Inloggen
Zoeken in nieuws


MHCHBS
Agenda
maandag 24 september 
vakantie Verenigingsmanager
dinsdag 25 september 
Jaarvergadering Kennemerrunners
woensdag 26 september 
vergadering feestcommissie
donderdag 27 september 
Gold Cup H1: eerste ronde uit Hilversum
vrijdag 28 september 
verhuur veld aan Sportsupport
Hele agenda
Hockey
Overig
Contact
MHCHBS
Bergweg 1 -a
2061KB Bloemendaal

clubhuis: 023-5376702
RSS
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  D01 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union D1 2 6 2 0 0 9 1
2 HBS D1 2 6 2 0 0 8 2
3 Cartouche D1 2 6 2 0 0 8 3
4 Alliance D1 2 3 1 0 1 5 4
5 Helmond D1 2 3 1 0 1 4 4
6 Amstelveen D1 2 3 1 0 1 5 6
7 QZ D1 2 3 1 0 1 4 5
8 Fletiomare D1 2 3 1 0 1 3 4
9 Leiden D1 2 1 0 1 1 2 3
10 Alphen D1 2 1 0 1 1 3 5
11 Zwolle D1 2 0 0 0 2 1 7
12 Oss D1 2 0 0 0 2 2 10
  Overgangsklasse 
  D02 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere D2 2 6 2 0 0 8 1
2 Cartouche D2 2 4 1 1 0 7 4
3 hdm D2 2 4 1 1 0 4 1
4 Leonidas D4 2 4 1 1 0 4 2
5 HBS D2 2 4 1 1 0 7 6
6 Amsterdam D3 2 4 1 1 0 4 3
7 Pinoké D3 2 3 1 0 1 12 5
8 Klein Zwitserland D2 2 2 0 2 0 1 1
9 Groen-Geel D2 2 1 0 1 1 3 6
10 Leiden D2 2 0 0 0 2 1 6
11 HUDITO D2 2 0 0 0 2 2 8
12 Ring Pass Delft D3 2 0 0 0 2 2 12
  Reserve overgangsklasse 
  D03 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto D3 2 6 2 0 0 8 1
2 Hurley D7 2 6 2 0 0 8 2
3 Terriërs D2 2 6 2 0 0 6 1
4 Pinoké D5 2 3 1 0 1 8 4
5 AthenA D4 2 3 1 0 1 3 2
6 Kampong D4 2 3 1 0 1 3 3
7 Rood-Wit D2 2 3 1 0 1 3 3
8 Roomburg D2 2 3 1 0 1 3 6
9 Myra D2 2 1 0 1 1 2 6
10 HBS D3 2 1 0 1 1 3 9
11 Bennebroek D2 2 0 0 0 2 1 6
12 VVV D5 2 0 0 0 2 1 6
  Reserve 1e klasse 
  D04 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum D3 2 6 2 0 0 14 3
2 AthenA D8 2 4 1 1 0 7 4
3 Westerpark D6 2 3 1 0 1 5 3
4 HBS D4 2 3 1 0 1 5 7
5 Strawberries D3 2 1 0 1 1 4 11
6 VVV D13 2 0 0 0 2 1 8
  Res. 3e klasse 
  D05 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos D5 2 6 2 0 0 10 3
2 VVV D19 2 6 2 0 0 9 4
3 Alkmaar D3 2 3 1 0 1 7 6
4 Westerpark D11 2 3 1 0 1 6 7
5 HBS D5 2 0 0 0 2 6 10
6 Amsterdam D17 2 0 0 0 2 1 9
  Res. 4e klasse 
  D06 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS D6 2 6 2 0 0 10 6
2 Zandvoort D2 2 3 1 0 1 7 2
3 Strawberries D5 1 3 1 0 0 2 1
4 Haarlem D5 2 1 0 1 1 3 5
5 AMVJ D21 2 1 0 1 1 1 7
6 Rood-Wit D4 1 -3 0 0 1 4 6
  Res. 5e klasse 
  D1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit D1 1 3 1 0 0 4 1
2 HBS D1 1 3 1 0 0 2 0
3 Alliance D1 1 3 1 0 0 3 2
4 Leiden D1 1 3 1 0 0 3 2
5 Alphen D1 1 0 0 0 1 2 3
6 Terriërs D1 1 0 0 0 1 2 3
7 Alecto D1 1 0 0 0 1 0 2
8 Amstelveen D1 1 0 0 0 1 1 4
  Goldcup - KO 
  DA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Craeyenhout DA 2 6 2 0 0 12 1
2 Kikkers DA 2 6 2 0 0 8 2
3 Cartouche DA 2 6 2 0 0 7 1
4 Terriërs DA 2 6 2 0 0 7 1
5 Roomburg DA 2 6 2 0 0 4 2
6 HBS DA 2 6 2 0 0 2 0
7 Leiden DA 2 0 0 0 2 0 3
8 Qui Vive DA 2 0 0 0 2 0 4
9 Rood-Wit DA 2 0 0 0 2 1 6
10 Kieviten DA 2 0 0 0 2 0 5
11 Victoria DA 2 0 0 0 2 3 9
12 Alphen DA 2 0 0 0 2 3 13
  Veteranen overgangsklasse 
  DB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké DB 2 6 2 0 0 22 2
2 IJburg DA 2 6 2 0 0 9 3
3 Spandersbosch DB 2 6 2 0 0 4 1
4 Naarden DA 2 4 1 1 0 2 1
5 Alkmaar DA 2 3 1 0 1 9 5
6 Weesp DA 2 3 1 0 1 4 1
7 Rood-Wit DC 2 3 1 0 1 6 6
8 HIC DA 2 3 1 0 1 4 6
9 Kampong DC 2 1 0 1 1 2 3
10 HBS DB 2 0 0 0 2 2 9
11 Gooische DD 2 0 0 0 2 2 13
12 Mijdrecht DA 2 0 0 0 2 1 17
  Veteranen 1e klasse 
  DC 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS DC 2 6 2 0 0 10 1
2 Haarlem DA 2 3 1 0 1 7 2
3 Zandvoort DA 2 3 1 0 1 6 8
4 Qui Vive DB 2 3 1 0 1 5 7
5 Heerhugowaard DA 2 3 1 0 1 3 6
6 Bloemendaal DF 2 0 0 0 2 1 8
  Veteranen 2e klasse 
  DJ 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong DJ1 2 6 2 0 0 8 1
2 Shinty DJ1 2 6 2 0 0 9 5
3 Naarden DJ1 2 3 1 0 1 3 3
4 AthenA DJ1 2 3 1 0 1 5 6
5 Almere DJ1 2 0 0 0 2 2 7
6 HBS DJ1 2 0 0 0 2 2 7
  Jong Overgangsklasse 
  DJ 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs DJ2 2 6 2 0 0 6 0
2 HBS DJ2 2 3 1 0 1 5 3
3 Kikkers DJ2 2 3 1 0 1 3 1
4 Overbos DJ1 2 3 1 0 1 3 5
5 Castricum DJ1 2 3 1 0 1 1 5
6 Heerhugowaard DJ1 2 0 0 0 2 0 4
  Jong 3e klasse 
  DJ 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos DJ2 2 6 2 0 0 6 3
2 AthenA DJ4 2 4 1 1 0 7 3
3 Xenios DJ3 2 4 1 1 0 4 2
4 AMVJ DJ4 2 3 1 0 1 4 3
5 HBS DJ3 2 0 0 0 2 4 9
6 HIC DJ5 2 0 0 0 2 1 6
  Jong 4e klasse 
  DJ 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HIC DJ4 2 6 2 0 0 12 1
2 Uitgeest DJ1 1 3 1 0 0 4 1
3 Amsterdam DJ9 2 3 1 0 1 3 5
4 FIT DJ1 2 0 0 0 2 3 7
5 Huizen DJ1 1 0 0 0 1 1 9
  Jong 4e klasse 
  DJ 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS DJ5 2 6 2 0 0 17 0
2 Magnus DJ1 2 6 2 0 0 11 1
3 Hoorn (WFHC) DJ1 2 3 1 0 1 12 4
4 Spire (WFHC) DJ1 2 3 1 0 1 7 5
5 Overbos DJ3 2 0 0 0 2 2 14
6 Waterland DJ1 2 0 0 0 2 0 25
  Jong 4e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schaerweijde H1 2 6 2 0 0 8 2
2 Nijmegen H1 2 6 2 0 0 6 3
3 Cartouche H1 2 6 2 0 0 5 2
4 Hurley H1 2 6 2 0 0 5 3
5 HIC H1 2 4 1 1 0 4 3
6 Qui Vive H1 2 4 1 1 0 4 3
7 Laren H1 2 1 0 1 1 2 3
8 Zwart-Wit H1 2 1 0 1 1 4 6
9 Push H1 2 0 0 0 2 2 4
10 Voordaan H1 2 0 0 0 2 4 7
11 hdm H1 2 0 0 0 2 2 5
12 HBS H1 2 0 0 0 2 2 7
  Promotieklasse 
  H1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS H1 0 0 0 0 0 0 0
2 HIC H1 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilversum H1 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren H1 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix H1 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers H1 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan H1 0 0 0 0 0 0 0
8 Xenios H1 0 0 0 0 0 0 0
  Goldcup - KO 
  H2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas H2 2 6 2 0 0 8 6
2 Hurley H3 2 4 1 1 0 6 3
3 Kampong H3 2 4 1 1 0 4 3
4 Voordaan H2 2 3 1 0 1 8 5
5 HBS H2 2 3 1 0 1 3 2
6 Qui Vive H2 2 3 1 0 1 2 1
7 Amsterdam H8 2 3 1 0 1 5 5
8 Pinoké H3 2 3 1 0 1 2 2
9 Phoenix H2 2 3 1 0 1 6 8
10 Leiden H2 2 2 0 2 0 4 4
11 SCHC H2 2 0 0 0 2 3 7
12 Amsterdam H6 2 0 0 0 2 2 7
  Reserve overgangsklasse 
  H3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar H2 2 6 2 0 0 5 2
2 Overbos H3 2 4 1 1 0 9 6
3 Xenios H4 2 4 1 1 0 6 5
4 HBS H3 2 1 0 1 1 5 7
5 Hurley H9 2 1 0 1 1 5 8
6 Pinoké H10 2 0 0 0 2 3 5
  Res. 2e klasse 
  H4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam H17 2 6 2 0 0 13 2
2 Purmerend H2 2 6 2 0 0 8 2
3 Hurley H12 2 3 1 0 1 6 3
4 HBS H4 2 3 1 0 1 7 7
5 Westerpark H4 2 0 0 0 2 3 8
6 Rood-Wit H3 2 0 0 0 2 2 17
  Res. 3e klasse 
  H5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley H20 2 6 2 0 0 5 0
2 VVV H9 2 3 1 0 1 7 2
3 AMVJ H9 2 3 1 0 1 3 4
4 Westerpark H8 2 3 1 0 1 6 12
5 Westerpark H7 1 0 0 0 1 5 6
6 HBS H5 1 0 0 0 1 1 3
  Res. 4e klasse 
  H6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ H12 2 4 1 1 0 8 3
2 Bennebroek H3 2 4 1 1 0 8 4
3 Kikkers H3 2 3 1 0 1 8 6
4 Rood-Wit H6 2 3 1 0 1 5 7
5 HBS H6 2 3 1 0 1 5 8
6 Myra H8 2 0 0 0 2 4 10
  Res. 5e klasse 
  HA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal HA 2 6 2 0 0 11 3
2 Amsterdam HB 2 4 1 1 0 8 3
3 HBS HA 2 4 1 1 0 5 4
4 Schiedam HA 2 3 1 0 1 4 2
5 hdm HA 2 3 1 0 1 6 5
6 Roomburg HA 2 3 1 0 1 7 7
7 Ring Pass Delft HA 2 3 1 0 1 7 8
8 Cartouche HA 2 3 1 0 1 4 5
9 Klein Zwitserland HB 2 3 1 0 1 4 7
10 Victoria HA 2 1 0 1 1 4 5
11 Terriërs HA 2 1 0 1 1 3 7
12 Bloemendaal HB 2 0 0 0 2 2 9
  Veteranen overgangsklasse 
  HB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké HE 2 6 2 0 0 5 2
2 Abcoude HB 2 4 1 1 0 6 5
3 Rood-Wit HC 2 3 1 0 1 4 3
4 Bennebroek HA 2 3 1 0 1 2 3
5 Xenios HA 2 1 0 1 1 4 6
6 HBS HB 2 0 0 0 2 2 4
  Veteranen 2e klasse 
  HC 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley HC 2 6 2 0 0 6 0
2 Amsterdam HD 2 4 1 1 0 6 3
3 HBS HC 2 3 1 0 1 5 3
4 Alliance HB 2 2 0 2 0 4 4
5 Bloemendaal HJ 2 1 0 1 1 3 6
6 AthenA HD 2 0 0 0 2 2 10
  Veteranen 2e klasse 
  HD 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Magnus HA/Hermes HA 2 6 2 0 0 9 0
2 Westerpark HA 2 4 1 1 0 7 4
3 Overbos HB 2 3 1 0 1 8 5
4 Terriërs HB 2 3 1 0 1 3 6
5 Pinoké HF 2 1 0 1 1 2 7
6 HBS HD 2 0 0 0 2 0 7
  Veteranen 3e klasse 
  HJ 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 FIT HJ2 2 6 2 0 0 11 1
2 Xenios HJ2 2 6 2 0 0 5 1
3 Alliance HJ2 2 4 1 1 0 7 6
4 Bloemendaal HJ1 1 1 0 1 0 5 5
5 Huizen HJ2 2 1 0 1 1 0 3
6 HBS HJ1 2 1 0 1 1 1 6
7 Hoorn (WFHC) HJ1 2 0 0 0 2 2 4
8 Spire (WFHC) HJ1 1 0 0 0 1 0 5
  Jong 3e klasse 
  HL1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries HLA 2 6 2 0 0 14 0
2 Amstelveen HLA 2 6 2 0 0 5 2
3 Overbos HLA 2 4 1 1 0 9 5
4 FIT HLA 2 3 1 0 1 5 2
5 Rood-Wit HLB 2 3 1 0 1 3 2
6 Bloemendaal HLC 2 3 1 0 1 4 4
7 Saxenburg HLA 2 3 1 0 1 4 4
8 Alliance HLA 2 3 1 0 1 6 7
9 Alkmaar HLA 2 3 1 0 1 1 6
10 Bloemendaal HLB 2 1 0 1 1 6 7
11 HBS HLA 2 0 0 0 2 2 8
12 Hoorn (WFHC) HLA 2 0 0 0 2 1 13
  1e klasse 
Jeugd  
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké JA1 3 7 2 1 0 11 4
2 Rood-Wit JA1 2 4 1 1 0 5 3
3 HBS JA1 2 0 0 0 2 1 6
4 Hurley JA1 1 -3 0 0 1 0 4
  Topklasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal JA2 1 3 1 0 0 5 0
2 Mijdrecht JA1 1 3 1 0 0 5 0
3 Overbos JA1 1 3 1 0 0 4 3
4 HBS JA2 1 0 0 0 1 3 4
5 Alkmaar JA2 1 0 0 0 1 0 5
6 Rood-Wit JA2 1 0 0 0 1 0 5
  1e klasse 
  JA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley JA2 1 3 1 0 0 9 1
2 Amsterdam JA3 1 3 1 0 0 4 0
3 Alliance JA2 1 1 0 1 0 1 1
4 Mijdrecht JA2 1 1 0 1 0 1 1
5 HBS JA3 1 0 0 0 1 0 4
6 AthenA JA3 1 0 0 0 1 1 9
  2e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam JB1 3 9 3 0 0 18 3
2 Rood-Wit JB1 3 6 2 0 1 12 9
3 AthenA JB1 3 3 1 0 2 7 14
4 HBS JB1 3 0 0 0 3 4 15
  Topklasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS JB2 1 3 1 0 0 5 1
2 Castricum JB1 1 3 1 0 0 4 1
3 Bloemendaal JB3 1 3 1 0 0 4 3
4 Alliance JB2 1 0 0 0 1 3 4
5 Rood-Wit JB3 1 0 0 0 1 1 4
6 Pinoké JB4 1 0 0 0 1 1 5
  1e klasse 
  JB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries JB1 1 3 1 0 0 5 2
2 Overbos JB1 1 3 1 0 0 3 1
3 Bloemendaal JB4 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS JB3 1 0 0 0 1 1 3
5 Alliance JB3 1 0 0 0 1 2 5
  2e klasse 
  JB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spaarndam JB1 1 3 1 0 0 5 3
2 Alliance JB4 1 3 1 0 0 3 1
3 HBS JB4 1 3 1 0 0 1 0
4 Haarlem JB2 1 0 0 0 1 0 1
5 Zandvoort JB1 1 0 0 0 1 3 5
6 Rood-Wit JB5 1 0 0 0 1 1 3
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit JC1 1 3 1 0 0 11 2
2 Amsterdam JC1 1 3 1 0 0 5 0
3 Bloemendaal JC1 1 3 1 0 0 2 1
4 Abcoude JC1 1 0 0 0 1 1 2
5 HBS JC1 1 0 0 0 1 0 5
6 Xenios JC1 1 0 0 0 1 2 11
  Topklasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos JC1 1 3 1 0 0 11 1
2 Kikkers JC1 1 3 1 0 0 5 0
3 HBS JC2 1 3 1 0 0 6 2
4 AMVJ JC1 1 0 0 0 1 2 6
5 IJburg JC2 1 0 0 0 1 0 5
6 VVV JC1 1 0 0 0 1 1 11
  1e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mijdrecht JC1 1 3 1 0 0 9 2
2 AthenA JC3 1 3 1 0 0 8 1
3 Alkmaar JC2 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS JC3 1 0 0 0 1 2 9
5 Abcoude JC2 1 0 0 0 1 1 8
  2e klasse 
  JC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heerhugowaard JC1 1 3 1 0 0 5 0
2 Hurley JC5 1 3 1 0 0 4 2
3 Westerpark JC4 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers JC3 1 0 0 0 1 2 4
5 HBS JC4 1 0 0 0 1 0 5
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS JD1 1 3 1 0 0 9 1
2 Amsterdam JD4 1 3 1 0 0 7 1
3 Pinoké JD3 1 3 1 0 0 5 0
4 FIT JD1 1 0 0 0 1 0 5
5 Xenios JD3 1 0 0 0 1 1 7
6 Hurley JD3 1 0 0 0 1 1 9
  1e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit JD4 1 3 1 0 0 15 0
2 HBS JD2 1 3 1 0 0 8 1
3 Amsterdam JD6 1 3 1 0 0 6 1
4 Xenios JD4 1 0 0 0 1 1 6
5 Haarlem JD2 1 0 0 0 1 1 8
6 Pinoké JD5 1 0 0 0 1 0 15
  2e klasse 
  JD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spaarndam JD1 1 3 1 0 0 19 0
2 Hurley JD4 1 3 1 0 0 6 2
3 HBS JD3 1 3 1 0 0 4 3
4 Alliance JD4 1 0 0 0 1 3 4
5 Westerpark JD2 1 0 0 0 1 2 6
6 Strawberries JD2 1 0 0 0 1 0 19
  2e klasse 
  JD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJburg JD2 1 3 1 0 0 5 1
2 Haarlem JD4 1 3 1 0 0 4 2
3 HBS JD4 1 3 1 0 0 4 2
4 Hurley JD6 1 0 0 0 1 2 4
5 Kraaien JD2 1 0 0 0 1 2 4
6 AthenA JD5 1 0 0 0 1 1 5
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam MA1 3 7 2 1 0 12 4
2 Alliance MA1 3 6 2 0 1 13 7
3 Hurley MA1 3 4 1 1 1 11 4
4 HBS MA1 3 0 0 0 3 1 22
  Topklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MA2 1 3 1 0 0 5 0
2 Rood-Wit MA2 1 3 1 0 0 4 0
3 Alliance MA4 1 3 1 0 0 1 0
4 Hisalis MA3 1 0 0 0 1 0 1
5 Zandvoort MA1 1 0 0 0 1 0 4
6 Alkmaar MA4 1 0 0 0 1 0 5
  2e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MA3 1 3 1 0 0 5 0
2 Strawberries MA2 1 3 1 0 0 4 1
3 Haarlem MA2 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MA6 1 0 0 0 1 1 4
5 Alkmaar MA5 1 0 0 0 1 0 5
  3e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MA4 1 3 1 0 0 3 0
2 Overbos MA3 1 3 1 0 0 2 1
3 Bloemendaal MA5 1 1 0 1 0 4 4
4 Haarlem MA3 1 1 0 1 0 4 4
5 Myra MA3 1 0 0 0 1 1 2
6 Bennebroek MA3 1 0 0 0 1 0 3
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam MB1 3 7 2 1 0 11 2
2 Hurley MB1 3 6 2 0 1 5 5
3 HBS MB1 3 4 1 1 1 6 3
4 AthenA MB1 3 0 0 0 3 1 13
  Topklasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bennebroek MB1 1 3 1 0 0 7 1
2 Haarlem MB1 1 3 1 0 0 4 1
3 Bloemendaal MB2 1 1 0 1 0 0 0
4 Hisalis MB1 1 1 0 1 0 0 0
5 HBS MB2 1 0 0 0 1 1 4
6 Rood-Wit MB2 1 0 0 0 1 1 7
  1e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MB3 1 3 1 0 0 4 0
2 Castricum MB2 1 3 1 0 0 5 2
3 Bloemendaal MB4 1 1 0 1 0 1 1
4 Zandvoort MB1 1 1 0 1 0 1 1
5 Overbos MB3 1 0 0 0 1 2 5
6 Strawberries MB2 1 0 0 0 1 0 4
  3e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Saxenburg MB2 1 3 1 0 0 4 0
2 Westerpark MB2 1 3 1 0 0 4 0
3 Kraaien MB2 1 1 0 1 0 0 0
4 Reigers MB3 1 1 0 1 0 0 0
5 HBS MB4 1 0 0 0 1 0 4
6 Kikkers MB5 1 0 0 0 1 0 4
  3e klasse 
  MB5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum MB3 1 3 1 0 0 6 1
2 Heerhugowaard MB2 1 3 1 0 0 4 2
3 Alliance MB7 1 1 0 1 0 0 0
4 Kikkers MB7 1 1 0 1 0 0 0
5 HBS MB5 1 0 0 0 1 2 4
6 Zandvoort MB3 1 0 0 0 1 1 6
  3e klasse 
  MB6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal MB7 1 3 1 0 0 11 2
2 Heerhugowaard MB3 1 3 1 0 0 4 1
3 Alliance MB12 1 1 0 1 0 1 1
4 HBS MB6 1 1 0 1 0 1 1
5 Uitgeest MB3 1 0 0 0 1 1 4
6 Strawberries MB4 1 0 0 0 1 2 11
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alliance MC1 1 3 1 0 0 3 0
2 Bloemendaal MC1 1 3 1 0 0 2 0
3 Bennebroek MC1 1 3 1 0 0 4 3
4 AMVJ MC1 1 0 0 0 1 3 4
5 Hurley MC1 1 0 0 0 1 0 2
6 HBS MC1 1 0 0 0 1 0 3
  Topklasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum MC1 1 3 1 0 0 10 0
2 HBS MC2 1 3 1 0 0 5 4
3 Alliance MC3 1 1 0 1 0 1 1
4 AMVJ MC2 1 1 0 1 0 1 1
5 IJburg MC2 1 0 0 0 1 4 5
6 Overbos MC2 1 0 0 0 1 0 10
  1e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waterland MC1 1 3 1 0 0 13 0
2 HBS MC3 1 3 1 0 0 5 0
3 IJburg MC4 1 3 1 0 0 4 0
4 Pinoké MC5 1 0 0 0 1 0 4
5 Kraaien MC2 1 0 0 0 1 0 5
6 Overbos MC5 1 0 0 0 1 0 13
  3e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MC4 1 3 1 0 0 4 0
2 AthenA MC4 1 3 1 0 0 5 2
3 Amsterdam MC5 1 3 1 0 0 1 0
4 Rood-Wit MC4 1 0 0 0 1 0 1
5 Hoorn (WFHC) MC2 1 0 0 0 1 2 5
6 Abcoude MC2 1 0 0 0 1 0 4
  3e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoorn (WFHC) MC3 1 3 1 0 0 4 1
2 HBS MC5 1 3 1 0 0 3 0
3 Heerhugowaard MC1 0 0 0 0 0 0 0
4 Westerpark MC4 1 0 0 0 1 1 4
5 Alkmaar MC7 1 0 0 0 1 0 3
  5e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos MC3 1 3 1 0 0 22 0
2 Alliance MC10 1 1 0 1 0 2 2
3 AMVJ MC6 1 1 0 1 0 2 2
4 HBS MC6 1 1 0 1 0 2 2
5 Hisalis MC5 1 1 0 1 0 2 2
6 IJburg MC8 1 0 0 0 1 0 22
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bennebroek MD1 1 3 1 0 0 13 0
2 HBS MD1 1 3 1 0 0 6 0
3 Kikkers MD1 1 3 1 0 0 3 2
4 Overbos MD1 1 0 0 0 1 2 3
5 Xenios MD2 1 0 0 0 1 0 6
6 Abcoude MD2 1 0 0 0 1 0 13
  1e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Purmerend MD1 1 3 1 0 0 4 2
2 Kraaien MD1 1 3 1 0 0 2 0
3 HBS MD2 1 3 1 0 0 2 1
4 Strawberries MD1 1 0 0 0 1 1 2
5 IJburg MD3 1 0 0 0 1 2 4
6 AMVJ MD3 1 0 0 0 1 0 2
  1e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké MD5 1 3 1 0 0 12 0
2 Hoorn (WFHC) MD1 1 3 1 0 0 6 0
3 HBS MD3 1 3 1 0 0 5 2
4 Haarlem MD3 1 0 0 0 1 2 5
5 Purmerend MD2 1 0 0 0 1 0 6
6 Amsterdam MD6 1 0 0 0 1 0 12
  2e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spaarndam MD1 1 3 1 0 0 11 1
2 Heerhugowaard MD1 1 3 1 0 0 9 2
3 AMVJ MD4 1 3 1 0 0 2 0
4 Myra MD4 1 0 0 0 1 0 2
5 HBS MD4 1 0 0 0 1 2 9
6 HIC MD4 1 0 0 0 1 1 11
  3e klasse 
  MD5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal MD4 1 3 1 0 0 5 1
2 IJburg MD2 1 3 1 0 0 3 1
3 Abcoude MD3 0 0 0 0 0 0 0
4 Reigers MD4 1 0 0 0 1 1 3
5 HBS MD5 1 0 0 0 1 1 5
  3e klasse 
  MD6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haarlem MD4 1 3 1 0 0 5 0
2 Alliance MD8 1 3 1 0 0 4 1
3 HBS MD6 1 3 1 0 0 3 2
4 Kraaien MD3 1 0 0 0 1 2 3
5 Waterland MD1 1 0 0 0 1 1 4
6 Overbos MD5 1 0 0 0 1 0 5
  4e klasse 
Jongste jeugd 
  J6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  J6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  J6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  J6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  J8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  J8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 5 
  JF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  JF2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  JF3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  JF4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  M6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  M6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  M6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  M8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  M8E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  Mf2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  MF3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  MF4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
G-Hockey 
  G1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos G1 1 3 1 0 0 8 2
2 Hoorn (WFHC) G1 1 3 1 0 0 3 0
3 Bloemendaal G1 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS G1 1 0 0 0 1 0 3
5 Myra G 2 1 0 0 0 1 2 8
  Noord 
  G2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoorn (WFHC) G2 1 3 1 0 0 3 0
2 Kraaien G1 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS G2 1 0 0 0 1 0 3
  Noord 
Statistieken
zaterdag 22 september 2018
Aantal leden (info) 1358
Nu online 91
Leden met @ 99,9%
SMS Bereik (teams) 73,1%
Vandaag jarig
Annebel van der Heijden
Isa Ruijgrok
Mededelingen
Clubcompetitie
1 DJ 5 2 6 + 17
2 DC 2 6 + 9
3 JD1 1 3 + 8
4 JD2 1 3 + 7
5 D01 2 6 + 6
Gehele competitie
Laatste reacties
Wedstrijden quicklinks
Teams

Hoofdsponsor
Adverteerders
Gouden sponsors