header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd ABC11D

Nieuw Regulier trainingsschema ABCD (11) jeugd

30-9-2012
Het eerdere gepubliceerde trainingsschema is gewijzigd. Onderstaand gaat in per 17 september.
 
JA1 dinsdag 18.30-20.00 Piet Hein vrijdag 19.00-20.30 Piet Hein
JA2 maandag 20.00-21.30 Rogier woensdag 19.30-21.00 Rogier
JA3 maandag 17.45-19.00 Ricardo woensdag 17.00-18.30    
JA4 maandag 17.45-19.00 Sake woensdag 17.00-18.30
           
JB1 dinsdag 18.00-19.30 Hans vrijdag 18.00-19.30 Hans
JB2 dinsdag 19.30-21.00 Pim donderdag 18.30-20.00 Pim
JB3 maandag 18.45-20.00 Ricardo woensdag 17.00-18.30      
JB4 maandag 18.45-20.00 Sake woensdag 17.00-18.30
JB5 maandag 18.45-20.00 Pim woensdag 17.00-18.30
           
JC1 maandag 17.30-19.00 Nils woensdag 18.30-20.00 Nils
JC2 maandag 16.30-18.00 Ricardo donderdag 17.30-19.00 Ricardo
JC3 maandag 16.30-18.00 Sake donderdag 16.45-18.00 Laurens
JC4 maandag 16.45-18.00 Mats donderdag 16.45-18.00 Arthur
             
JD1 dinsdag 16.30-18.00 Marije vrijdag 18.00-19.30 Marije
JD2 dinsdag 16.00-17.30 Damien donderdag 16.00-17.30 Ricardo
JD3 maandag 16.30-18.00 Laurens donderdag 16.00-17.00 Arthur
             
             
MA1 dinsdag 18.30-20.00 Paul vrijdag 18.00-19.30 Paul
MA2 maandag 18.30-20.00 Paul vrijdag 18.00-19.30 Arthur
MA3 maandag 17.15-18.30 Paul woensdag 17.00-18.30        
MA4 maandag 18.45-20.00 Mats woensdag 17.00-18.30
MA5 maandag 18.45-20.00 Damien woensdag 17.00-18.30
MA6 maandag 19.45-21.00 Ricardo woensdag 17.00-18.30
           
MB1 dinsdag 17.00-18.30 Sake donderdag 17.00-18.30 Sake
MB2 dinsdag 17.00-18.30 Sam donderdag 18.30-20.00 Sam
MB3 woensdag 17.00-18.30  
 
vrijdag 19.15-20.30 Marije
MB4 maandag 17.45-19.00 Pim woensdag 17.00-18.30    
 
MB5 maandag 17.45-19.00 Mats woensdag 17.00-18.30  
MB6 woensdag 17.00-18.30     vrijdag 19.15-20.30 Sjoerd
MB7 woensdag 17.00-18.30 vrijdag 19.15-20.30 Arthur
           
MC1 woensdag 18,30-20.00 Sjoerd vrijdag 18.00-19.30 Sjoerd
MC2 dinsdag 16.30-18.00 Laurens donderdag 18.00-19.30 Laurens
MC3 dinsdag 16.15-17.30 Mats donderdag 18.45-20.00 Ricardo
MC4 woensdag 18.15-19.30 Pim vrijdag 17.45-19.00 Sake
MC5 dinsdag 18.45-20.00 Mats donderdag 17.15-18.30 Mats
MC6 dinsdag 17.45-19.00 Laurens donderdag 18.45-20.00 Damien
MC7 dinsdag 17.15-18.30 Mats donderdag 16.15-17.30 Mats
MC8 dinsdag 18.45-20.00 Sigrid donderdag 17.45-19.00 Arthur
             
MD1 dinsdag 17.30-18.00 Damien donderdag 17.30-18.00 Damien
MD2 maandag 16.00-17.30 Paul donderdag 16.00-17.30 Damien
MD3 maandag 16.00-17.30 Pim donderdag 16.00-17.00 Sake
MD4 dinsdag 16.00-17.00 Sake donderdag 16.00-17.00 Laurens

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram