header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd ABC11D

UPDATE (3) Trainingsschema voor selectieteams in juni

21-6-2012
De 1e en 2e teams trainen in juni door. Hieronder het complete en aangepaste overzicht. In rood de recente wijzigingen.
 
trainingsschema selectieteams 2012/2013    
                 
maandag 11-jun 18.00-19.30 KG       D-jeugd 46 kids
    20.15         Trimmers  
                 
dinsdag 12-jun 16.15-18.00 KG 1 A      MD1 Damien  
    18.00-19.30 KG 1 A / B JB1   Hans Bok  
    18.00-19.30 KG 3 E / F JC1   Nils  
    18.30-20.00 KG 2 C JA1   Piet Hein  
    18.00-19.30 KG 2 D   MA1 Paul / Djurre  
                 
woensdag 13-jun 13.30-17.30     DEF DEF    
    18.00-19.30 KG 3 E JB2   Pim v/d Wal  
    17.00-18.30 KG 1 C / D   MB1/B2 Sam / Sake  
                 
donderdag 14-jun 16.00-17.30 KG 1   JD1   Marije  
    18.00-19.30 KG 3 E / F JB1   Hans Bok  
    18.00-19.30 KG 1 A / B JC1   Nils  
    19.00 uit     MA1 oefenwedstrijd (uit) Haarlem
    20.00         Z A C  
                 
vrijdag 15-jun 16.15-18.00 KG 1 A   MD1 Damien  
    18.00-18.30 KG 2 C   MD2 Damien  
    16.30-18.00 KG 1 B   MC1 Sjoerd  
    18.30-20.00 KG 1 A JA1   Piet Hein  
    17.00-18.30 KG 3 E / F   MB1/B2 Sam/Sake  
    18.00-19.30 KG 2 D   MC2 Laurens K  
               
                 
zondag 17-jun 12.30 KG 1 of 3     MD1 oefenwedstrijd Haarlem MD1
                 
maandag 18-jun 16.15-18.00 KG 1 A     MD2 Damien  
    18.00-19.30 KG 2  C / D     D-jeugd 46 kids
    18.00-19.30 KG 1 A / B   MB1/B2 Sam / Sake  
    19.00-20.30 KG 3 E/ F   MA1 Paul / Djurre  
    17.30-19.00 KG 3 F   MC2 Laurens K  
    20.15         trimmers  
                 
dinsdag 19-jun 16.15-18.00 KG 1 A   MD1 Damien  
    16.15-18.00 KG 1 B JD1   Marije  
    18.00-19.30 KG 3 E / F JC1   Nils  
    18.00-19.30 KG 2 C / D JB1   Hans Bok  
    18.30-20.00 KG 1 A JA1   Piet Hein  
    18.00-19.30 KG 1 B   MA2 Paul / Djurre  
                 
woensdag 20-jun 13.30-17.30     DEF DEF    
    17.30-19.00 KG 2 C   MC1 Sjoerd  
    17.00-18.30 KG 3 E / F   MB1/B2 Sam / Sake  
    18.00-19.30 KG 1 A / B   MA1 Paul / Djurre  
    19.00-20.30 KG 2 D JA2   Rogier  
    20.30-22.00 KG 3   Heren 2      
                 
donderdag 21-jun 18.00-19.30 KG 3 E / F JC1   Nils  
    18.00-19.30 KG 1 A / B JB1   Hans Bok  
    18.00-19.30 KG 2 C   MA2 Paul / Djurre  
    17.00-19.00 KG 2 D JA2   Pim  
    20.00         Z A C  
                 
vrijdag 22-jun 16.15-18.00 KG 1 A   MD1 Damien  
    16.15-18.00 KG 1 B JD1   Marije  
    17.30-19.00 KG 1 B   MC1 Sjoerd  
    17.00-18.30 KG 3 E / F   MB1/B2 Sam / Sake  
    18.00-19.30 KG 2 C   MD2 Damien  
    18.30-20.00 KG 1 A JA1   Piet Hein  
    18.00-19.30 KG 2 D   MC2 Laurens K  
    19.00-20.30 KG 3   Heren 2      
zaterdag 23-jun 11.00 KG 3 A / B   MC1 oefenwedstrijd   Haarlem MC1
    11.00 KG 1 A / B JC1   oefenwedstrijd   Hurley
    12.30 / 13.00 KG 3 E / F   MB1 oefenwedstrijd    
    ? uit     MD1 oefenwedstrijd uit Oranje Zwart
    15:00 KG 1/3     MC2 oefenwedstrijd Kikkers
    13.00 / 13.30 KG 1 A / B JB1   oefenwedstrijd Bloemendaal
                 
zondag 24-jun 12.30 KG     MD1 oefenwedstrijd Rood Wit MD1
                 
maandag 25-jun 16.15-18.00 KG 1 A   MD2 Damien  
    18.00-19.30 KG 2       D-jeugd 46 kids
    18.00-19.30 KG 1 A   MB1 Sake / Djurre  
    18.00-19.30 KG 3 F   MC2 Laurens K  
    20.15         Trimmers  
                 
dinsdag 26-jun 16.15-18.00 KG 1 A   MD1 Damien  
    16.15-18.00 KG 1 B JD1   Marije  
    18.00-19.30 KG 1 A / B JC1   Nils  
    19.00-20.30 KG 3 E / F JB1/JA2   Hans Bok  
    18.30-20.00 KG 2 C JA1   Piet Hein  
     18.30-20.00 KG 2   JC2       
woensdag 27-jun 17.30-19.00 KG 1 A   MC1 Sjoerd  
    20.30-22.00 KG 3   Heren 2      
                 
donderdag 28-jun 18.00-19.30 KG 3 E / F JC1   Nils  
    18.00-19.30 KG 1 A / B JB1   Hans Bok  
    20.00         Z A C  
    18.00-19.30 KG 2    JC2      
vrijdag 29-jun 16.15-18.00 KG 1 A   MD1 Damien  
    16.15-18.00 KG 1 B JD1   Marije  
    18.00-19.00 KG 1 A   MD2 Damien  
    18.30-20.00 KG 1 B JA1   Piet Hein  
    18.00-19.30 KG 2 C   MC2 Laurens K  
                 
zaterdag 30-jun 13.00 ?     MC1 oefenwedstrijd  
    13.00 uit     MD1 oefenwedstrijd uit Victoria
                 
                 

Reacties


Nils Ijske

11-6-2012 @ 21:15:39 |Let op Voor jongens C1 gelden de trainingstijden die je via de mail door krijgt. Dit zijn enkel de tijden waar je aan het hockeyen bent.

Xavier Hubbelmeijer

12-6-2012 @ 13:06:59 |waarom heeft JC2 hgeen training dat is ook een selectieteam

Nils Ijske

12-6-2012 @ 15:13:59 |Jongens C2 zal ook gaan trainen. Trainingstijden volgen later.

Pepijn Hendriksen

12-6-2012 @ 16:07:19 |En JA2?

Maud Zonjee

15-6-2012 @ 15:38:52 |en JD2 ?

Jaap Kwadijk

19-6-2012 @ 18:01:44 |waarom heeft B2 niet of nauwelijks trainingen?

Reageer op het nieuws


Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram