Inloggen
Zoeken in nieuws


MHCHBS
Agenda
maandag 24 september 
vakantie Verenigingsmanager
dinsdag 25 september 
Jaarvergadering Kennemerrunners
woensdag 26 september 
vergadering feestcommissie
donderdag 27 september 
Gold Cup H1: eerste ronde uit Hilversum
vrijdag 28 september 
verhuur veld aan Sportsupport
Hele agenda
Hockey
Overig
Contact
MHCHBS
Bergweg 1 -a
2061KB Bloemendaal

clubhuis: 023-5376702
RSS
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

29 september | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 59 Amsterdam MA1 11:30 12:30 KG 1 - Simpel.nl veld  info
bondsscheidsrechters
MA2 3269 Rood-Wit MA2 20 16:40 17:45 uit -   info
MA3 3295 Haarlem MA2 9 16:50 17:30 uit -   info
MA4 3271 Haarlem MA3 17:15 17:45 KG 2 - Rob Vedder veld  info
Fluiten: Flip Dötsch (HA)
1x ouder + 1x HA Alle velden en paden opruimen
MB1 87 Amsterdam MB1 30 11:00 12:30 uit -   info
MB2 3751 Bloemendaal MB2 08:15 09:00 KG 1 - Simpel.nl veld  info
CS+
MB3 3714 Bloemendaal MB4 5 16:40 17:15 uit -   info
MB4 3708 Reigers MB3 15:30 16:00 KG 1 - Simpel.nl veld  info
  tijd aangepast  
Fluiten: Kim Bakker (MA1)
1x ouder + 1X MA1
MB5 3675 Alliance MB7 20 16:25 17:30 uit -   info
MB6 3680 Uitgeest MB3 15:15 15:45 KG 3 - Merin veld  info
  tijd aangepast  
Fluiten: Sofie Korvinus (MA1)
1x ouder + 1x MA1 BEGELEIDING
MC1 4188 Bloemendaal MC1 16:45 17:45 KG 1 - Simpel.nl veld  info
CS+ Clubhuis opruimen en vegen
MC2 4185 Alliance MC3 20 16:40 17:45 uit -   info
MC3 4173 BHC Overbos MC5 15 11:00 11:45 uit -   info
MC4 4215 Amsterdam MC5 30 13:00 14:00 uit -   info
MC5 4244 Heerhugowaard MC1 34 11:25 12:30 uit -   info
MC6 4245 AHC IJburg MC8 13:30 14:00 KG 3 - Merin veld  info
Fluiten: Thijs van den Heuvel (JA2)
1x ouder + 1x JA2 (Thijs IVS)/CW Sanne Muijser ouder MC6 fluit is bevestigd staat niet in Lisa
MD1 5317 BHC Overbos MD1 15 13:45 15:00 uit -   info
MD2 5285 AHC IJburg MD3 08:15 08:45 KG 2 - Rob Vedder veld  info
Fluiten: Marije Creyghton (MA1)
1x ouder + 1x MA1 (Marije IVS)
MD3 5347 Pinoke MD5 09:45 10:15 KG 2 - Rob Vedder veld  info
Fluiten: Lorenzo lo Bianco (JB1)
1x ouder + 1x JB1 begeleiding door Gerben Flinkert
MD4 5351 HC Spaarndam MD1 11:00 11:45 KG 2 - Rob Vedder veld  info
Fluiten: Merel de Boer (MB2) en Floris Bax
Floris is CS+, liever andere ouder + 1x MB2 BEGELEIDING
MD6 5328 BHC Overbos MD5 15 09:30 10:15 uit -   info
JA1 18 Pinoke JA1 25 12:50 14:15 uit -   info
JA2 8341 Rood-Wit JA2 16:45 17:30 KG 3 - Merin veld  info
CS+ terras vegen en opruimen
JA3 8335 THC Hurley JA2 14:15 14:45 KG 2 - Rob Vedder veld  info
Fluiten: Rene de Jong en Floortje Schilderinck (D05)
1x ouder + 1x senior (D5 IVS)
JB1 35 HC Athena JB1 13:15 14:15 KG 1 - Simpel.nl veld  info
JB2 2202 Rood-Wit JB3 20 16:40 17:45 uit -   info
JB3 2179 Alliance JB3 20 14:55 16:00 uit -   info
JB4 2182 HC Spaarndam JB1 0 15:45 16:15 uit -   info
JC1 2409 Xenios JC1 09:45 10:45 KG 1 - Simpel.nl veld  info
CS+
JC2 2397 VVV JC1 26 10:45 12:00 uit -   info
JC4 2403 Kikkers JC3 15:30 16:15 KG 2 - Rob Vedder veld  info
Fluiten: Tim Akker (JB1) en Wouter Peltenburg (HA)
CW: Barbara van der Zanden fluit ouder JC4 is bevestigd. Niet in Lisa?? + 1x JB1 BEGELEIDING uit HA: Wouter Peltenburg
JD1 2964 Xenios JD3 23 07:35 09:00 uit -   info
  Let op! Adres: Sportpark Sloten Oost, Sloterweg 1045 Amsterdam  
JD2 2985 Xenios JD4 12:45 13:15 KG 2 - Rob Vedder veld  info
Fluiten: Pim van Heijgen (H2)
1x ouder + 1X SENIOR (H2 IVS)
JD3 2944 Westerpark JD2 12:00 12:30 uit -   info
JD4 2969 HC Athena JD5 12:00 12:30 KG 3 - Merin veld  info
Fluiten: Oliver Blackett (JA3)
1x ouder + 1X JA3 BEGELEIDING

29 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 1050 THC Hurley ME1 10:45 11:15 KG 3 - Merin veld  info
M6E2 1049 BHC Overbos ME1 08:15 08:45 KG 3 - Merin veld  info
M6E3 1074 THC Hurley ME5 28 09:15 10:15 uit -   info
  veld 7 C  
M6E4 1183 MHC Amstelveen ME2 30 09:00 10:00 uit -   info
M8E1 1169 Alliance M8E1 08:15 08:45 KG 3 - Merin veld  info
M8E2 1302 FIT M8E1 09:15 09:45 KG 3 - Merin veld  info
M8E3 1157 Myra M8E3 24 08:20 09:15 uit -   info
  HBS uit-sokken!  
M8E4 1332 Waterlandse Hockey Club M8E2 09:30 10:00 KG 3 - Merin veld  info
MF1 1111 HMHC Saxenburg MF1 0 09:15 09:45 uit -   info
Mf2 1327 Bennebroek MF2 25 08:35 09:30 uit -   info
MF3 1222 Rood-Wit MF2 08:15 08:45 KG 5 - Kwartveld   info
MF4 1087 Bennebroek MF1 09:15 09:45 KG 5 - Kwartveld   info
J6E1 1156 Pinoke JE1 10:45 11:15 KG 3 - Merin veld  info
J6E2 1271 Rood-Wit JE2 20 08:10 09:00 uit -   info
J6E3 1098 Alliance JE6 08:15 08:45 KG 3 - Merin veld  info
J6E4 1137 Myra JE3 24 10:05 11:00 uit -   info
  HBS uit-sokken!  
J8E1 1280 HC Athena J8E1 10:30 11:00 KG 3 - Merin veld  info
J8E2 1196 Mijdrecht J8E1 40 07:50 09:00 uit -   info
J8E3 173 Xenios J8E2 23 09:20 10:15 uit -   info
JF1 1093 Reigers JF1 10:15 10:45 KG 5 - Kwartveld   info
JF2 1114 Reigers MIX F1 22 08:05 09:00 uit -   info
  Veld 2A  
JF3 1316 BHC Overbos JF2 15 08:00 08:45 uit -   info
  Velddeel C  
JF4 1173 K.H.C. Strawberries JF1 11:15 11:45 KG 5 - Kwartveld   info


Statistieken
zaterdag 22 september 2018
Aantal leden (info) 1358
Nu online 93
Leden met @ 99,9%
SMS Bereik (teams) 73,1%
Vandaag jarig
Annebel van der Heijden
Isa Ruijgrok
Mededelingen
Clubcompetitie
1 DJ 5 2 6 + 17
2 DC 2 6 + 9
3 JD1 1 3 + 8
4 JD2 1 3 + 7
5 D01 2 6 + 6
Gehele competitie
Laatste reacties
Wedstrijden quicklinks
Teams

Hoofdsponsor
Adverteerders
Gouden sponsors