header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  D01 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP D1 6 18 6 0 0 20 2 0
2 Klein Zwitserland D1 6 13 4 1 1 10 3 0
3 HIC D1 6 11 3 2 1 11 7 0
4 Tilburg D1 6 10 3 1 2 13 10 0
5 Rotterdam D1 6 10 3 1 2 10 10 0
6 Groningen D1 6 9 3 0 3 8 6 0
7 Leonidas D1 6 8 2 2 2 9 9 0
8 Huizen D1 6 7 2 1 3 9 9 0
9 Nijmegen D1 6 5 1 2 3 11 14 0
10 Were Di D1 6 5 1 2 3 3 10 0
11 HBS D1 6 4 1 1 4 8 15 0
12 Terriërs D1 6 1 0 1 5 4 21 0
  Promotieklasse 
  D02 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D3 6 13 4 1 1 18 7 0
2 Ring Pass Delft D2 6 13 4 1 1 16 13 0
3 Alliance D2 6 12 4 0 2 12 8 0
4 Leonidas D3 6 12 3 3 0 20 6 0
5 Pinoké D3 6 12 3 3 0 19 9 0
6 Groen-Geel D2 6 10 3 1 2 16 9 0
7 Almere D2 6 10 3 1 2 14 14 0
8 HBS D2 6 8 2 2 2 11 11 0
9 AMVJ D2 6 4 1 1 4 6 9 0
10 Alecto D3 6 4 1 1 4 9 18 0
11 HUDITO D3 6 3 1 0 5 9 20 0
12 Cartouche D2 6 0 0 0 6 1 27 0
  Reserve overgangsklasse 
  D03 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios D2 6 13 4 1 1 13 9 0
2 AthenA D3 6 13 4 1 1 13 10 0
3 Amsterdam D4 6 12 4 0 2 19 7 0
4 Myra D2 6 12 4 0 2 19 16 0
5 HBS D3 6 11 3 2 1 20 13 0
6 Rood-Wit D2 5 10 3 1 1 13 6 0
7 Terriërs D2 6 10 3 1 2 15 13 0
8 Hurley D5 6 6 2 0 4 16 9 0
9 Kampong D6 6 5 1 2 3 10 16 0
10 Castricum D2 6 3 1 0 5 16 24 0
11 Bennebroek D2 5 3 1 0 4 6 17 0
12 VVV D4 6 3 1 0 5 7 27 0
  Reserve 1e klasse 
  D04 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS D4 5 15 5 0 0 24 1 0
2 Hurley D13 5 13 4 1 0 28 4 0
3 Alliance D3 6 9 3 0 3 15 16 0
4 AMVJ D10 6 7 2 1 3 12 10 0
5 Westerpark D7 6 6 2 0 4 17 14 0
6 Pinoké D13 6 0 0 0 6 1 52 0
  Res. 5e klasse 
  D05 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude D2 6 13 4 1 1 16 12 0
2 Westerpark D14 6 9 3 0 3 12 9 0
3 AMVJ D17 6 9 3 0 3 18 22 0
4 HIC D11 6 8 2 2 2 17 13 0
5 Hoorn (WFHC) D3 6 7 2 1 3 15 14 0
6 HBS D5 6 6 2 0 4 8 16 0
  Res. 7e klasse 
  D06 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hermes D1 5 15 5 0 0 27 6 0
2 HIC D13 6 12 4 0 2 25 7 0
3 Westerpark D15 6 9 3 0 3 14 17 0
4 HBS D6 6 8 2 2 2 19 17 0
5 VVV D21 5 3 1 0 4 3 29 0
6 Haarlem D6 6 2 0 2 4 13 25 0
  Res. 8e klasse 
  D1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HIC D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hurley D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbos D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pinoké D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Xenios D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Goldcup - KO 
  DA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland DA 5 15 5 0 0 20 6 0
2 Terriërs DA 5 9 3 0 2 23 14 0
3 HBS DA 6 9 3 0 3 12 9 0
4 HIC DA 6 9 3 0 3 11 18 0
5 Rood-Wit DA 6 9 2 3 1 11 8 0
6 Craeyenhout DA 5 8 2 2 1 23 16 0
7 Kikkers DA 6 8 2 2 2 17 18 0
8 Victoria DA 5 6 1 3 1 12 12 0
9 Amsterdam DB 5 5 1 2 2 8 9 0
10 Kieviten DA 6 4 1 1 4 11 17 0
11 Alphen DA 5 1 0 1 4 4 25 0
  Veteranen overgangsklasse 
  DB 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden DA 6 16 5 1 0 24 5 0
2 Gooische DC 6 13 4 1 1 20 7 0
3 Pinoké DB 5 10 3 1 1 14 7 0
4 Bloemendaal DC 5 9 3 0 2 11 4 0
5 Rood-Wit DC 5 9 3 0 2 8 12 0
6 AthenA DB 6 9 2 3 1 10 8 0
7 Weesp DA 5 5 1 2 2 10 12 0
8 Amsterdam DC 6 5 1 2 3 5 12 0
9 Alkmaar DA 6 4 1 1 4 7 23 0
10 Weesp DB 5 3 0 3 2 3 8 0
11 HBS DB 5 0 0 0 5 5 19 0
  Veteranen 1e klasse 
  DC 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké DC 6 18 6 0 0 41 5 0
2 IJburg DA 6 13 4 1 1 19 9 0
3 FIT DA 6 8 2 2 2 10 14 0
4 HBS DC 6 7 2 1 3 16 10 0
5 AthenA DC 6 6 2 0 4 8 13 0
6 Overbos DA 6 0 0 0 6 1 44 0
  Veteranen 2e klasse 
  DJ 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS DJ1 6 12 4 0 2 18 8 0
2 Westerpark DJ1 6 11 3 2 1 19 12 0
3 Xenios DJ1 6 9 2 3 1 16 10 0
4 VVV DJ1 6 8 2 2 2 11 10 0
5 AMVJ DJ2 6 6 2 0 4 10 22 0
6 HIC DJ1 6 4 1 1 4 8 20 0
  Jong 2e klasse 
  DJ 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS DJ2 5 15 5 0 0 32 5 0
2 Westerpark DJ2 6 11 3 2 1 21 12 0
3 Qui Vive DJ1 5 11 3 2 0 11 5 0
4 Myra DJ3 6 6 2 0 4 20 30 0
5 Amsterdam DJ8 6 3 1 0 5 8 27 0
6 Kraaien DJ2 6 2 0 2 4 11 24 0
  Jong 4e klasse 
  DJ 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg DJ1 6 16 5 1 0 25 0 0
2 Reigers DJ3 6 13 4 1 1 27 9 0
3 Hisalis DJ3 6 9 2 3 1 13 14 0
4 Amsterdam DJ10 6 6 2 0 4 7 35 0
5 Waterland DJ1 6 5 1 2 3 8 11 0
6 HBS DJ3 6 1 0 1 5 8 19 0
  Jong 5e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC H1 6 14 4 2 0 23 14 0
2 Nijmegen H1 6 13 4 1 1 21 10 0
3 Schaerweijde H1 6 12 4 0 2 15 11 0
4 HBS H1 6 10 3 1 2 14 10 0
5 hdm H1 5 10 3 1 1 12 10 0
6 Laren H1 6 10 2 4 0 13 11 0
7 Voordaan H1 6 8 2 2 2 14 16 0
8 Cartouche H1 6 7 1 4 1 20 17 0
9 Qui Vive H1 5 5 1 2 2 8 9 0
10 HIC H1 6 4 1 1 4 6 20 0
11 Were Di H1 6 2 0 2 4 14 23 0
12 Victoria H1 6 0 0 0 6 7 16 0
  Promotieklasse 
  H1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde H1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Hilversum H1 1 3 1 0 0 4 1 0
3 SCHC H1 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Voordaan H1 1 3 1 0 0 3 0 0
5 AMVJ H1 1 3 1 0 0 5 4 0
6 HIC H1 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Reigers H1 1 1 0 1 0 3 3 0
8 HBS H1 1 0 0 0 1 4 5 0
9 Gooische H1 1 0 0 0 1 1 4 0
10 Qui Vive H1 1 0 0 0 1 1 4 0
11 Xenios H1 1 0 0 0 1 0 3 0
12 Phoenix H1 1 0 0 0 1 0 4 0
  Goldcup - KO 
  H2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra H2 6 16 5 1 0 23 13 0
2 Pinoké H5 6 14 4 2 0 24 12 0
3 Amsterdam H7 6 11 3 2 1 22 15 0
4 Hurley H4 6 10 3 1 2 16 16 0
5 hdm H2 6 8 2 2 2 22 19 0
6 Amsterdam H6 6 7 1 4 1 20 19 0
7 Pinoké H4 6 7 1 4 1 10 11 0
8 Kampong H3 6 6 1 3 2 14 17 0
9 HBS H2 6 5 1 2 3 17 21 0
10 Schiedam H2 6 4 1 1 4 12 17 0
11 Voordaan H2 6 4 1 1 4 10 23 0
12 SCHC H2 6 3 0 3 3 9 16 0
  Reserve overgangsklasse 
  H3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra H5 6 13 4 1 1 17 6 0
2 Pinoké H12 6 13 4 1 1 17 11 0
3 AthenA H4 6 9 3 0 3 15 14 0
4 AMVJ H3 6 7 2 1 3 13 16 0
5 HBS H3 6 6 2 0 4 15 20 0
6 Amsterdam H14 6 4 1 1 4 10 20 0
  Res. 4e klasse 
  H4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude H2 5 13 4 1 0 18 13 0
2 Hurley H17 5 10 3 1 1 20 7 0
3 AMVJ H7 4 9 3 0 1 20 9 0
4 HBS H4 6 6 2 0 4 13 17 0
5 Amsterdam H21 6 5 1 2 3 14 21 0
6 Strawberries H2 4 0 0 0 4 5 23 0
  Res. 6e klasse 
  H5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC H5 6 13 4 1 1 22 14 0
2 Westerpark H11 5 12 4 0 1 22 6 0
3 HBS H5 6 7 2 1 3 12 20 0
4 Pinoké H21 5 6 1 3 1 13 13 0
5 Qui Vive H4 5 5 1 2 2 10 19 0
6 Amstelveen H4 5 1 0 1 4 9 16 0
  Res. 7e klasse 
  H6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hermes H1 6 15 5 0 1 37 7 0
2 VVV H13 6 15 5 0 1 29 11 0
3 Myra H7 6 6 2 0 4 25 17 0
4 HBS H6 6 0 0 0 6 6 62 0
  Res. 8e klasse 
  HA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos HA 6 13 4 1 1 22 13 0
2 Alliance HA 6 13 4 1 1 15 11 0
3 Terriërs HB 6 12 3 3 0 13 6 0
4 Noordwijk HA 6 11 3 2 1 21 13 0
5 Kieviten HA 6 10 3 1 2 21 13 0
6 HBS HA 6 10 2 4 0 12 7 0
7 Roomburg HB 6 9 2 3 1 20 17 0
8 Bloemendaal HC 6 8 2 2 2 14 13 0
9 Leiden HB 6 6 1 3 2 13 19 0
10 Bloemendaal HE 6 2 0 2 4 11 20 0
11 Bloemendaal HG 6 1 0 1 5 10 22 0
12 Rood-Wit HC 6 1 0 1 5 6 24 0
  Veteranen 1e klasse 
  HB 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra HB 6 14 4 2 0 22 8 0
2 HBS HB 5 11 3 2 0 12 8 0
3 Bloemendaal HJ 6 9 2 3 1 12 11 0
4 Heerhugowaard HA 6 5 1 2 3 10 13 0
5 Haarlem HA 6 4 1 1 4 12 19 0
6 Westerpark HA 5 3 1 0 4 9 18 0
  Veteranen 3e klasse 
  HC 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS HC 6 16 5 1 0 24 8 0
2 VVV HB 6 12 4 0 2 22 7 0
3 Zandvoort HA 6 12 4 0 2 17 13 0
4 Alkmaar HC 6 8 2 2 2 17 12 0
5 Magnus HA/Hermes HA 5 1 0 1 4 3 14 0
6 Pinoké HE 5 0 0 0 5 3 32 0
  Veteranen 4e klasse 
  HD 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal HM 5 13 4 1 0 17 5 0
2 Hisalis HA 5 12 4 0 1 20 5 0
3 Hurley HD 5 7 2 1 2 9 10 0
4 Uitgeest HA 5 3 1 0 4 8 22 0
5 HBS HD 4 0 0 0 4 5 17 0
  Veteranen 5e klasse 
  HJ 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien HJ1 6 16 5 1 0 29 13 0
2 IJburg HJ1 6 14 4 2 0 31 11 0
3 Bloemendaal HJ1 6 10 3 1 2 25 11 0
4 AMVJ HJ1 6 8 2 2 2 21 19 0
5 AthenA HJ3 6 7 2 1 3 18 22 0
6 HIC HJ2 6 6 2 0 4 11 25 0
7 HBS HJ1 6 4 1 1 4 14 43 0
8 Spire (WFHC) HJ1 6 3 1 0 5 23 28 0
  Jong 3e klasse 
  HL1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS HLA 6 13 4 1 1 13 10 0
2 Alphen HLA 6 10 3 1 2 12 8 0
3 Hoorn (WFHC) HLA 6 9 3 0 3 17 15 0
4 Abcoude HLA 6 7 2 1 3 11 8 0
5 Amsterdam HLA 6 7 2 1 3 12 15 0
6 Terriërs HLA 6 6 2 0 4 7 16 0
  Veteranen L 2e klasse 
Jeugd  
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 hdm JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoorn (WFHC) JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HUDITO JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Roomburg JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ypenburg JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Landelijke Subtopklasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarlem JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HBS JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hurley JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pinoké JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood-Wit JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  JA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA JA4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spire (WFHC) JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westerpark JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Xenios JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Castricum JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hurley JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pinoké JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kraaien JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  JB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uitgeest JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JC1 6 18 6 0 0 38 7 0
2 Hurley JC1 6 12 4 0 2 16 20 0
3 Xenios JC1 6 10 3 1 2 20 13 0
4 HBS JC1 6 7 2 1 3 10 15 0
5 Bennebroek JC1 6 6 2 0 4 17 18 0
6 Myra JC1 6 0 0 0 6 5 33 0
  Topklasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FIT JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terriërs JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zandvoort JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kraaien JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uitgeest JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hurley JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Qui Vive JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reigers JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alliance JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HBS JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terriërs JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  JD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HIC JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Overbos JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Purmerend JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FIT JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  JD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AMVJ MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Barendrecht MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Derby MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dordrecht MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Forescate MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Haarlem MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HBS MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Landelijke Subtopklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarlem MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hermes MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HIC MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hisalis MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Reigers MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Terriërs MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Castricum MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HBS MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waterland MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zandvoort MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amsterdam MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hurley MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Saxenburg MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Xenios MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MA5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hermes MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Purmerend MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Reigers MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VVV MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MB1 6 16 5 1 0 27 5 0
2 hdm MB1 6 14 4 2 0 18 8 0
3 Leonidas MB1 6 8 2 2 2 12 15 0
4 HGC MB1 6 7 2 1 3 11 11 0
5 HBS MB1 6 3 0 3 3 8 22 0
6 Alliance MB1 6 1 0 1 5 5 20 0
  Landelijke Topklasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hurley MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heerhugowaard MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Magnus MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Myra MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uitgeest MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MB5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hisalis MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zandvoort MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MB6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heerhugowaard MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerpark MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MC1 6 18 6 0 0 37 3 0
2 Bloemendaal MC1 6 13 4 1 1 18 8 0
3 HIC MC1 6 7 2 1 3 8 13 0
4 HBS MC1 6 6 1 3 2 8 19 0
5 AthenA MC1 6 4 1 1 4 9 22 0
6 AMVJ MC1 6 3 1 0 5 8 23 0
  Topklasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MC2 6 16 5 1 0 22 7 0
2 IJburg MC1 6 15 5 0 1 30 5 0
3 Bennebroek MC1 6 10 3 1 2 16 13 0
4 Hisalis MC1 6 9 3 0 3 16 13 0
5 Amsterdam MC2 6 3 1 0 5 7 16 0
6 HBS MC2 6 0 0 0 6 5 42 0
  Subtopklasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FIT MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alliance MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarlem MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HBS MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarlem MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heerhugowaard MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kraaien MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pinoké MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waterland MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amsterdam MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mijdrecht MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pinoké MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Qui Vive MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Reigers MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terriërs MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Magnus MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Strawberries MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MD6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HIC MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Myra MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Jongste jeugd 
  J6E1 
    Niveau 1 
  J6E2 
    Niveau 1 
  J6E3 
    Niveau 2 
  J6E4 
    Niveau 3 
  J8E1 
    Niveau 1 
  J8E2 
    Niveau 2 
  J8E3 
    Niveau 3 
  J8E4 
    Niveau 4 
  JF1 
    Niveau 1 
  JF2 
    Niveau 1 
  JF3 
    Niveau 1 
  JF4 
    Niveau 1 
  M6E1 
    Niveau 1 
  M6E2 
    Niveau 1 
  M6E3 
    Niveau 2 
  M6E4 
    Niveau 4 
  M8E1 
    Niveau 1 
  M8E2 
    Niveau 1 
  M8E3 
    Niveau 3 
  M8E4 
    Niveau 5 
  MF1 
    Niveau 1 
  Mf2 
    Niveau 1 
  MF3 
    Niveau 1 
  MF4 
    Niveau 1 
G-Hockey 
  G1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) G1 2 6 2 0 0 17 5 0
2 HBS G1 2 6 2 0 0 11 7 0
3 Bloemendaal G1 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Hoorn (WFHC) G2 2 3 1 0 1 10 11 0
5 Kraaien G1 2 3 1 0 1 7 8 0
6 Overbos G1 2 3 1 0 1 3 4 0
7 Bloemendaal G2 2 0 0 0 2 7 9 0
8 Myra G 2 2 0 0 0 2 0 14 0
  Noord 
  G2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis G2 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Reigers G1 1 3 1 0 0 6 4 0
3 Castricum G2 2 3 1 0 1 5 8 0
4 HBS G2 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Myra G 3 2 0 0 0 2 6 9 0
  Noord 

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram