Meisjes C
  code nummer klasse
MC1 114227  1058  Topklasse 
MC2 114243  1244  1e klasse 
MC3 114233  20172  2e klasse 
MC4 114231  20173  2e klasse 
MC5 114226  20174  4e klasse 
MC6 114596  20175  5e klasse 
MC7   20176   
Meisjes 11D
  code nummer klasse
MD1 114281  20180  Sub-topklasse 
MD2 114250  3926  1e klasse 
MD3 114265  4349  3e klasse 
MD4 114260  3931  3e klasse 
MD5 114603  20184  5e klasse 
MD6 114605  64387  5e klasse 
Meisjes A
  code nummer klasse
ZAALBLOK      
Jongens A
  code nummer klasse
JA1 111892  20156  Super A 
JA2 112582  20158  Sub-topklasse 
JA3 112585  41256  1e klasse 
JA4 108725  50743  3e klasse 
Jongens B
  code nummer klasse
JB1 111901  20163  Super B 
JB2 112589  20164  Sub-topklasse 
JB3 112592  20165  1e klasse 
JB4 112596  41263  2e klasse 
JB5   47338   
Jongens C
  code nummer klasse
JC1 114180  20170  Topklasse 
JC2 114173  20171  1e klasse 
JC3 114177  27051  2e klasse 
JC3      
JC4 114186  38428  3e klasse 
Jongens 11D
  code nummer klasse
JD1 114190  20179  Topklasse 
JD2 114191  20181  Sub-topklasse 
JD3 114199  20182  1e klasse 
JD4 114202  20183  3e klasse 
reservering
  code nummer klasse
reservering      
reservering 1 uur      
reservering 1,5 uur      
reservering 2 uur      
reservering 4 uur      
Jongste jeugd
Meisjes E
  code nummer klasse
M6E1 115859  20186  1e klasse 
M6E10   20187   
M6E2 115884  20189  1e klasse 
M6E3 115868  20191  1e klasse 
M6E4 115880  20193  1e klasse 
M6E5   20195   
M6E6   20197   
M6E7   20199   
M6E8   20201   
M6E9   20202   
Meisjes 8D
  code nummer klasse
M8D1   20149   
M8D2   20150   
M8D3   20151   
M8D4   20152   
Meisjes E
  code nummer klasse
M8E1 115908  20154  1e klasse 
M8E2 115912  43922  1e klasse 
M8E3 115917  60738  1e klasse 
M8E4 115924  63546  1e klasse 
Meisjes F
  code nummer klasse
MF1 115827  20204  1e klasse 
MF2 115831  20206  1e klasse 
MF3 115814  30108  1e klasse 
MF4 115829  36364  1e klasse 
Puppies
  code nummer klasse
Puppies Meisjes      
Jongens E
  code nummer klasse
J6E1 115841  20185  1e klasse 
J6E2 115842  20188  1e klasse 
J6E3 115852  20190  1e klasse 
J6E4 115855  20192  1e klasse 
J6E5   20194   
J6E6   20196   
J8E1 115889  20153  1e klasse 
J8E2 115892  20155  1e klasse 
J8E3 115897  60743  1e klasse 
Jongens F
  code nummer klasse
JF1 115803  20203  1e klasse 
JF2 115793  20205  1e klasse 
JF3 115805  20207  1e klasse 
JF4 115807  40035  1e klasse 
Puppies
  code nummer klasse
Puppies jongens      
Trimleden
woensdag
  code nummer klasse
Trim WOE      
Trimleden
  code nummer klasse
Trim MA      
Zaalhockey
Dames zh
  code nummer klasse
ZD1 115507  32439  Kruisfinales 
ZD2 115498  32440  Kruisfinales 
ZD3      
ZDJ1 113056  64958  Topklasse 
ZDJ2      
ZDJ3 113497  68542  2e klasse 
ZDJ4 113496  68535  2e klasse 
Meisjes 8E zh
  code nummer klasse
ZM8E1 113097  61826  1e klasse 
ZM8E2 113101  61828  1e klasse 
ZM8E3 113103  65470  1e klasse 
ZM8E4 113094  65471  1e klasse 
Meisjes A zh
  code nummer klasse
ZMA1 112892  32455  Sub-topklasse 
ZMA2 112893  32456  Sub-topklasse 
ZMA3 112994  32457  2e klasse 
ZMA4 112992  35379  2e klasse 
ZMA5 113651  39353  3e klasse 
ZMA6      
Meisjes B zh
  code nummer klasse
ZMB1 113653  32469  Sub-topklasse 
ZMB2 113656  32459  Sub-topklasse 
ZMB3 113005  32460  2e klasse 
ZMB4 112977  32461  3e klasse 
ZMB5 112976  39374  3e klasse 
ZMB6 113666  39382  4e klasse 
Meisjes C zh
  code nummer klasse
ZMC1 113077  32462  Sub-topklasse 
ZMC2 112904  32463  1e klasse 
ZMC3 112901  32464  1e klasse 
ZMC4 112982  32465  2e klasse 
ZMC5 113669  32466  4e klasse 
ZMC6 113679  48700  5e klasse 
Meisjes 11D zh
  code nummer klasse
ZMD1 112927  32467  Topklasse 
ZMD12 113530  51865  Sub-topklasse 
ZMD2 112998  32468  1e klasse 
ZMD3 113037  39607  2e klasse 
ZMD4 113047  39614  4e klasse 
ZMD5 113541  48734  4e klasse 
ZMD6 113539  68574  4e klasse 
Heren zh
  code nummer klasse
ZH1 112929  32437  Topklasse 
ZH2 113028  32438  Topklasse 
ZH3 113074  39238  Subtopklasse 
ZH5 112915  64851  2e klasse 
Jongens 8E zh
  code nummer klasse
ZJ8E1 113081  65416  1e klasse 
ZJ8E2 113086  65419  1e klasse 
ZJ8E3 113087  68346  1e klasse 
Jongens A zh
  code nummer klasse
ZJA1 114838  32447  Kruisfinales 
ZJA12 113533  51728  Sub-topklasse 
ZJA2 113531  39249  Sub-topklasse 
ZJA3 113017  39253  1e klasse 
ZJA4      
Jongens B zh
  code nummer klasse
ZJB1 112957  32448  Sub-topklasse 
ZJB2 113544  32449  Sub-topklasse 
ZJB3 112916  32450  1e klasse 
ZJB4 112939  51745  2e klasse 
Jongens C zh
  code nummer klasse
ZJC1 112921  32451  Sub-topklasse 
ZJC2 112924  32452  1e klasse 
ZJC3 112923  39425  1e klasse 
ZJC4 113637  42493  3e klasse 
Jongens 11D zh
  code nummer klasse
ZJD1 113068  32453  Topklasse 
ZJD12 113638  51791  Sub-topklasse 
ZJD2 112944  32454  Sub-topklasse 
ZJD3 112908  39601  1e klasse 
ZJD4 113040  39603  3e klasse 
G-Hockey
G-hockey
  code nummer klasse
G1 107813  58067  Noord 
G2 108858  63833  Noord 
Funkey
Mixed
  code nummer klasse
Funkey Maart      
Funkey september      
reservering      
Statistieken
vrijdag 22 juni 2018
Aantal leden (info) 1472
Nu online 214
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 75,0%
Vandaag jarig
Guusje Aalberse
Boris Duijvestijn
Ralf Lippes
Frederique van Marrelo
Bent Passier
Mededelingen
Clubcompetitie
1 D02 22 63 + 70
2 H2 22 56 + 56
3 DJ 1 20 47 + 39
4 MD4 19 42 + 45
5 HD 20 44 + 45
Gehele competitie
Laatste reacties
Wedstrijden quicklinks
Teams

Hoofdsponsor
Adverteerders
Gouden sponsors