header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 1-3-2021 t/m 27-3-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD3 KG1 - AB
15:45 - 16:45 JD4 Wouter Hooft KG1 - CD
15:45 - 16:45 MD5 Thomas Kroese KG3 - AB
15:45 - 16:45 MD6 Sjoerd Creyghton
Floor Been
KG3 - CD
16:45 - 17:45 JD6 Sjoerd Creyghton
Tijn Bouws
KG3 - AB
16:45 - 17:45 MC1 Thomas Kroese KG1 - CD
16:45 - 17:45 MC3 Floor Been KG1 - AB
16:45 - 17:45 MC4 Rosalie Rosman KG3 - CD
17:45 - 18:45 MA2 Tijn Bouws KG1 - CD
17:45 - 18:45 MA3 Thomas Kroese KG1 - AB
17:45 - 18:45 MC2 Kick Vriend
Floor Been
KG3 - AB
17:45 - 18:45 MC5 Rosalie Rosman KG3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD1 Thomas Vergnes
Max Vergnes
KG1 - AB
15:45 - 16:45 MD4 Jasper van den Heuvel KG1 - CD
16:45 - 17:45 JB3 Daan Boon KG3 - CD
16:45 - 17:45 MB2 Sebastiaan van Commenee KG1 - CD
16:45 - 17:45 MB3 Thomas Vergnes KG1 - AB
16:45 - 17:45 MB5 Thomas Kroese KG3 - AB
17:45 - 18:45 JA1 Phillip Melger KG1 - AB
17:45 - 18:45 JB1 Daan Boon
Max Vergnes
KG3 - CD
17:45 - 18:45 MB1 Bart Post
Sebastiaan van Commenee
KG1 - CD
17:45 - 18:45 MB4 Thomas Kroese KG3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:45 - 14:45 JF1 KG1 - AB
13:45 - 14:45 JF2 KG1 - AB
13:45 - 14:45 JF3 KG1 - AB
13:45 - 14:45 MF4 KG1 - CD
13:45 - 14:45 MF5 KG1 - CD
14:45 - 15:45 JF4 KG1 - CD
14:45 - 15:45 JF5 KG1 - CD
14:45 - 15:45 M8E1 KG3
14:45 - 15:45 M8E2 KG3
14:45 - 15:45 M8E3 KG3
14:45 - 15:45 M8E4 KG3
14:45 - 15:45 MF1 KG1 - AB
14:45 - 15:45 Mf2 KG1 - AB
14:45 - 15:45 MF3 KG1 - AB
15:45 - 16:45 J6E1 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E2 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E3 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E4 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E5 KG3 - D
15:45 - 16:45 JD2 Jasper van den Heuvel KG1 - CD
15:45 - 16:45 MD1 Tijn Bouws KG1 - AB
16:45 - 17:45 G1 Anne-Floor van Vilsteren KG3 - AB
16:45 - 17:45 G2 Tijn Bouws KG3 - AB
16:45 - 17:45 JC1 Max Vergnes
Jorge Nolte
KG1 - AB
16:45 - 17:45 MA1 Floor Been
Jorge Nolte
KG1 - CD
16:45 - 17:45 MC6 Thomas Vergnes KG3 - CD
17:45 - 18:45 JA2 KG3 - AB
17:45 - 18:45 JB2 Kick Vriend KG1 - AB
17:45 - 18:45 MA4 Anne-Floor van Vilsteren KG1 - CD
17:45 - 18:45 MB7 Jasper van den Heuvel KG3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD1 Thomas Vergnes
Rhett Halkett
KG1 - AB
15:45 - 16:45 MD1 Tijn Bouws
Jorge Nolte
KG3 - AB
15:45 - 16:45 MD2 Max Vergnes
Jorge Nolte
KG3 - CD
15:45 - 16:45 MD3 Thomas Kroese KG1 - CD
16:45 - 17:45 JC1 Max Vergnes
Rhett Halkett
KG3 - CD
16:45 - 17:45 JC2 Justus van de Putte
Thomas Vergnes
KG1 - AB
16:45 - 17:45 JC3 Tijn Bouws KG3 - AB
16:45 - 17:45 MC1 Thomas Kroese
Jorge Nolte
KG1 - CD
17:45 - 18:45 JC4 Justus van de Putte KG1 - CD
17:45 - 18:45 MA1 Floor Been
Rhett Halkett
KG3 - AB
17:45 - 18:45 MB1 Bart Post KG1 - AB
17:45 - 18:45 MB6 Thomas Kroese KG3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Funkey maart KG1
14:45 - 15:45 puppies meisjes Daan van der Helm KG3
15:30 - 16:30 J8E1 KG1
15:30 - 16:30 J8E2 KG1
15:30 - 16:30 J8E3 KG1
15:30 - 16:30 J8E4 KG1
15:45 - 16:45 puppies jongens KG3
16:30 - 17:30 JD5 Jasper van den Heuvel KG1 - AB
16:45 - 17:45 M6E1 KG3 - ABC
16:45 - 17:45 M6E2 KG3 - ABC
16:45 - 17:45 M6E3 KG3 - ABC
16:45 - 17:45 M6E4 KG3 - ABC
16:45 - 17:45 M6E5 KG3 - D
17:30 - 18:30 JA1 Phillip Melger
Tijn Bouws
KG1 - AB
17:30 - 18:30 JB1 Anouk Plooij
Daan Boon
KG1 - CD

Jeugd

Senioren

Sponsoren


Facebook

Instagram