header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  D01 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP D1 9 22 7 1 1 28 8 0
2 HIC D1 9 20 6 2 1 22 11 0
3 Klein Zwitserland D1 9 17 5 2 2 12 4 0
4 Tilburg D1 9 17 5 2 2 16 10 0
5 Rotterdam D1 9 16 5 1 3 18 14 0
6 Huizen D1 9 11 3 2 4 12 12 0
7 Nijmegen D1 9 11 3 2 4 20 21 0
8 Groningen D1 9 10 3 1 5 10 11 0
9 HBS D1 9 9 2 3 4 12 18 0
10 Leonidas D1 9 9 2 3 4 12 19 0
11 Were Di D1 9 8 2 2 5 6 15 0
12 Terriërs D1 9 1 0 1 8 5 30 0
  Promotieklasse 
  D02 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké D3 9 21 6 3 0 33 13 0
2 Kampong D3 9 18 5 3 1 25 12 0
3 HBS D2 9 17 5 2 2 22 13 0
4 Leonidas D3 9 17 4 5 0 32 10 0
5 Alliance D2 9 16 5 1 3 16 12 0
6 Ring Pass Delft D2 9 15 4 3 2 21 23 0
7 Almere D2 9 13 3 4 2 19 19 0
8 Groen-Geel D2 9 11 3 2 4 22 19 0
9 Alecto D3 9 10 3 1 5 23 25 0
10 HUDITO D3 9 6 2 0 7 17 28 0
11 AMVJ D2 9 5 1 2 6 9 26 0
12 Cartouche D2 9 0 0 0 9 3 42 0
  Reserve overgangsklasse 
  D03 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios D2 9 19 6 1 2 19 13 0
2 AthenA D3 9 19 6 1 2 22 18 0
3 HBS D3 9 17 5 2 2 29 15 0
4 Terriërs D2 9 17 5 2 2 21 17 0
5 Amsterdam D4 9 16 5 1 3 25 12 0
6 Myra D2 9 16 5 1 3 27 22 0
7 Hurley D5 9 15 5 0 4 25 11 0
8 Rood-Wit D2 9 13 4 1 4 19 12 0
9 Kampong D6 9 11 3 2 4 16 21 0
10 Castricum D2 9 7 2 1 6 22 30 0
11 VVV D4 9 3 1 0 8 10 36 0
12 Bennebroek D2 9 3 1 0 8 7 35 0
  Reserve 1e klasse 
  D04 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS D4 8 24 8 0 0 40 1 0
2 Hurley D13 8 16 5 1 2 30 7 0
3 AMVJ D10 8 13 4 1 3 18 10 0
4 Westerpark D7 8 9 3 0 5 18 19 0
5 Alliance D3 8 9 3 0 5 15 21 0
6 Pinoké D13 8 0 0 0 8 1 64 0
  Res. 5e klasse 
  D05 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude D2 8 16 5 1 2 23 16 0
2 Hoorn (WFHC) D3 8 13 4 1 3 22 19 0
3 Westerpark D14 8 12 4 0 4 13 10 0
4 HIC D11 8 11 3 2 3 21 17 0
5 AMVJ D17 8 9 3 0 5 19 27 0
6 HBS D5 8 9 3 0 5 13 22 0
  Res. 7e klasse 
  D06 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hermes D1 8 22 7 1 0 44 11 0
2 HIC D13 8 18 6 0 2 34 8 0
3 Westerpark D15 8 13 4 1 3 21 20 0
4 HBS D6 8 8 2 2 4 20 28 0
5 VVV D21 8 6 2 0 6 7 37 0
6 Haarlem D6 8 2 0 2 6 14 36 0
  Res. 8e klasse 
  D1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley D1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Bloemendaal D1 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Pinoké D1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Xenios D1 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Alecto D1 1 0 0 0 1 2 3 0
6 HBS D1 1 0 0 0 1 1 3 0
7 HIC D1 1 0 0 0 1 1 3 0
8 Overbos D1 1 0 0 0 1 0 4 0
  Goldcup - KO 
  DA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland DA 8 24 8 0 0 38 10 0
2 Kikkers DA 9 14 4 2 3 23 22 0
3 HIC DA 9 13 4 1 4 13 21 0
4 Rood-Wit DA 8 13 3 4 1 15 11 0
5 Craeyenhout DA 8 12 3 3 2 31 23 0
6 Amsterdam DB 8 12 3 3 2 21 16 0
7 Terriërs DA 8 11 3 2 3 29 21 0
8 HBS DA 8 10 3 1 4 16 16 0
9 Victoria DA 8 8 1 5 2 19 25 0
10 Kieviten DA 8 4 1 1 6 15 26 0
11 Alphen DA 8 2 0 2 6 5 34 0
  Veteranen overgangsklasse 
  DB 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden DA 9 25 8 1 0 31 7 0
2 Pinoké DB 8 16 5 1 2 24 12 0
3 Bloemendaal DC 8 15 5 0 3 17 8 0
4 Gooische DC 8 14 4 2 2 23 11 0
5 Weesp DA 8 14 4 2 2 17 14 0
6 Rood-Wit DC 8 13 4 1 3 14 17 0
7 AthenA DB 8 9 2 3 3 11 15 0
8 Amsterdam DC 9 8 2 2 5 9 19 0
9 Alkmaar DA 8 7 2 1 5 12 26 0
10 Weesp DB 8 6 1 3 4 7 13 0
11 HBS DB 8 0 0 0 8 7 30 0
  Veteranen 1e klasse 
  DC 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké DC 8 24 8 0 0 50 6 0
2 IJburg DA 8 15 4 3 1 22 12 0
3 HBS DC 8 10 3 1 4 20 18 0
4 AthenA DC 8 10 3 1 4 13 14 0
5 FIT DA 8 9 2 3 3 13 19 0
6 Overbos DA 8 0 0 0 8 3 52 0
  Veteranen 2e klasse 
  DJ 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS DJ1 8 15 5 0 3 24 11 0
2 Xenios DJ1 8 15 4 3 1 22 12 0
3 Westerpark DJ1 8 12 3 3 2 21 16 0
4 VVV DJ1 7 9 2 3 2 12 11 0
5 HIC DJ1 7 7 2 1 4 10 20 0
6 AMVJ DJ2 8 6 2 0 6 10 29 0
  Jong 2e klasse 
  DJ 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS DJ2 8 24 8 0 0 42 6 0
2 Westerpark DJ2 8 14 4 2 2 25 16 0
3 Myra DJ3 8 12 4 0 4 29 31 0
4 Qui Vive DJ1 8 11 3 2 3 13 13 0
5 Kraaien DJ2 8 5 1 2 5 14 30 0
6 Amsterdam DJ8 8 3 1 0 7 9 36 0
  Jong 4e klasse 
  DJ 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg DJ1 8 20 6 2 0 30 2 0
2 Reigers DJ3 8 17 5 2 1 34 10 0
3 Hisalis DJ3 8 12 3 3 2 16 19 0
4 Amsterdam DJ10 8 9 3 0 5 12 41 0
5 Waterland DJ1 8 8 2 2 4 14 13 0
6 HBS DJ3 8 1 0 1 7 9 30 0
  Jong 5e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde H1 9 21 7 0 2 31 19 0
2 SCHC H1 9 21 6 3 0 31 19 0
3 Nijmegen H1 9 16 5 1 3 29 20 0
4 hdm H1 8 16 5 1 2 22 16 0
5 Laren H1 9 16 4 4 1 23 19 0
6 Cartouche H1 9 14 3 5 1 26 21 0
7 HBS H1 9 10 3 1 5 20 23 0
8 Voordaan H1 9 9 2 3 4 20 25 0
9 HIC H1 9 8 2 2 5 13 30 0
10 Qui Vive H1 8 7 1 4 3 14 16 0
11 Were Di H1 9 5 1 2 6 17 28 0
12 Victoria H1 9 3 1 0 8 13 23 0
  Promotieklasse 
  H1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde H1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Hilversum H1 1 3 1 0 0 4 1 0
3 SCHC H1 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Voordaan H1 1 3 1 0 0 3 0 0
5 AMVJ H1 1 3 1 0 0 5 4 0
6 HIC H1 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Reigers H1 1 1 0 1 0 3 3 0
8 HBS H1 1 0 0 0 1 4 5 0
9 Gooische H1 1 0 0 0 1 1 4 0
10 Qui Vive H1 1 0 0 0 1 1 4 0
11 Xenios H1 1 0 0 0 1 0 3 0
12 Phoenix H1 1 0 0 0 1 0 4 0
  Goldcup - KO 
  H2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam H7 9 18 5 3 1 33 19 0
2 Pinoké H5 9 18 5 3 1 32 20 0
3 Myra H2 8 17 5 2 1 26 20 0
4 hdm H2 9 14 4 2 3 29 24 0
5 Amsterdam H6 9 14 3 5 1 30 25 0
6 Kampong H3 9 12 3 3 3 26 26 0
7 Hurley H4 9 12 3 3 3 23 25 0
8 Voordaan H2 9 11 3 2 4 17 27 0
9 Pinoké H4 8 10 2 4 2 12 14 0
10 Schiedam H2 9 5 1 2 6 16 23 0
11 HBS H2 9 5 1 2 6 19 30 0
12 SCHC H2 9 5 0 5 4 16 26 0
  Reserve overgangsklasse 
  H3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra H5 8 16 5 1 2 20 11 0
2 Pinoké H12 8 13 4 1 3 17 16 0
3 HBS H3 8 12 4 0 4 26 24 0
4 AthenA H4 8 12 4 0 4 16 17 0
5 AMVJ H3 8 10 3 1 4 20 24 0
6 Amsterdam H14 8 7 2 1 5 16 23 0
  Res. 4e klasse 
  H4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude H2 8 20 6 2 0 30 18 0
2 Hurley H17 8 17 5 2 1 33 11 0
3 AMVJ H7 8 12 4 0 4 38 23 0
4 HBS H4 8 10 3 1 4 21 21 0
5 Amsterdam H21 8 9 2 3 3 21 27 0
6 Strawberries H2 8 0 0 0 8 9 52 0
  Res. 6e klasse 
  H5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark H11 8 21 7 0 1 35 11 0
2 HIC H5 8 14 4 2 2 26 19 0
3 HBS H5 7 10 3 1 3 14 21 0
4 Qui Vive H4 8 9 2 3 3 20 29 0
5 Pinoké H21 8 6 1 3 4 19 23 0
6 Amstelveen H4 7 4 1 1 5 15 26 0
  Res. 7e klasse 
  H6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hermes H1 8 21 7 0 1 57 8 0
2 VVV H13 7 18 6 0 1 35 12 0
3 Myra H7 7 6 2 0 5 25 18 0
4 HBS H6 8 0 0 0 8 8 87 0
  Res. 8e klasse 
  HA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos HA 9 20 6 2 1 35 20 0
2 Kieviten HA 9 17 5 2 2 29 15 0
3 Noordwijk HA 9 17 5 2 2 31 22 0
4 HBS HA 9 14 3 5 1 17 10 0
5 Alliance HA 9 13 4 1 4 17 19 0
6 Roomburg HB 8 12 3 3 2 23 20 0
7 Leiden HB 8 12 3 3 2 18 21 0
8 Terriërs HB 9 12 3 3 3 19 23 0
9 Bloemendaal HC 9 11 3 2 4 20 20 0
10 Rood-Wit HC 9 10 3 1 5 16 27 0
11 Bloemendaal HE 9 6 1 3 5 16 26 0
12 Bloemendaal HG 9 1 0 1 8 15 33 0
  Veteranen 1e klasse 
  HB 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra HB 8 20 6 2 0 25 8 0
2 HBS HB 8 14 4 2 2 15 12 0
3 Haarlem HA 8 10 3 1 4 20 25 0
4 Bloemendaal HJ 8 9 2 3 3 13 17 0
5 Heerhugowaard HA 8 8 2 2 4 12 15 0
6 Westerpark HA 8 6 2 0 6 18 26 0
  Veteranen 3e klasse 
  HC 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS HC 7 19 6 1 0 28 9 0
2 VVV HB 8 18 6 0 2 29 10 0
3 Zandvoort HA 8 15 5 0 3 24 18 0
4 Alkmaar HC 8 11 3 2 3 22 17 0
5 Magnus HA/Hermes HA 8 4 1 1 6 7 20 0
6 Pinoké HE 7 0 0 0 7 4 40 0
  Veteranen 4e klasse 
  HD 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal HM 7 19 6 1 0 29 6 0
2 Hisalis HA 7 13 4 1 2 23 11 0
3 Hurley HD 6 10 3 1 2 11 11 0
4 Uitgeest HA 6 4 1 1 4 10 24 0
5 HBS HD 6 0 0 0 6 6 27 0
  Veteranen 5e klasse 
  HJ 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien HJ1 8 22 7 1 0 49 15 0
2 IJburg HJ1 8 15 4 3 1 37 26 0
3 AMVJ HJ1 8 14 4 2 2 27 21 0
4 Bloemendaal HJ1 8 11 3 2 3 32 22 0
5 AthenA HJ3 8 11 3 2 3 28 28 0
6 HBS HJ1 8 7 2 1 5 24 54 0
7 HIC HJ2 8 6 2 0 6 11 36 0
8 Spire (WFHC) HJ1 8 4 1 1 6 30 36 0
  Jong 3e klasse 
  HL1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS HLA 8 19 6 1 1 21 12 0
2 Alphen HLA 8 14 4 2 2 17 10 0
3 Amsterdam HLA 8 13 4 1 3 20 17 0
4 Hoorn (WFHC) HLA 8 9 3 0 5 21 24 0
5 Abcoude HLA 8 7 2 1 5 12 15 0
6 Terriërs HLA 8 7 2 1 5 8 21 0
  Veteranen L 2e klasse 
Jeugd  
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JA1 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Hoorn (WFHC) JA1 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Bennebroek JA1 2 6 2 0 0 7 4 0
4 HBS JA1 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Roomburg JA1 2 3 1 0 1 4 5 0
6 hdm JA2 2 0 0 0 2 3 7 0
7 HUDITO JA1 2 0 0 0 2 3 7 0
8 Ypenburg JA1 2 0 0 0 2 3 9 0
  Landelijke Subtopklasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JA2 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Haarlem JA1 2 6 2 0 0 5 3 0
3 HBS JA2 2 3 1 0 1 8 5 0
4 FIT JA1 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Bloemendaal JA2 2 3 1 0 1 6 6 0
6 Pinoké JA3 2 1 0 1 1 3 7 0
7 Amsterdam JA2 2 1 0 1 1 3 11 0
8 Hurley JA2 2 0 0 0 2 2 6 0
  1e klasse 
  JA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JA3 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Westerpark JA2 2 6 2 0 0 4 1 0
3 AthenA JA4 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Spire (WFHC) JA1 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Alliance JA3 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Xenios JA3 2 0 0 0 2 2 4 0
7 Overbos JA2 2 0 0 0 2 1 7 0
8 Haarlem JA2 2 0 0 0 2 1 8 0
  4e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum JB1 2 6 2 0 0 8 1 0
2 HBS JB1 1 3 1 0 0 8 1 0
3 Rood-Wit JB2 2 3 1 0 1 8 3 0
4 Hurley JB3 2 3 1 0 1 4 9 0
5 Alkmaar JB2 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Pinoké JB4 2 0 0 0 2 1 14 0
  1e klasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JB3 2 4 1 1 0 10 4 0
2 AthenA JB3 2 4 1 1 0 5 3 0
3 Kikkers JB2 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Kraaien JB1 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Bloemendaal JB4 1 0 0 0 1 0 2 0
6 HBS JB2 2 0 0 0 2 2 9 0
  2e klasse 
  JB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JB2 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Uitgeest JB1 2 4 1 1 0 9 5 0
3 Bloemendaal JB5 2 1 0 1 1 5 8 0
4 AthenA JB5 1 0 0 0 1 2 5 0
5 HBS JB3 1 0 0 0 1 1 5 0
  4e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JC1 8 24 8 0 0 50 9 0
2 Hurley JC1 8 15 5 0 3 21 27 0
3 Xenios JC1 8 13 4 1 3 22 20 0
4 HBS JC1 8 10 3 1 4 12 17 0
5 Bennebroek JC1 8 9 3 0 5 22 24 0
6 Myra JC1 8 0 0 0 8 8 38 0
  Topklasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JC2 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Terriërs JC1 2 4 1 1 0 16 3 0
3 AMVJ JC1 2 4 1 1 0 5 3 0
4 FIT JC1 2 3 1 0 1 8 3 0
5 Zandvoort JC1 2 0 0 0 2 5 16 0
6 Rood-Wit JC3 2 0 0 0 2 0 16 0
  1e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien JC1 2 6 2 0 0 23 5 0
2 Kikkers JC3 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Bennebroek JC2 2 3 1 0 1 8 3 0
4 Uitgeest JC1 2 3 1 0 1 4 5 0
5 HBS JC3 2 0 0 0 2 5 11 0
6 Saxenburg JC1 2 0 0 0 2 0 24 0
  3e klasse 
  JC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley JC5 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Pinoké JC5 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Amsterdam JC6 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Overbos JC2 2 3 1 0 1 6 7 0
5 HBS JC4 2 0 0 0 2 3 5 0
6 IJburg JC4 2 0 0 0 2 3 11 0
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers JD1 2 4 1 1 0 11 3 0
2 Rood-Wit JD2 2 4 1 1 0 6 4 0
3 HBS JD1 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Qui Vive JD1 2 3 1 0 1 4 9 0
5 Westerpark JD1 2 1 0 1 1 4 5 0
6 Alkmaar JD1 2 1 0 1 1 1 4 0
  1e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD2 2 6 2 0 0 18 0 0
2 Bloemendaal JD3 2 6 2 0 0 6 0 0
3 Abcoude JD2 2 3 1 0 1 3 6 0
4 Alliance JD3 2 1 0 1 1 3 4 0
5 Terriërs JD1 2 1 0 1 1 1 14 0
6 FIT JD2 2 0 0 0 2 0 7 0
  2e klasse 
  JD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend JD1 2 6 2 0 0 9 0 0
2 Rood-Wit JD4 2 6 2 0 0 5 0 0
3 HBS JD3 2 4 1 1 0 5 2 0
4 Overbos JD1 2 1 0 1 1 2 10 0
5 HIC JD2 2 0 0 0 2 0 4 0
6 VVV JD2 2 0 0 0 2 0 5 0
  3e klasse 
  JD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD4 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Westerpark JD4 2 3 1 0 1 9 7 0
3 Bloemendaal JD6 2 3 1 0 1 6 4 0
4 FIT JD4 2 3 1 0 1 7 8 0
5 Overbos JD2 1 0 0 0 1 0 5 0
6 IJburg JD5 1 0 0 0 1 0 6 0
  5e klasse 
  JD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JD6 2 6 2 0 0 10 2 0
2 HBS JD5 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Amsterdam JD6 2 3 1 0 1 5 6 0
4 AthenA JD5 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Haarlem JD3 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Kikkers JD2 2 0 0 0 2 1 11 0
  5e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MA1 2 6 2 0 0 6 3 0
2 Dordrecht MA1 2 4 1 1 0 6 3 0
3 Barendrecht MA1 2 4 1 1 0 3 0 0
4 Haarlem MA1 2 3 1 0 1 4 2 0
5 Derby MA1 2 3 1 0 1 3 5 0
6 HBS MA1 2 2 0 2 0 2 2 0
7 Forescate MA1 2 0 0 0 2 4 7 0
8 Alkmaar MA1 2 0 0 0 2 1 7 0
  Landelijke Subtopklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MA2 2 6 2 0 0 7 3 0
2 Bennebroek MA2 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Reigers MA2 1 3 1 0 0 2 1 0
4 HIC MA3 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Haarlem MA2 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Hermes MA1 2 1 0 1 1 2 3 0
7 Hisalis MA2 2 1 0 1 1 0 3 0
8 Terriërs MA2 1 0 0 0 1 2 3 0
  3e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MA1 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Waterland MA1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 HBS MA3 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Castricum MA3 1 3 1 0 0 3 1 0
5 FIT MA2 1 3 1 0 0 1 0 0
6 Abcoude MA2 1 0 0 0 1 2 4 0
7 Bloemendaal MA4 2 0 0 0 2 3 9 0
8 Pinoké MA5 2 0 0 0 2 2 8 0
  4e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MA3 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Hurley MA3 2 4 1 1 0 7 6 0
3 Saxenburg MA2 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Xenios MA3 2 3 1 0 1 7 8 0
5 HBS MA4 2 3 1 0 1 6 8 0
6 Alkmaar MA4 2 1 0 1 1 6 7 0
7 Bloemendaal MA3 2 1 0 1 1 5 6 0
8 Amsterdam MA3 2 1 0 1 1 5 7 0
  4e klasse 
  MA5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MA3 2 6 2 0 0 10 4 0
2 Alkmaar MA3 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Purmerend MA2 2 3 1 0 1 8 4 0
4 Haarlem MA3 2 3 1 0 1 2 2 0
5 Bennebroek MA3 1 1 0 1 0 2 2 0
6 HBS MA5 2 1 0 1 1 7 8 0
7 VVV MA2 2 1 0 1 1 2 7 0
8 Hermes MA2 1 0 0 0 1 2 7 0
  5e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MB1 8 22 7 1 0 37 10 0
2 hdm MB1 8 17 5 2 1 24 16 0
3 Leonidas MB1 8 11 3 2 3 18 19 0
4 HGC MB1 8 7 2 1 5 15 20 0
5 Alliance MB1 8 7 2 1 5 9 22 0
6 HBS MB1 8 3 0 3 5 11 27 0
  Landelijke Topklasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios MB1 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Amstelveen MB1 2 3 1 0 1 5 3 0
3 Bennebroek MB1 2 3 1 0 1 6 5 0
4 HBS MB2 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Hurley MB2 2 3 1 0 1 4 6 0
6 FIT MB1 2 0 0 0 2 1 8 0
  1e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard MB2 2 4 1 1 0 8 2 0
2 Alkmaar MB4 2 4 1 1 0 5 4 0
3 VVV MB2 2 3 1 0 1 6 4 0
4 HBS MB3 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Magnus MB2 2 3 1 0 1 5 7 0
6 IJburg MB4 2 0 0 0 2 2 9 0
  3e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra MB3 2 6 2 0 0 10 4 0
2 HBS MB4 2 4 1 1 0 3 2 0
3 Alkmaar MB3 2 3 1 0 1 7 7 0
4 IJburg MB3 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Uitgeest MB2 2 1 0 1 1 3 5 0
6 Bennebroek MB3 2 0 0 0 2 0 5 0
  3e klasse 
  MB5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis MB4 2 6 2 0 0 13 4 0
2 AthenA MB5 2 6 2 0 0 8 0 0
3 Zandvoort MB2 2 1 0 1 1 5 8 0
4 HBS MB5 2 1 0 1 1 6 10 0
5 Alkmaar MB5 1 0 0 0 1 3 8 0
6 Haarlem MB6 1 0 0 0 1 0 5 0
  5e klasse 
  MB6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard MB1 2 6 2 0 0 6 2 0
2 HBS MB6 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Westerpark MB4 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Alliance MB10 2 3 1 0 1 3 2 0
5 AthenA MB6 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Xenios MB5 2 0 0 0 2 2 9 0
  6e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MC1 8 24 8 0 0 50 4 0
2 Bloemendaal MC1 8 19 6 1 1 24 9 0
3 HIC MC1 8 10 3 1 4 11 19 0
4 AthenA MC1 8 7 2 1 5 12 25 0
5 HBS MC1 8 6 1 3 4 8 24 0
6 AMVJ MC1 8 3 1 0 7 9 33 0
  Topklasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MC2 8 22 7 1 0 27 9 0
2 IJburg MC1 8 18 6 0 2 35 10 0
3 Hisalis MC1 8 15 5 0 3 24 15 0
4 Bennebroek MC1 8 10 3 1 4 20 20 0
5 Amsterdam MC2 8 6 2 0 6 10 19 0
6 HBS MC2 8 0 0 0 8 6 49 0
  Subtopklasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MC3 2 6 2 0 0 5 1 0
2 VVV MC2 2 4 1 1 0 6 4 0
3 FIT MC4 2 3 1 0 1 4 4 0
4 IJburg MC4 2 3 1 0 1 3 4 0
5 Saxenburg MC3 2 1 0 1 1 4 7 0
6 AMVJ MC3 2 0 0 0 2 2 4 0
  3e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MC2 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Pinoké MC3 2 6 2 0 0 11 2 0
3 Alliance MC5 2 3 1 0 1 4 7 0
4 Haarlem MC2 2 3 1 0 1 3 6 0
5 FIT MC3 2 0 0 0 2 3 9 0
6 HBS MC4 2 0 0 0 2 2 8 0
  2e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra MC4 2 6 2 0 0 11 5 0
2 Bennebroek MC4 2 6 2 0 0 9 3 0
3 HBS MC5 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Rood-Wit MC8 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Qui Vive MC5 2 0 0 0 2 2 7 0
6 Haarlem MC6 2 0 0 0 2 3 9 0
  6e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MC2 1 3 1 0 0 2 0 0
2 Heerhugowaard MC2 2 3 1 0 1 5 4 0
3 Xenios MC6 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Kraaien MC2 2 3 1 0 1 3 3 0
5 HBS MC6 2 3 1 0 1 6 8 0
6 Pinoké MC7 1 0 0 0 1 1 2 0
  4e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MD1 2 6 2 0 0 5 1 0
2 Kikkers MD1 1 3 1 0 0 5 0 0
3 Myra MD1 2 3 1 0 1 5 1 0
4 Rood-Wit MD3 2 3 1 0 1 5 7 0
5 VVV MD1 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Amsterdam MD5 2 0 0 0 2 2 10 0
  1e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MD2 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Xenios MD3 2 4 1 1 0 6 2 0
3 Abcoude MD2 2 4 1 1 0 3 1 0
4 Amsterdam MD2 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Mijdrecht MD1 2 0 0 0 2 1 4 0
6 HBS MD2 2 0 0 0 2 2 7 0
  1e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MD3 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Bennebroek MD2 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Saxenburg MD2 2 6 2 0 0 3 0 0
4 Qui Vive MD2 2 0 0 0 2 0 3 0
5 Rood-Wit MD5 2 0 0 0 2 2 8 0
6 HBS MD3 2 0 0 0 2 1 9 0
  2e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs MD2 2 6 2 0 0 7 4 0
2 AMVJ MD4 2 4 1 1 0 5 0 0
3 Reigers MD3 2 3 1 0 1 5 2 0
4 Haarlem MD4 2 1 0 1 1 3 5 0
5 Bennebroek MD3 2 1 0 1 1 1 5 0
6 HBS MD4 2 1 0 1 1 1 6 0
  3e klasse 
  MD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MD3 2 6 2 0 0 15 4 0
2 HBS MD5 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Magnus MD1 2 3 1 0 1 8 10 0
4 Amsterdam MD6 2 1 0 1 1 1 6 0
5 Saxenburg MD3 2 1 0 1 1 2 8 0
6 Kikkers MD5 2 0 0 0 2 3 8 0
  4e klasse 
  MD6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MD6 2 6 2 0 0 10 1 0
2 HIC MD6 2 4 1 1 0 10 3 0
3 Myra MD5 2 4 1 1 0 7 4 0
4 AthenA MD6 2 3 1 0 1 4 5 0
5 FIT MD7 2 0 0 0 2 1 8 0
6 Bennebroek MD5 2 0 0 0 2 1 12 0
  5e klasse 
Jongste jeugd 
  J6E1 
    Niveau 1 
  J6E2 
    Niveau 1 
  J6E3 
    Niveau 2 
  J6E4 
    Niveau 3 
  J8E1 
    Niveau 1 
  J8E2 
    Niveau 2 
  J8E3 
    Niveau 3 
  J8E4 
    Niveau 4 
  JF1 
    Niveau 1 
  JF2 
    Niveau 1 
  JF3 
    Niveau 1 
  JF4 
    Niveau 1 
  M6E1 
    Niveau 1 
  M6E2 
    Niveau 1 
  M6E3 
    Niveau 2 
  M6E4 
    Niveau 4 
  M8E1 
    Niveau 1 
  M8E2 
    Niveau 1 
  M8E3 
    Niveau 3 
  M8E4 
    Niveau 5 
  MF1 
    Niveau 1 
  Mf2 
    Niveau 1 
  MF3 
    Niveau 1 
  MF4 
    Niveau 1 
G-Hockey 
  G1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) G1 3 9 3 0 0 21 6 0
2 HBS G1 3 9 3 0 0 13 7 0
3 Kraaien G1 3 6 2 0 1 17 15 0
4 Bloemendaal G2 3 3 1 0 2 11 10 0
5 Bloemendaal G1 3 3 1 0 2 9 9 0
6 Overbos G1 3 3 1 0 2 3 6 0
7 Hoorn (WFHC) G2 3 3 1 0 2 17 21 0
8 Myra G 2 3 0 0 0 3 1 18 0
  Noord 
  G2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis G2 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Reigers G1 2 6 2 0 0 13 10 0
3 Myra G 3 3 3 1 0 2 12 13 0
4 Castricum G2 3 3 1 0 2 11 15 0
5 HBS G2 2 0 0 0 2 5 8 0
  Noord 

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram