header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd ABC11D

Trainingsschema ABCD (11) vanaf 19 september

19-9-2011
Hieronder de update van 7 november van het trainingsschema voor de ABCD (11) teams. ! Het schema is onder voorbehoud. Wijzigingen zullen we regelmatig op de site plaatsen en communiceren met coaches/managers. 
 
 
ma di wo do vr
         
JA1     18.30-20.00   18.00-19.30
    Niek   Niek
JA2 18.30-20.00   17.15-18.30    
Paul   Niek    
JA3 19.15-20.00     18.30-20.00  
Arthur     circuit tr.  
JA4 20.15-21.30     18.30-20.00  
Sjoerd     circuit tr.  
JB1   18.30-20.00  
 19.00-20.30

  Piet Hein  
 Piet Hein
JB2   16.30-18.00     19.30-20.30
  Paul     Koen
JB3   16.30-17.30   18.30-20.00  
  Taeke   circuit tr.  
JB4 19.15-20.30     18.30-20.00  
Pim     circuit tr.  
JB5 18.15-19.30     18.30-20.00  
Arthur     circuit tr.  
JC1   17.30-19.00   17.00-18.30  
  Nils   Nils  
JC2   17.00-18.30     18.00-19.30
  Martijn/Maarten     Nils/Damien
JC3   18.45-20.00   17.00-18.30  
  Pim   Paul  
JC4   17.45-19.00     19.15-20.30
  Pim     Laurens B
JD1   16.00-17.30   16.00-19.30  
  Sjoerd   Sjoerd  
JD2   16.00-17.30   16.00-17.00  
  Laurens K   Pim  
JD3   16.00-17.00     18.00-19.30
  Mats     Laurens B
JD4   16.00-17.00   16.00-17.00  
  Pepijn      
MA1       17.00-18.30  
  Willem   Willem  
MA2   19.00-20.30   17.15- 18.30  
  Sigrid   Sjoerd  
MA3   18.45-20.00    20.30-21.30
  Marije  
 
MA4   18.45-20.00   18.30-20.00  
      circuit tr.  
MA5 20.15-21.30     18.30-20.00  
Damien     circuit tr.  
MB1   18.00-19.30     18.00-19.30
  Paul     Paul
MB2 17.00-18.30   17.30-19.00    
Paul   Djurre    
MB3 17.15-18.30     18.30-20.00  
Arthur     circuit tr.  
MB4 17.15-18.30     18.30-20.00  
Damien     circuit tr.  
MB5 18.45-20.00     18.30-20.00  
Hayo     circuit tr.  
MB6 18.45-20.00     18.30-20.00  
Sam     circuit tr.  
MB7 18.15-19.30     18.30-20.00  
Pim     circuit tr.  
MC1     18.30-20.00   18.00-19.30
    Joost   Joost
MC2 17.00-18.30   17.15-18.30    
Sam v/d   W   Sam v/d W    
MC3   17.30-19.00   17.15-18.30  
  Joost/Pepijn   Marije  
MC4 16.30-17.30   17.15-18.30    
    Laurens K    
MC5   16.45-18.00     17.45-19.00
  Laurens K     Sjoerd
MC6 16.30-17.30   17.45-19.30    
Arthur   (peter)    
MC7 17.45-19.00   18.15-19.30    
Hayo   Damien    
MC8 16.45-18.00   17.15-18.30    
Pim   Lex M    
MD1   17.30-19.00   16.00-17.30  
  Marije   Marije  
MD2 16.00-17.30  
17.00 - 1830  
Damien  
 Damien  
MD3 16.00-17.30   16.15-17.30    
Sjoerd   Damien    
MD4 16.00-17.00     16.00-17.00  
Pim     (Paul)  
MD5 16.00-17.00     16.00-17.00  
Sam        
Dames 2   20.30-22.00     20.30-22.00
Dames 3     Bitmap
 
20.00-21.30  
Dames 5       Arthur  
Dames 4       20.00-21.30  
Dames 6     19.30    
Dames 7     19.00    
Dames 8     19.30    
Dames 9     19.00    
Dames A     Bitmap
 
20.00-21.30  
Dames B       D1  
Heren 2   20.00-21.30     20.00-21.30
Heren 3       20.00-21.30  
Heren 4         20.30-22.00
Heren 5       20.00-21.30  
Heren 6     20.45-22.00    
Heren 7     20.45-22.00    
Heren 8     20.45-22.00    
Vet A       20.00-21.30  
Bijlage

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram