header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD3 Thomas Prinsen KG2 - AB
15:45 - 16:45 JD4 Daan Boon KG2 - CD
15:45 - 17:00 MD1 Tijn Bouws
Thomas Kroese
KG1 - AB
15:45 - 17:00 MD2 Max Vergnes KG1 - CD
15:45 - 16:45 MD5 Floor Been KG3 - AB
15:45 - 16:45 MD6 Kick Vriend KG3 - CD
16:45 - 17:45 JD5 Thomas Prinsen KG2 - AB
16:45 - 17:45 JD6 Daan Boon KG2 - CD
16:45 - 17:45 MC3 Kick Vriend KG3 - AB
17:00 - 18:00 JC1 Max Vergnes
Floor Been
KG1 - CD
17:00 - 18:00 MC1 Thomas Kroese KG1 - AB
17:15 - 18:15 MC4 Tijn Bouws KG3 - CD
17:45 - 19:15 MC2 Kick Vriend KG3 - AB
18:00 - 19:00 JB1 Daan Boon
Floor Been
KG1 - CD
18:00 - 19:00 MB1 Bart Post KG1 - AB
18:15 - 19:15 JB2 Thomas Prinsen KG2 - AB
18:15 - 19:15 MC5 Tijn Bouws KG3 - CD
18:15 - 19:15 MC6 Pien van den Raadt KG2 - CD
19:15 - 20:15 JA1 Tijn Bouws
Max Vergnes
KG1 - CD
19:15 - 20:15 JA2 Daan Boon KG3 - AB
19:15 - 20:15 MA1 Floor Been
Bart Post
KG1 - AB
19:15 - 20:15 MA2 Pien van den Raadt KG3 - CD
19:15 - 20:15 MA3 Thomas Prinsen KG2 - AB
19:15 - 20:15 MA4 Kick Vriend KG2 - CD
20:15 - 22:15 trimmers Trainingsgroep KG3 Pien, Bart en Tijn
20:15 - 22:15 trimmers Trainingsgroep KG2
20:15 - 22:30 D01 Jeroen Tuininga KG1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 JD1 Thomas Vergnes
Max Vergnes
KG3 - AB
15:45 - 16:45 JD5 Daan Boon KG2 - AB
15:45 - 16:45 JD6 Jasper van den Heuvel KG2 - CD
15:45 - 16:45 MD3 Thomas Kroese KG1 - AB
15:45 - 16:45 MD4 Justus van de Putte KG1 - CD
16:45 - 18:15 JC2 Justus van de Putte KG1 - CD
16:45 - 17:45 JD3 Daan Boon KG2 - AB
16:45 - 17:45 JD4 Jasper van den Heuvel KG2 - CD
16:45 - 18:00 MC1 Thomas Kroese
Max Vergnes
KG1 - AB
17:00 - 18:30 MB2 Sebastiaan van Commenee KG3 - CD
17:00 - 18:00 MB3 Thomas Vergnes KG3 - AB
18:00 - 19:15 JB1 Daan Boon KG1 - AB
18:00 - 19:00 JC3 Thomas Vergnes KG2 - AB
18:00 - 19:00 JC4 Jasper van den Heuvel KG2 - CD
18:00 - 19:00 MB5 Thomas Kroese KG3 - AB
18:15 - 19:30 MB1 Arthur Sernee
Bart Post
KG1 - CD
19:00 - 20:30 H5 Sebastiaan van Commenee KG2 - CD
19:00 - 20:30 H7 Robert Dekker KG2 - AB
19:15 - 20:30 JA1 Phillip Melger KG1 - AB
19:15 - 20:15 MB4 Thomas Kroese KG3 - AB
19:30 - 21:00 D02 Arthur Sernee
Mark Jansonius
KG3 - CD
19:30 - 20:30 JB3 Daan Boon KG1 - CD
20:30 - 22:00 D06 Kees Broese van Groenou KG2 - CD
20:30 - 22:00 DB Robert Dekker KG2 - AB
20:30 - 22:00 DC Robert Dekker KG2 - AB
20:30 - 22:30 H1 KG1 Jamie
20:30 - 22:00 H2 Thomas Prinsen KG3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 JD2 Jasper van den Heuvel KG1 - CD
15:30 - 16:30 MD1 Tijn Bouws KG1 - AB
16:45 - 18:00 JC1 Max Vergnes KG1 - AB
16:45 - 18:15 MC2 Kick Vriend KG1 - CD
17:30 - 18:30 MC3 Tijn Bouws KG3 - AB
17:30 - 18:30 MC4 Jasper van den Heuvel KG3 - CD
18:00 - 19:15 MA1 Floor Been KG1 - AB
18:00 - 19:00 MC5 Anne-Floor van Vilsteren KG2 - AB
18:00 - 19:00 MC6 Daan van der Helm KG2 - CD
18:15 - 19:15 JB3 Kick Vriend KG1 - CD
18:30 - 19:30 JA2 Max Vergnes KG3 - CD
18:30 - 19:30 JB2 Thomas Prinsen KG3 - AB
19:00 - 20:00 MB6 Pien van den Raadt KG2 - AB
19:00 - 20:00 MB7 Daan van der Helm KG2 - CD
19:15 - 21:15 D01 Jeroen Tuininga KG1
19:30 - 21:00 D03 Thomas Prinsen KG3 - AB
20:00 - 21:00 MA2 Pien van den Raadt KG2
20:00 - 21:00 MA3 Pien van den Raadt KG2
20:00 - 21:00 MA4 Daan van der Helm KG2
21:00 - 22:30 D04 Pien van den Raadt KG3 - CD
21:00 - 22:30 DA Thomas Prinsen KG3 - AB
21:00 - 22:30 H6 Rutger Vismans KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD1 Thomas Vergnes KG1 - AB
15:45 - 17:00 MD1 Tijn Bouws KG3 - AB
15:45 - 17:00 MD2 Floor Been KG3 - CD
15:45 - 16:45 MD3 Thomas Kroese KG1 - CD
15:45 - 16:45 MD5 Max Vergnes KG2 - AB
15:45 - 16:45 MD6 Justus van de Putte KG2 - CD
16:45 - 18:15 JC2 Justus van de Putte KG2 - CD
17:00 - 18:15 JC1 Max Vergnes KG3 - CD
17:00 - 18:00 JC3 Tijn Bouws KG2 - AB
17:00 - 18:15 MB1 Bart Post KG1 - AB
17:00 - 18:15 MC1 Thomas Kroese KG1 - CD
17:00 - 18:00 MD4 Floor Been KG3 - AB
18:00 - 19:15 MA1 Floor Been KG3 - AB
18:15 - 19:15 Skillstraining ABC Trainingsgroep KG1 - AB Corner training olv Bart Post
18:15 - 19:15 JC4 KG1 - CD
18:15 - 19:15 MB3 Thomas Kroese KG2 - AB
18:15 - 19:15 MB4 KG2 - CD
18:15 - 19:15 MB5 Tijn Bouws KG3 - CD
19:15 - 21:00 D01 Jeroen Tuininga KG1
19:15 - 21:00 H1 KG3 Jamie
19:15 - 20:15 MB6 Thomas Kroese KG2 - AB
19:15 - 20:15 MB7 KG2 - CD
20:30 - 22:00 HB KG2 - AB
20:30 - 22:00 HC KG2 - AB
20:30 - 22:00 HL1 KG2 - CD
20:30 - 22:00 HL2 KG2 - CD
21:00 - 22:30 H3 KG1 - CD
21:00 - 22:30 HA KG1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 JA1 Phillip Melger
Tijn Bouws
KG3 - AB
18:00 - 19:15 JB1 Anouk Plooij
Daan Boon
KG3 - CD
18:00 - 19:15 JD1 Thomas Vergnes KG1 - AB
18:00 - 19:15 JD2 Jasper van den Heuvel KG1 - CD
18:00 - 19:30 MB2 Sebastiaan van Commenee KG2 - CD
19:15 - 20:45 DJ 2 Tijn Bouws KG2 - AB
19:30 - 20:30 D02 Mark Jansonius KG3 - AB
19:30 - 21:00 DJ 1 Daan Boon KG2 - CD
19:30 - 21:30 H1 KG1 Jamie
19:30 - 21:00 H2 Thomas Prinsen KG3 - CD
20:30 - 22:00 DJ 3 Olivier Kroese KG3 - AB
20:45 - 22:15 D05 Kees Broese van Groenou KG2 - AB
21:00 - 22:30 H4 Thomas Prinsen KG3 - CD

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram