header foto header foto
header foto
header foto
 

D01

Dames 1 is promovendus in de promotieklasse. Na drie achtereenvolgende seizoenen  in de Overgangsklasse slaagde ons damesteam er in een spectaculaire achtervolgingsrace om Union 1 doelpunt voor te blijven.

Een seizoen eerder haalde het team net niet de Promotieklasse. In de play-offs werd toen in een 'best of three' in de derde wedstrijd in Heiloo verloren van de Terriërs.


Het teams uit seizoen 2018-2019

Spelers D01

Laura Arends
Lisa Bok
Guusje van Bolhuis
Julia de Bruin
Roos Damen
Joelle Ketting
Myrthe Keulen
Lotte de Koning
Evgeniya Langedijk
Nicole Oud
Anna van den Putten
Rosalie Rosman
Nikky Schreurs
Fleur Snijders
Anne van Splunder
Caitlin Verhoeven
June van Westing
Julia Wolfs
Kris Ypes
Lois de Zeeuw

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Jeroen Tuininga
Manager Hein van Liemt
Aanvoerder Anna Keetelaar
Barcommissaris Rosalie Rosman
DWF Hein van Liemt

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam D1 22 55 17 4 1 56 25 0
2 Tilburg D1 22 53 17 2 3 47 15 0
3 Leonidas D1 22 47 15 2 5 41 21 0
4 Huizen D1 22 40 12 4 6 38 29 0
5 Groningen D1 22 33 9 6 7 30 30 0
6 HIC D1 22 30 8 6 8 20 22 0
7 Laren D1 22 24 6 6 10 30 35 0
8 Were Di D1 22 21 5 6 11 24 37 0
9 MOP D1 22 19 6 1 15 33 40 0
10 HBS D1 22 17 4 5 13 20 38 0
11 Nijmegen D1 22 17 4 5 13 31 50 0
12 Terriërs D1 22 13 2 7 13 20 48 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei !Oefenwedstrijd ander team n.n.b thuis - KG 1 Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Nijmegen D1 Were Di D1 1-1
Tilburg D1 HBS D1 0-0
Laren D1 MOP D1 1-6
Rotterdam D1 Groningen D1 3-3
HIC D1 Huizen D1 0-0
Leonidas D1 Terriërs D1 6-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
MOP D1 Leonidas D1 1-2
Groningen D1 Tilburg D1 0-4
HBS D1 Laren D1 0-0
Terriërs D1 HIC D1 0-1
Were Di D1 Rotterdam D1 1-2
VRIJDAG 24 SEPTEMBER 2021
Huizen D1 Nijmegen D1 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Laren D1 Groningen D1 1-2
MOP D1 Terriërs D1 4-0
Rotterdam D1 Huizen D1 3-2
Leonidas D1 HBS D1 1-0
Nijmegen D1 HIC D1 1-0
Tilburg D1 Were Di D1 1-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
HBS D1 MOP D1 3-2
HIC D1 Rotterdam D1 0-2
Were Di D1 Laren D1 0-1
Terriërs D1 Nijmegen D1 0-0
Groningen D1 Leonidas D1 1-2
Huizen D1 Tilburg D1 1-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
MOP D1 Groningen D1 2-1
Rotterdam D1 Nijmegen D1 5-2
Leonidas D1 Were Di D1 3-1
HBS D1 Terriërs D1 2-0
Laren D1 Huizen D1 1-2
Tilburg D1 HIC D1 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Terriërs D1 Rotterdam D1 2-3
Groningen D1 HBS D1 1-0
HIC D1 Laren D1 0-0
Were Di D1 MOP D1 2-2
Nijmegen D1 Tilburg D1 1-2
Huizen D1 Leonidas D1 2-3
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Laren D1 Nijmegen D1 3-1
Tilburg D1 Rotterdam D1 1-2
HBS D1 Were Di D1 1-2
Leonidas D1 HIC D1 3-0
Groningen D1 Terriërs D1 1-0
MOP D1 Huizen D1 2-3
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
HIC D1 MOP D1 2-0
Nijmegen D1 Leonidas D1 0-2
Huizen D1 HBS D1 3-2
Terriërs D1 Tilburg D1 0-1
Rotterdam D1 Laren D1 1-0
Were Di D1 Groningen D1 0-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
MOP D1 Nijmegen D1 2-0
Groningen D1 Huizen D1 2-0
Leonidas D1 Rotterdam D1 0-4
HBS D1 HIC D1 0-2
Were Di D1 Terriërs D1 2-0
Laren D1 Tilburg D1 2-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Laren D1 Terriërs D1 2-2
HIC D1 Groningen D1 0-1
Tilburg D1 Leonidas D1 2-0
Huizen D1 Were Di D1 1-0
Nijmegen D1 HBS D1 5-1
Rotterdam D1 MOP D1 2-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Were Di D1 HIC D1 1-2
MOP D1 Tilburg D1 1-2
Groningen D1 Nijmegen D1 3-1
HBS D1 Rotterdam D1 1-3
Leonidas D1 Laren D1 2-0
Terriërs D1 Huizen D1 2-5
ZONDAG 6 MAART 2022
Terriërs D1 Leonidas D1 1-1
HBS D1 Tilburg D1 0-2
Huizen D1 HIC D1 3-0
Groningen D1 Rotterdam D1 2-3
DONDERDAG 10 MAART 2022
Were Di D1 Nijmegen D1 1-0
MOP D1 Laren D1 0-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Rotterdam D1 Were Di D1 8-1
Laren D1 HBS D1 3-0
HIC D1 Terriërs D1 2-0
Nijmegen D1 Huizen D1 1-2
Leonidas D1 MOP D1 3-0
Tilburg D1 Groningen D1 3-0
ZONDAG 20 MAART 2022
Huizen D1 Rotterdam D1 1-1
HBS D1 Leonidas D1 1-2
HIC D1 Nijmegen D1 2-1
Were Di D1 Tilburg D1 2-3
Terriërs D1 MOP D1 2-1
Groningen D1 Laren D1 4-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Nijmegen D1 Terriërs D1 3-3
Laren D1 Were Di D1 1-1
Rotterdam D1 HIC D1 1-1
Leonidas D1 Groningen D1 1-1
Tilburg D1 Huizen D1 2-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Were Di D1 Leonidas D1 0-1
Nijmegen D1 Rotterdam D1 2-4
HIC D1 Tilburg D1 0-1
Groningen D1 MOP D1 1-0
Huizen D1 Laren D1 2-1
Terriërs D1 HBS D1 1-1
WOENSDAG 6 APRIL 2022
MOP D1 HBS D1 3-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Tilburg D1 Nijmegen D1 5-0
Laren D1 HIC D1 1-1
Rotterdam D1 Terriërs D1 1-1
HBS D1 Groningen D1 1-0
MOP D1 Were Di D1 0-2
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Nijmegen D1 Laren D1 4-2
HIC D1 Leonidas D1 0-1
Huizen D1 MOP D1 3-2
Terriërs D1 Groningen D1 2-2
Rotterdam D1 Tilburg D1 1-3
Were Di D1 HBS D1 2-2
WOENSDAG 20 APRIL 2022
Leonidas D1 Huizen D1 1-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Tilburg D1 Terriërs D1 4-1
Groningen D1 Were Di D1 3-1
HBS D1 Huizen D1 1-0
Leonidas D1 Nijmegen D1 5-1
MOP D1 HIC D1 1-2
Laren D1 Rotterdam D1 1-4
ZONDAG 1 MEI 2022
Tilburg D1 Laren D1 1-0
Nijmegen D1 MOP D1 0-3
HIC D1 HBS D1 1-1
Terriërs D1 Were Di D1 3-1
Huizen D1 Groningen D1 1-1
Rotterdam D1 Leonidas D1 1-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Groningen D1 HIC D1 0-1
Were Di D1 Huizen D1 2-1
MOP D1 Rotterdam D1 0-1
Leonidas D1 Tilburg D1 2-1
HBS D1 Nijmegen D1 1-4
Terriërs D1 Laren D1 0-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Laren D1 Leonidas D1 2-0
Nijmegen D1 Groningen D1 1-1
HIC D1 Were Di D1 1-1
Tilburg D1 MOP D1 4-0
Rotterdam D1 HBS D1 1-0
Huizen D1 Terriërs D1 2-0

Jeugd

Senioren

Sponsoren


Facebook

Instagram