header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD3 Sjoerd Creyghton
Wouter Hooft
KG2 - AB
15:45 - 16:45 JD4 Daan Boon KG2 - CD
15:45 - 17:00 MD1 Tijn Bouws
Thomas Kroese
KG1 - AB
15:45 - 17:00 MD2 Max Vergnes KG1 - CD
15:45 - 16:45 MD5 Floor Been KG3 - AB
15:45 - 16:45 MD6 Thomas Kroese KG3 - CD
16:45 - 17:45 JD5 Tijn Bouws
Wouter Hooft
KG2 - AB
16:45 - 17:45 JD6 Daan Boon
Sjoerd Creyghton
KG2 - CD
16:45 - 17:45 MC3 Floor Been KG3 - AB
17:00 - 18:00 JC1 Max Vergnes KG1 - CD
17:00 - 18:00 MC1 Thomas Kroese KG1 - AB
17:15 - 18:15 MC4 Rosalie Rosman KG3 - CD
17:45 - 19:15 MC2 Kick Vriend
Floor Been
KG3 - AB
18:00 - 19:00 JB1 Daan Boon KG1 - CD
18:00 - 19:00 MB1 Bart Post
Max Vergnes
KG1 - AB
18:15 - 19:15 MA2 Tijn Bouws KG2 - AB
18:15 - 19:15 MC5 Rosalie Rosman KG3 - CD
18:15 - 19:15 MC6 Thomas Kroese KG2 - CD
19:15 - 20:15 JA1 Tijn Bouws
Bart Post
KG1 - CD
19:15 - 20:15 JA2 Daan Boon KG3 - AB
19:15 - 20:15 JB2 Max Vergnes KG3 - CD
19:15 - 20:15 MA1 Floor Been KG1 - AB
19:15 - 20:15 MA3 Thomas Kroese KG2 - AB
19:15 - 20:15 MA4 Kick Vriend KG2 - CD
20:15 - 22:15 trimmers Trainingsgroep KG3 Pien, Bart en Tijn
20:15 - 22:15 trimmers Trainingsgroep KG2
20:15 - 22:30 D01 Jeroen Tuininga KG1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 JD1 Thomas Vergnes
Max Vergnes
KG3 - AB
15:45 - 16:45 JD6 Daan Boon KG2 - CD
15:45 - 16:45 MD3 Thomas Kroese KG1 - AB
15:45 - 16:45 MD4 Jasper van den Heuvel KG1 - CD
16:45 - 18:15 JC2 Justus van de Putte
Max Vergnes
KG1 - CD
16:45 - 17:45 JD3 Jasper van den Heuvel KG2 - AB
16:45 - 18:00 MC1 Thomas Kroese KG1 - AB
17:00 - 18:30 MB2 Sebastiaan van Commenee KG3 - CD
17:00 - 18:00 MB3 Thomas Vergnes KG3 - AB
17:45 - 18:45 JC3 Siem Kors KG2 - AB
17:45 - 18:45 JC4 Jasper van den Heuvel KG2 - CD
18:00 - 19:15 JB1 Daan Boon KG1 - AB
18:00 - 19:00 MB5 Thomas Kroese KG3 - AB
18:15 - 19:30 MB1 Arthur Sernee
Bart Post
KG1 - CD
19:00 - 20:30 H5 Sebastiaan van Commenee KG2 - CD
19:00 - 20:30 H7 Robert Dekker KG2 - AB
19:15 - 20:30 JA1 Phillip Melger KG1 - AB
19:15 - 20:15 MB4 Thomas Kroese KG3 - AB
19:30 - 21:30 D02 Arthur Sernee
Mark Jansonius
KG3 - CD
19:30 - 20:30 JB3 Daan Boon KG1 - CD
20:30 - 22:00 D06 Kees Broese van Groenou KG2 - CD
20:30 - 22:00 D30B Robert Dekker KG2 - AB
20:30 - 22:00 D30C Robert Dekker KG2 - AB
20:30 - 22:30 H1 KG1 Jamie
20:30 - 22:00 H2 Thomas Prinsen KG3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:45 - 14:45 JF1 KG1 - AB
13:45 - 14:45 JF2 KG1 - AB
13:45 - 14:45 JF3 KG1 - AB
13:45 - 14:45 MF4 KG1 - CD
13:45 - 14:45 MF5 KG1 - CD
14:45 - 15:45 JF4 KG1 - CD
14:45 - 15:45 JF5 KG1 - CD
14:45 - 15:45 M8E1 KG3
14:45 - 15:45 M8E2 KG3
14:45 - 15:45 M8E3 KG3
14:45 - 15:45 M8E4 KG3
14:45 - 15:45 MF1 KG1 - AB
14:45 - 15:45 Mf2 KG1 - AB
14:45 - 15:45 MF3 KG1 - AB
15:45 - 16:45 J6E1 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E2 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E3 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E4 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E5 KG3 - D
15:45 - 17:00 JD2 Jasper van den Heuvel KG1 - CD
15:45 - 16:45 M6E1 KG2 - ABC
15:45 - 16:45 M6E2 KG2 - ABC
15:45 - 16:45 M6E3 KG2 - ABC
15:45 - 16:45 M6E4 KG2 - ABC
15:45 - 16:45 M6E5 KG2 - D
15:45 - 16:45 MD1 Tijn Bouws KG1 - AB
16:45 - 17:45 J8E1 KG3
16:45 - 17:45 J8E2 KG3
16:45 - 17:45 J8E3 KG3
16:45 - 17:45 J8E4 KG3
17:00 - 18:00 G1 Anne-Floor van Vilsteren KG2
17:00 - 18:00 G2 Tijn Bouws KG2
17:00 - 18:15 JC1 Max Vergnes KG1 - AB
17:00 - 18:30 MC2 Kick Vriend KG1 - CD
17:45 - 18:45 MC3 Tijn Bouws KG3 - AB
17:45 - 18:45 MC4 Jasper van den Heuvel KG3 - CD
18:00 - 19:00 MC5 Anne-Floor van Vilsteren KG2 - AB
18:00 - 19:00 MC6 Daan van der Helm KG2 - CD
18:15 - 19:30 MA1 Floor Been KG1 - AB
18:30 - 19:30 JB3 Kick Vriend KG1 - CD
18:45 - 19:45 JA2 KG3 - CD
18:45 - 19:45 JB2 Thomas Prinsen KG3 - AB
19:00 - 20:00 MB6 Pien van den Raadt KG2 - AB
19:00 - 20:00 MB7 Daan van der Helm KG2 - CD
19:30 - 21:30 D01 Jeroen Tuininga KG1
19:45 - 21:15 D03 Thomas Prinsen KG3 - AB
20:00 - 21:00 MA2 Pien van den Raadt KG2
20:00 - 21:00 MA3 Pien van den Raadt KG2
20:00 - 21:00 MA4 Daan van der Helm KG2
21:00 - 22:30 D04 Pien van den Raadt KG3 - CD
21:00 - 22:30 D30A Thomas Prinsen KG3 - AB
21:00 - 22:30 H6 Rutger Vismans KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD1 Thomas Vergnes KG1 - AB
15:45 - 17:00 MD1 Tijn Bouws KG3 - AB
15:45 - 17:00 MD2 Max Vergnes KG3 - CD
15:45 - 16:45 MD3 Thomas Kroese KG1 - CD
15:45 - 16:45 MD5 KG2 - AB
15:45 - 16:45 MD6 Floor Been KG2 - CD
16:45 - 18:15 JC2 Justus van de Putte KG2 - CD
16:45 - 18:00 MC1 Thomas Kroese KG1 - CD
17:00 - 18:00 Skillstraining ABC Trainingsgroep KG1 - AB Corner training olv Bart Post
17:00 - 18:15 JC1 Max Vergnes KG3 - CD
17:00 - 18:00 JC3 Tijn Bouws KG2 - AB
17:00 - 18:00 MD4 Floor Been KG3 - AB
18:00 - 19:15 MA1 Floor Been KG3 - AB
18:00 - 19:15 MB1 Bart Post KG1 - AB
18:15 - 19:15 JC4 Justus van de Putte KG1 - CD
18:15 - 19:15 MB3 Thomas Kroese KG2 - CD
18:15 - 19:15 MB4 KG2 - AB
18:15 - 19:15 MB5 Tijn Bouws KG3 - CD
19:15 - 21:00 D01 Jeroen Tuininga KG1
19:15 - 21:00 H1 KG3 Jamie
19:15 - 20:15 MB6 Thomas Kroese KG2 - CD
19:15 - 20:15 MB7 KG2 - AB tijdelijk olv coach
20:30 - 22:00 H35B KG2 - AB
20:30 - 22:00 H35C KG2 - AB
20:30 - 22:00 H45A KG2 - CD
20:30 - 22:00 H45B KG2 - CD
21:00 - 22:30 H3 KG1 - CD
21:00 - 22:30 H35A KG1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 puppies meisjes Daan van der Helm KG2
15:30 - 16:30 J8E3 KG1
15:30 - 16:30 J8E4 KG1
15:30 - 16:30 M8E1 KG1
15:30 - 16:30 M8E2 KG1
15:45 - 16:45 J6E1 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E2 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E3 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E4 KG3 - ABC
15:45 - 16:45 J6E5 KG3 - D
15:45 - 16:45 MF1 KG2 - AB
15:45 - 16:45 Mf2 KG2 - AB
15:45 - 16:45 MF3 KG2 - AB
15:45 - 16:45 MF4 KG2 - AB
15:45 - 16:45 MF5 KG2 - C
15:45 - 16:45 puppies jongens KG2 - D
16:30 - 17:45 JD1 Thomas Vergnes KG1 - AB
16:30 - 17:45 JD2 Jasper van den Heuvel KG1 - CD
16:45 - 17:45 JF1 KG2 - AB
16:45 - 17:45 JF2 KG2 - AB
16:45 - 17:45 JF3 KG2 - AB
16:45 - 17:45 JF4 KG2 - AB
16:45 - 17:45 JF5 KG2 - C
16:45 - 17:45 M6E1 KG3 - ABC
16:45 - 17:45 M6E2 KG3 - ABC
16:45 - 17:45 M6E3 KG3 - ABC
16:45 - 17:45 M6E4 KG3 - ABC
16:45 - 17:45 M6E5 KG3 - D
16:45 - 17:45 M8E3 KG2 - D
16:45 - 17:45 M8E4 KG2 - D
17:45 - 18:45 J8E1 KG3 - AB
17:45 - 18:45 J8E2 KG3 - AB
17:45 - 19:00 JA1 Phillip Melger
Tijn Bouws
KG1 - AB
17:45 - 19:00 JB1 Anouk Plooij
Daan Boon
KG1 - CD
17:45 - 18:45 JD4 KG2 - CD
17:45 - 18:45 JD5 Thomas Vergnes KG2 - AB
18:00 - 19:30 MB2 Sebastiaan van Commenee KG3 - CD
19:15 - 20:45 DJ 1 Daan Boon KG2 - CD
19:15 - 20:45 DJ 3 Tijn Bouws KG2 - AB
19:30 - 20:30 D02 Mark Jansonius KG3 - AB
19:30 - 21:30 H1 KG1 Jamie
19:30 - 21:00 H2 Thomas Prinsen KG3 - CD
20:30 - 22:00 DJ 2 Olivier Kroese KG3 - AB
20:45 - 22:15 D05 Kees Broese van Groenou KG2 - AB
21:00 - 22:30 H4 Thomas Prinsen KG3 - CD

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram