header foto header foto
header foto
header foto
 

D01

Dames 1 is promovendus in de promotieklasse. Na drie achtereenvolgende seizoenen  in de Overgangsklasse slaagde ons damesteam er in een spectaculaire achtervolgingsrace om Union 1 doelpunt voor te blijven.

Een seizoen eerder haalde het team net niet de Promotieklasse. In de play-offs werd toen in een 'best of three' in de derde wedstrijd in Heiloo verloren van de Terriƫrs.


Het teams uit seizoen 2018-2019

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS D1 22 55 17 4 1 73 28 0
2 Union D1 22 55 17 4 1 61 17 0
3 Zwolle D1 22 40 12 4 6 56 40 0
4 Cartouche D1 22 39 12 3 7 44 30 0
5 Leiden D1 22 35 10 5 7 37 29 0
6 QZ D1 22 30 9 3 10 34 38 0
7 Helmond D1 22 24 6 6 10 39 50 0
8 Amstelveen D1 22 22 7 1 14 32 48 0
9 Fletiomare D1 22 22 5 7 10 39 50 0
10 Alliance D1 22 20 6 2 14 30 49 0
11 Alphen D1 22 16 4 4 14 26 55 0
12 Oss D1 22 14 3 5 14 30 67 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Oss D1 Amstelveen D1 2-3
Zwolle D1 Union D1 1-2
Alliance D1 HBS D1 2-3
Leiden D1 Alphen D1 2-2
Cartouche D1 Fletiomare D1 4-2
QZ D1 Helmond D1 0-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Helmond D1 Cartouche D1 1-4
Fletiomare D1 Leiden D1 1-0
Alphen D1 Alliance D1 1-3
HBS D1 Zwolle D1 5-0
Union D1 Oss D1 7-0
Amstelveen D1 QZ D1 2-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Leiden D1 Cartouche D1 2-1
Alliance D1 Fletiomare D1 3-2
Zwolle D1 Alphen D1 4-1
Oss D1 HBS D1 1-1
Amstelveen D1 Helmond D1 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Helmond D1 Leiden D1 0-1
Union D1 Amstelveen D1 2-0
HBS D1 QZ D1 1-1
Alphen D1 Oss D1 3-1
Fletiomare D1 Zwolle D1 2-2
Cartouche D1 Alliance D1 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Union D1 Helmond D1 3-1
Alliance D1 Leiden D1 1-0
Zwolle D1 Cartouche D1 2-2
Oss D1 Fletiomare D1 2-2
Amstelveen D1 HBS D1 1-4
QZ D1 Alphen D1 2-1
DONDERDAG 11 OKTOBER 2018
QZ D1 Union D1 1-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Helmond D1 Alliance D1 2-2
HBS D1 Union D1 1-3
Alphen D1 Amstelveen D1 1-0
Fletiomare D1 QZ D1 1-2
Cartouche D1 Oss D1 6-1
Leiden D1 Zwolle D1 3-3
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Oss D1 Leiden D1 1-1
Zwolle D1 Alliance D1 0-1
HBS D1 Helmond D1 3-1
Union D1 Alphen D1 5-0
Amstelveen D1 Fletiomare D1 4-1
QZ D1 Cartouche D1 0-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Leiden D1 QZ D1 3-2
Cartouche D1 Amstelveen D1 4-0
Fletiomare D1 Union D1 1-3
Alphen D1 HBS D1 2-5
Helmond D1 Zwolle D1 0-3
Alliance D1 Oss D1 2-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Amstelveen D1 Leiden D1 1-0
Union D1 Cartouche D1 1-2
QZ D1 Alliance D1 4-1
HBS D1 Fletiomare D1 4-1
Alphen D1 Helmond D1 2-2
Oss D1 Zwolle D1 1-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Oss D1 Helmond D1 2-1
Zwolle D1 QZ D1 4-0
Leiden D1 Union D1 0-0
Cartouche D1 HBS D1 2-4
Fletiomare D1 Alphen D1 4-0
Alliance D1 Amstelveen D1 2-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Alphen D1 Cartouche D1 0-1
HBS D1 Leiden D1 4-2
Union D1 Alliance D1 3-0
Helmond D1 Fletiomare D1 4-4
QZ D1 Oss D1 2-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Amstelveen D1 Zwolle D1 1-4
ZONDAG 10 MAART 2019
Amstelveen D1 Oss D1 6-2
Union D1 Zwolle D1 3-1
Fletiomare D1 Cartouche D1 1-0
HBS D1 Alliance D1 4-1
Alphen D1 Leiden D1 1-3
Helmond D1 QZ D1 4-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Cartouche D1 Helmond D1 2-2
Leiden D1 Fletiomare D1 1-0
Alliance D1 Alphen D1 1-2
Zwolle D1 HBS D1 2-2
Oss D1 Union D1 2-4
QZ D1 Amstelveen D1 2-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Helmond D1 Amstelveen D1 2-1
Union D1 QZ D1 2-0
Alphen D1 Zwolle D1 3-1
Fletiomare D1 Alliance D1 4-2
Cartouche D1 Leiden D1 2-0
HBS D1 Oss D1 6-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Amstelveen D1 Union D1 0-1
Leiden D1 Helmond D1 1-0
Alliance D1 Cartouche D1 0-3
Zwolle D1 Fletiomare D1 5-0
Oss D1 Alphen D1 1-1
QZ D1 HBS D1 2-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Cartouche D1 Zwolle D1 1-2
Fletiomare D1 Oss D1 0-2
Alphen D1 QZ D1 1-2
HBS D1 Amstelveen D1 3-1
Helmond D1 Union D1 0-2
Leiden D1 Alliance D1 3-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Oss D1 Cartouche D1 3-4
Zwolle D1 Leiden D1 3-2
Alliance D1 Helmond D1 1-2
Union D1 HBS D1 2-2
Amstelveen D1 Alphen D1 2-1
QZ D1 Fletiomare D1 1-1
ZONDAG 28 APRIL 2019
Leiden D1 Oss D1 5-0
Cartouche D1 QZ D1 2-1
Fletiomare D1 Amstelveen D1 5-2
Alphen D1 Union D1 0-4
Helmond D1 HBS D1 0-6
Alliance D1 Zwolle D1 4-5
ZONDAG 5 MEI 2019
Amstelveen D1 Cartouche D1 1-0
Union D1 Fletiomare D1 3-3
HBS D1 Alphen D1 6-2
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Oss D1 Alliance D1 3-0
QZ D1 Leiden D1 1-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Helmond D1 Alphen D1 3-0
Fletiomare D1 HBS D1 1-3
Cartouche D1 Union D1 1-5
Leiden D1 Amstelveen D1 3-1
Alliance D1 QZ D1 0-1
Zwolle D1 Oss D1 4-0
ZONDAG 19 MEI 2019
Alphen D1 Fletiomare D1 2-2
HBS D1 Cartouche D1 1-0
Union D1 Leiden D1 1-1
Amstelveen D1 Alliance D1 3-1
Helmond D1 Oss D1 5-3
QZ D1 Zwolle D1 1-0
ZONDAG 26 MEI 2019
Cartouche D1 Alphen D1 1-0
Leiden D1 HBS D1 1-2
Alliance D1 Union D1 0-3
Zwolle D1 Amstelveen D1 3-2
Oss D1 QZ D1 2-2
Fletiomare D1 Helmond D1 1-1

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram