header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Jongste Jeugd (Funky, Puppies, 8DEF en G-hockey)

Limonade-schema 8DEF / Jongste Jeugd voor gehele seizoen

2-9-2009 Het limonadeschema voor de woensdagmiddagen voor het GEHELE seizoen. Graag 15 min. voor einde training de bekers klaar zetten. Hartelijke dank voor de medewerking. En dank aan de planner van het schema, Julia Moeijes! 
Mocht je verhinderd zijn, graag zelf voor vervanging zorgen.
Vragen? Mailtje naar [email protected]

13.30-14.30 70 bekers
14.30-15.30 138 bekers
15.30-16.30 124 bekers

9 september:
13.30-14.30 Yannick Frisart (J8D1) en Valentijn Israel (J8D1)
14.30-15.30 Femke Heuff (MF1) en Cathelijne Neelissen (MF1)
15.30-16.30 Willem Jan van den Hondel (JF3) en Mads Jaspers (JF3)

16 september:
13.30-14.30 Pieter Oostendorp (J8D1) en  Julian van Rijn  (J8D1)
14.30-15.30 Berber van der Schaaf (MF1) en Famke van Vilsteren (MF1)
15.30-16.30 Bruno Leeman (JF3) en Finley Lewis Waye (JF4)

23 september:
13.30-14.30 Casper Verzijlbergen (J8D1) en Jinne Weemhoff (J8D1)
14.30-15.30 Mare Blaauw (MF4) en Femke Habets (MF4)
15.30-16.30 Maurits Heeres (JF4) en Daniel Uyterlinde (JF4) 

30 september:
13.30-14.30 Ilse Boersma (M8D4) en Abygail Dell (M8D4)
14.30-15.30 Coco Hooft (MF4) en Maria van der Made (MF4)
15.30-16.30 Thomas Delisle Hechavarria (JF2) en Dirk Heuff (JF2

7 oktober:
13.30-14.30 Muriel Klein (M8D4) en Vita Kools (M8D4)
14.30-15.30 Eva van der Poel (MF4) en Anne Lotte van Rijswijk (MF4)
15.30-16.30 Rogier Keesman (JF2) en Siem Kors (JF2)

14 oktober:
13.30-14.30 Mette Krah (M8D4) en Minne van Lubeck (M8D4)
14.30-15.30 Esmee Willemse (MF4) en Elou Witteveen (MF4)
15.30-16.30 Victor van Limbeek (JF2) en Seb Plantinga (JF2)

21 oktober: herfstvakantie

28 oktober:
13.30-14.30 Chiara van Vlaanderen (M8D4) en Suzanne Witteveen (M8D4)
14.30-15.30 Binck van Beek (puppies) en Wieger Beishuizen (puppies)
15.30-16.30 Hidde Bekkering (JF1) en Liam Cleophas (JF1)

4 november:
13.30-14.30 Casper Ezechiels (J8E2) en Finn Holtrop (J8E2)
14.30-15.30 Rogier de Bruin (puppies) en Gijs Creyghton (puppies)
15.30-16.30 Daniel Frisart (JF1) en Milan Frisart  (JF1)

11 november:
13.30-14.30 Olivier Kroese  (J8E2) en Casper de Leeuw (J8E2) 
14.30-15.30 Jorrit de Vreese (puppies) en Tijn Esser (puppies)
15.30-16.30 Max Kalf (JF1) en Sylvia Crul (M6E9)

18 november:
13.30-14.30 Ruben Nietzman (J8E2) en Floor van Pel (J8E2)
14.30-15.30 Jesse de Goede (puppies) en Thijs Hekhuis (puppies)
15.30-16.30 Emma Homan (M6E9) en Lilli van den Hoven (M6E9)

25 november:
13.30-14.30 Max de Redelijkheid (J8E2) en Julius Steensma (J8E2)
14.30-15.30 Jasper van den Heuvel (puppies) en Melle van Hoffe (puppies)
15.30-16.30 Esmee van Leeuwen (M6E9) en Juliette van Limbeek (M6E9)

2 december:
13.30-14.30 Joep Storteboom (J8E2) en Aileen Balm (M8D3)
14.30-15.30 Thomas Hoftijzer (puppies) en Menno de Jonge (puppies)
15.30-16.30 Sophie de Ruiter (M6E9) en Wieke Vriend (M6E9)

9 december:
13.30-14.30 Zoe Barth (M8D3) en Maxime Hijnens (M8D3)
14.30-15.30 Sebastiaan Jonker (puppies) en Tim van der Kleij (puppies)
15.30-16.30 Cato Weggen (M6E9) en Floor de Jong (M6E8)

16 december:
13.30-14.30 Fleur Kraetzer (M8D3) en Viola Sandfort  (M8D3)
14.30-15.30 Rijk Nienhuis (puppies) en Ties Nolte (puppies)
15.30-16.30 Sofie Kooitje  (M6E8) en Marlous Neelissen (M6E8)

23 december: kerstvakantie
30 december: kerstvakantie

6 januari:
13.30-14.30 Famke Weijens (M8D3) en Ytske Weijens (M8D3)
14.30-15.30 Bjarne Palma (puppies) en Noah de Roos (puppies)
15.30-16.30 Andrea Neelissen (M6E8) en Anouk v.d. Schenk (M6E8)

13 januari:
13.30-14.30 Xanthe Wijzenbroek (M8D3) en Janneke Breekveldt (M8D2)
14.30-15.30 Jonas Rosman (puppies) en Olivier de Ruiter (puppies)
15.30-16.30 Wietske Vermeij (M6E8) en Pauline Witteveen  (M6E8)

20 januari:
13.30-14.30 Raisa van Soolingen (M8D2) en Madelief v.d. Veldt (M8D2)
14.30-15.30 Kick Vriend (puppies) en Thijs de Weerd (puppies)
15.30-16.30 Indy Balm (M6E7) en Myrthe Klein (M6E7) 

27 januari:
13.30-14.30 Sofie Verhees (M8D2) en Esmee Wagenaar (M8D2)
14.30-15.30 Marc Wijma (puppies) en Arwen Beaufort (puppies)
15.30-16.30 Tessa Kwadijk  (M6E7) en Michelle Mooij (M6E7)

3 februari:
13.30-14.30 Imke Wakkerman (M8D2) en Eva Weggen (M8D2)
14.30-15.30 Belle Beerkens (puppies) en Sanne Day (puppies)
15.30-16.30 Sarah Moolhuizen  (M6E7) en Merel Sluis (M6E7)

10 februari:
13.30-14.30 Daniel Busker (J8E1) en Xavier Hubbelmeijer (J8E1)
14.30-15.30 Floor van den Heuvel (puppies) en Liv Hoekema (puppies)
15.30-16.30 Hanah Barnhoorn (M6E6) en Anna Brinkmann Adsarias (M6E6)

17 februari: 
13.30-14.30 Jan-Bram van Meurs (J8E1) en Thijs van Schoor(J8E1)
14.30-15.30 Isis Hooft (puppies) en Liselot Kamphorst (puppies)
15.30-16.30 Julia de Sanders (M6E6) en Emma Sturm (M6E6)

25 februari: voorjaarsvakantie

3 maart:
13.30-14.30 Godert Schouten(J8E1) en Ilja Stek (J8E1)
14.30-15.30 Charlotte Kroese (puppies) en Sterre Langendijk (puppies)
15.30-16.30 Mila Viersma (M6E6) en Hanne Wakkerman (M6E6)

10 maart:
13.30-14.30 Fee van den Brink (M8D1) en Emma Brüggen (M8D1)
14.30-15.30 Julie van Liebergen (puppies) en Roos van Lierop (puppies)
15.30-16.30 Nienke de Weerd (M6E6) en Rosalie Vogel  (M6E5)

17 maart:
13.30-14.30 Fleur Haak (M8D1) en Anna Peschier (M8D1)
14.30-15.30 Stefanie Mooij (puppies) en Lise Movig (puppies)
15.30-16.30 Machteld Broug (M6E5) en Marije Creyghton  (M6E5)

24 maart:
13.30-14.30 Rosa de Sanders (M8D1) en Anne Schippers (M8D1)
14.30-15.30 Puck Ros (puppies) en Rosalie Rosman (puppies)
15.30-16.30 Juliette Ekering (M6E5) en Maud van den Raadt (M6E5)

31 maart:
13.30-14.30 Mara de Vries (M8D1) en Lisanne Westerdijk (M8D1)
14.30-15.30 Isa Schreurs (puppies) en Bibianne Stiemer (puppies)
15.30-16.30 Willemijn Struycken (M6E5) en Linde van de Ven (M6E5)

7 april:
13.30-14.30 Pien de Wild  (M8D1) en Casper Ezechiels (J8E2)
14.30-15.30 Florance Teunissen (puppies) en Floor Wassenberg (puppies)
15.30-16.30 Julia Bakker (M6E4) en Anne Blaauw  (M6E4)

4 april:
13.30-14.30 Finn Holtrop (J8E2) en Olivier Kroese (J8E2)
14.30-15.30 Bente Beunen (MF3) en Valérie van Dijk (MF3)
15.30-16.30 Iris Boonstra (M6E4) en Madelief Israel (M6E4)

21 april:
13.30-14.30 Casper de Leeuw (J8E2) en Ruben Nietzman (J8E2)
14.30-15.30 Fien Hellemans (MF3) en Julie Slootman (MF3)
15.30-16.30 Pip Steenman (M6E4) en Sophie Tegelaar (M6E4)

28 april: 
13.30-14.30 Floor van Pel (J8E2) en Max de Redelijkheid (J8E2)
14.30-15.30 Rosalie Warmerdam (MF3) en Evi Bijlholt (MF2)
15.30-16.30 Rosa Verhees (M6E4) en Veerle Vermeij (M6E4)

5 mei: meivakantie
12 mei: meivakantie

19 mei:
13.30-14.30 Julius Steensma (J8E2) en Joep Storteboom (J8E2)
14.30-15.30 Zoë Kools  (MF2) en Sofie Korvinus (MF2)
15.30-16.30 Eliza Gerritsen (M6E3) en Lilou van den Hoven (M6E3)

26 mei:
13.30-14.30 Chiara van Vlaanderen (M8D4) en Suzanne Witteveen (M8D4)
14.30-15.30 Dette Mokkenstorm (MF2) en Liselot/Annemijn Oostendorp (MF2)
15.30-16.30 Laurine Roeper (M6E3) en Emy Smit (M6E3)

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram