header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  D01 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Groningen D1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 MOP D1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Klein Zwitserland D1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Tilburg D1 1 1 0 1 0 2 2 0
5 HIC D1 1 1 0 1 0 2 2 0
6 Leonidas D1 1 1 0 1 0 2 2 0
7 Rotterdam D1 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Huizen D1 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Were Di D1 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Nijmegen D1 1 0 0 0 1 1 2 0
11 HBS D1 1 0 0 0 1 0 3 0
12 Terriërs D1 1 0 0 0 1 0 4 0
  Promotieklasse 
  D02 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D3 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Kampong D3 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Pinoké D3 2 6 2 0 0 8 2 0
4 Groen-Geel D2 2 6 2 0 0 7 2 0
5 Alliance D2 2 3 1 0 1 5 3 0
6 HBS D2 2 3 1 0 1 5 5 0
7 Almere D2 2 3 1 0 1 4 5 0
8 Ring Pass Delft D2 2 3 1 0 1 3 6 0
9 HUDITO D3 2 0 0 0 2 3 5 0
10 AMVJ D2 2 0 0 0 2 2 5 0
11 Alecto D3 2 0 0 0 2 2 10 0
12 Cartouche D2 2 0 0 0 2 0 14 0
  Reserve overgangsklasse 
  D03 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley D5 2 6 2 0 0 13 0 0
2 HBS D3 2 6 2 0 0 11 4 0
3 AthenA D3 2 6 2 0 0 6 1 0
4 Amsterdam D4 2 3 1 0 1 6 4 0
5 Terriërs D2 2 3 1 0 1 5 3 0
6 Rood-Wit D2 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Myra D2 2 3 1 0 1 9 9 0
8 Xenios D2 2 3 1 0 1 4 5 0
9 Bennebroek D2 1 0 0 0 1 0 2 0
10 Castricum D2 2 0 0 0 2 7 14 0
11 Kampong D6 2 0 0 0 2 1 8 0
12 VVV D4 2 0 0 0 2 1 14 0
  Reserve 1e klasse 
  D04 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS D4 2 6 2 0 0 15 0 0
2 Hurley D13 2 6 2 0 0 16 2 0
3 AMVJ D10 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Westerpark D7 2 3 1 0 1 2 4 0
5 Alliance D3 2 0 0 0 2 3 9 0
6 Pinoké D13 2 0 0 0 2 0 22 0
  Res. 5e klasse 
  D05 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark D14 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Abcoude D2 2 4 1 1 0 3 2 0
3 AMVJ D17 2 3 1 0 1 6 5 0
4 HIC D11 2 2 0 2 0 6 6 0
5 Hoorn (WFHC) D3 2 1 0 1 1 4 8 0
6 HBS D5 2 0 0 0 2 0 4 0
  Res. 7e klasse 
  D06 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hermes D1 2 6 2 0 0 15 1 0
2 HIC D13 2 3 1 0 1 8 4 0
3 VVV D21 2 3 1 0 1 3 7 0
4 Westerpark D15 2 3 1 0 1 4 12 0
5 Haarlem D6 2 1 0 1 1 4 5 0
6 HBS D6 2 1 0 1 1 3 8 0
  Res. 8e klasse 
  D1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische D1 1 3 1 0 0 5 1 0
2 Huizen D1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Xenios D1 1 3 1 0 0 5 3 0
4 HBS D1 1 3 1 0 0 3 1 0
5 HIC D1 1 3 1 0 0 3 2 0
6 Overbos D1 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Rood-Wit D1 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Almere D1 1 0 0 0 1 2 3 0
9 AMVJ D1 1 0 0 0 1 3 5 0
10 Alliance D1 1 0 0 0 1 1 3 0
11 Amstelveen D1 1 0 0 0 1 0 3 0
12 Terriërs D1 1 0 0 0 1 1 5 0
  Goldcup - KO 
  DA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Craeyenhout DA 2 6 2 0 0 14 5 0
2 Klein Zwitserland DA 2 6 2 0 0 11 3 0
3 Victoria DA 2 4 1 1 0 7 6 0
4 Rood-Wit DA 2 4 1 1 0 5 4 0
5 HBS DA 2 3 1 0 1 6 2 0
6 Amsterdam DB 1 3 1 0 0 3 1 0
7 Terriërs DA 2 3 1 0 1 7 6 0
8 Alphen DA 1 0 0 0 1 0 5 0
9 Kikkers DA 2 0 0 0 2 6 12 0
10 Kieviten DA 2 0 0 0 2 3 10 0
11 HIC DA 2 0 0 0 2 5 13 0
  Veteranen overgangsklasse 
  DB 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden DA 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Bloemendaal DC 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Gooische DC 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Pinoké DB 2 3 1 0 1 4 4 0
5 AthenA DB 2 3 1 0 1 3 3 0
6 Alkmaar DA 2 3 1 0 1 4 6 0
7 Weesp DB 2 2 0 2 0 2 2 0
8 Weesp DA 2 1 0 1 1 2 4 0
9 Amsterdam DC 2 1 0 1 1 2 6 0
10 HBS DB 1 0 0 0 1 1 4 0
11 Rood-Wit DC 1 0 0 0 1 0 5 0
  Veteranen 1e klasse 
  DC 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké DC 2 6 2 0 0 12 2 0
2 IJburg DA 2 6 2 0 0 10 1 0
3 HBS DC 2 3 1 0 1 12 2 0
4 FIT DA 2 3 1 0 1 4 10 0
5 AthenA DC 2 0 0 0 2 1 5 0
6 Overbos DA 2 0 0 0 2 0 19 0
  Veteranen 2e klasse 
  DJ 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark DJ1 2 4 1 1 0 6 4 0
2 Xenios DJ1 2 4 1 1 0 6 4 0
3 HBS DJ1 2 3 1 0 1 7 4 0
4 AMVJ DJ2 2 3 1 0 1 5 4 0
5 VVV DJ1 2 2 0 2 0 5 5 0
6 HIC DJ1 2 0 0 0 2 1 9 0
  Jong 2e klasse 
  DJ 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS DJ2 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Qui Vive DJ1 2 4 1 1 0 5 2 0
3 Myra DJ3 2 3 1 0 1 8 11 0
4 Kraaien DJ2 2 2 0 2 0 5 5 0
5 Westerpark DJ2 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Amsterdam DJ8 2 0 0 0 2 2 10 0
  Jong 4e klasse 
  DJ 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers DJ3 2 6 2 0 0 8 2 0
2 IJburg DJ1 2 4 1 1 0 6 0 0
3 Hisalis DJ3 2 3 1 0 1 6 9 0
4 Amsterdam DJ10 2 3 1 0 1 2 5 0
5 Waterland DJ1 2 1 0 1 1 1 2 0
6 HBS DJ3 2 0 0 0 2 5 10 0
  Jong 5e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC H1 1 3 1 0 0 3 1 0
2 Nijmegen H1 1 3 1 0 0 3 1 0
3 hdm H1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 SCHC H1 1 1 0 1 0 4 4 0
5 Were Di H1 1 1 0 1 0 4 4 0
6 Cartouche H1 1 1 0 1 0 2 2 0
7 HBS H1 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Laren H1 1 1 0 1 0 2 2 0
9 Voordaan H1 1 1 0 1 0 2 2 0
10 Schaerweijde H1 1 0 0 0 1 1 2 0
11 Qui Vive H1 1 0 0 0 1 1 3 0
12 Victoria H1 1 0 0 0 1 1 3 0
  Promotieklasse 
  H1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HIC H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilversum H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Phoenix H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Qui Vive H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reigers H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Schaerweijde H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCHC H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Voordaan H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Xenios H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Goldcup - KO 
  H2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra H2 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Pinoké H5 2 4 1 1 0 7 1 0
3 Schiedam H2 2 4 1 1 0 4 3 0
4 HBS H2 2 3 1 0 1 8 5 0
5 hdm H2 2 3 1 0 1 8 8 0
6 Hurley H4 2 3 1 0 1 3 4 0
7 Voordaan H2 2 3 1 0 1 3 8 0
8 Amsterdam H6 2 2 0 2 0 6 6 0
9 Pinoké H4 2 2 0 2 0 4 4 0
10 Amsterdam H7 2 1 0 1 1 4 5 0
11 Kampong H3 2 1 0 1 1 3 4 0
12 SCHC H2 2 0 0 0 2 2 8 0
  Reserve overgangsklasse 
  H3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ H3 2 6 2 0 0 7 3 0
2 Myra H5 2 4 1 1 0 7 3 0
3 Pinoké H12 2 4 1 1 0 5 4 0
4 AthenA H4 2 3 1 0 1 5 2 0
5 HBS H3 2 0 0 0 2 3 8 0
6 Amsterdam H14 2 0 0 0 2 0 7 0
  Res. 4e klasse 
  H4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ H7 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Abcoude H2 2 6 2 0 0 5 3 0
3 Hurley H17 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Amsterdam H21 2 3 1 0 1 5 7 0
5 HBS H4 2 0 0 0 2 3 6 0
6 Strawberries H2 2 0 0 0 2 3 12 0
  Res. 6e klasse 
  H5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark H11 2 6 2 0 0 11 1 0
2 HIC H5 2 3 1 0 1 8 5 0
3 Pinoké H21 2 3 1 0 1 3 3 0
4 HBS H5 2 3 1 0 1 2 5 0
5 Qui Vive H4 2 3 1 0 1 5 12 0
6 Amstelveen H4 2 0 0 0 2 2 5 0
  Res. 7e klasse 
  H6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hermes H1 2 6 2 0 0 15 1 0
2 VVV H13 2 6 2 0 0 17 4 0
3 Myra H7 2 0 0 0 2 4 7 0
4 HBS H6 2 0 0 0 2 1 25 0
  Res. 8e klasse 
  HA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs HB 2 4 1 1 0 7 3 0
2 Overbos HA 2 4 1 1 0 6 2 0
3 HBS HA 2 4 1 1 0 2 0 0
4 Roomburg HB 2 4 1 1 0 7 6 0
5 Alliance HA 2 4 1 1 0 4 3 0
6 Kieviten HA 2 3 1 0 1 7 2 0
7 Bloemendaal HE 2 2 0 2 0 6 6 0
8 Bloemendaal HC 2 2 0 2 0 1 1 0
9 Noordwijk HA 2 1 0 1 1 5 6 0
10 Bloemendaal HG 2 1 0 1 1 3 5 0
11 Leiden HB 2 1 0 1 1 4 8 0
12 Rood-Wit HC 2 0 0 0 2 0 10 0
  Veteranen 1e klasse 
  HB 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS HB 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Myra HB 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Heerhugowaard HA 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Bloemendaal HJ 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Haarlem HA 2 0 0 0 2 3 5 0
6 Westerpark HA 2 0 0 0 2 3 6 0
  Veteranen 3e klasse 
  HC 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS HC 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Zandvoort HA 2 6 2 0 0 5 2 0
3 Alkmaar HC 2 3 1 0 1 8 3 0
4 VVV HB 2 3 1 0 1 5 3 0
5 Magnus HA/Hermes HA 2 0 0 0 2 1 7 0
6 Pinoké HE 2 0 0 0 2 0 9 0
  Veteranen 4e klasse 
  HD 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis HA 2 6 2 0 0 14 4 0
2 Bloemendaal HM 2 6 2 0 0 11 4 0
3 Hurley HD 1 0 0 0 1 3 4 0
4 HBS HD 1 0 0 0 1 2 8 0
5 Uitgeest HA 2 0 0 0 2 3 13 0
  Veteranen 5e klasse 
  HJ 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ HJ1 2 6 2 0 0 11 6 0
2 Bloemendaal HJ1 2 6 2 0 0 7 2 0
3 IJburg HJ1 2 4 1 1 0 11 2 0
4 Kraaien HJ1 2 4 1 1 0 11 6 0
5 HBS HJ1 1 0 0 0 1 2 4 0
6 AthenA HJ3 2 0 0 0 2 5 11 0
7 Spire (WFHC) HJ1 2 0 0 0 2 5 12 0
8 HIC HJ2 1 0 0 0 1 0 9 0
  Jong 3e klasse 
  HL1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen HLA 2 6 2 0 0 6 2 0
2 HBS HLA 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Terriërs HLA 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Amsterdam HLA 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Hoorn (WFHC) HLA 2 0 0 0 2 4 8 0
6 Abcoude HLA 2 0 0 0 2 2 6 0
  Veteranen L 2e klasse 
Jeugd  
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios JA1 3 5 1 2 0 8 6 0
2 HBS JA1 3 4 1 1 1 7 7 0
3 Roomburg JA1 3 4 1 1 1 6 6 0
4 Forescate JA1 3 3 1 0 2 4 6 0
  Landelijke Subtopklasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JA2 2 6 2 0 0 16 3 0
2 HBS JA2 2 6 2 0 0 11 3 0
3 HIC JA2 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Bloemendaal JA3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 IJburg JA1 2 0 0 0 2 4 10 0
6 Kikkers JA1 2 0 0 0 2 2 16 0
  2e klasse 
  JA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JA2 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Waterland JA1 1 3 1 0 0 5 3 0
3 AthenA JA4 2 3 1 0 1 6 6 0
4 HBS JA3 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Haarlem JA2 2 0 0 0 2 4 7 0
6 Rood-Wit JA6 1 0 0 0 1 1 4 0
  4e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JB1 2 6 2 0 0 12 4 0
2 Kikkers JB1 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Castricum JB1 2 3 1 0 1 7 8 0
4 Haarlem JB1 1 0 0 0 1 2 4 0
5 AMVJ JB1 1 0 0 0 1 1 6 0
6 AthenA JB2 1 0 0 0 1 1 6 0
  1e klasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké JB4 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Amsterdam JB4 2 6 2 0 0 7 3 0
3 IJburg JB3 2 3 1 0 1 12 3 0
4 HBS JB2 2 3 1 0 1 3 3 0
5 Westerpark JB2 2 0 0 0 2 2 6 0
6 Castricum JB2 2 0 0 0 2 0 22 0
  2e klasse 
  JB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg JB1 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Spaarndam JB1 2 4 1 1 0 11 7 0
3 HIC JB2 2 3 1 0 1 11 3 0
4 HBS JB3 2 1 0 1 1 6 10 0
5 Uitgeest JB1 2 1 0 1 1 6 11 0
6 Qui Vive JB2 2 1 0 1 1 5 15 0
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JC1 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Hurley JC1 2 6 2 0 0 7 4 0
3 HBS JC1 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Xenios JC1 2 3 1 0 1 11 9 0
5 Bennebroek JC1 2 0 0 0 2 5 8 0
6 Myra JC1 2 0 0 0 2 2 15 0
  Topklasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC JC1 2 4 1 1 0 5 1 0
2 HBS JC2 2 4 1 1 0 3 1 0
3 AthenA JC2 1 3 1 0 0 8 0 0
4 Kikkers JC1 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Amsterdam JC4 2 0 0 0 2 2 5 0
6 IJburg JC2 2 0 0 0 2 0 12 0
  1e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT JC2 2 6 2 0 0 11 0 0
2 HBS JC3 2 6 2 0 0 14 5 0
3 Kikkers JC3 2 4 1 1 0 2 1 0
4 Rood-Wit JC4 2 1 0 1 1 0 1 0
5 Heerhugowaard JC1 2 0 0 0 2 2 9 0
6 Amsterdam JC6 2 0 0 0 2 4 17 0
  3e klasse 
  JC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg JC1 2 6 2 0 0 4 0 0
2 HBS JC4 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Hisalis JC2 2 3 1 0 1 1 2 0
4 Myra JC4 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Pinoké JC5 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Haarlem JC3 2 0 0 0 2 3 5 0
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD1 2 6 2 0 0 19 3 0
2 Amsterdam JD2 2 6 2 0 0 6 0 0
3 Westerpark JD1 2 3 1 0 1 8 10 0
4 Reigers JD1 2 3 1 0 1 3 6 0
5 Pinoké JD2 2 0 0 0 2 1 8 0
6 Hurley JD3 2 0 0 0 2 3 13 0
  1e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD2 2 6 2 0 0 15 0 0
2 Bloemendaal JD3 2 6 2 0 0 9 3 0
3 IJburg JD3 1 3 1 0 0 13 0 0
4 Pinoké JD4 1 0 0 0 1 2 7 0
5 Rood-Wit JD3 2 0 0 0 2 1 8 0
6 Overbos JD1 2 0 0 0 2 0 22 0
  2e klasse 
  JD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JD2 2 6 2 0 0 19 2 0
2 Myra JD3 2 6 2 0 0 18 3 0
3 Purmerend JD1 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Bloemendaal JD4 2 3 1 0 1 4 6 0
5 HBS JD3 2 0 0 0 2 0 8 0
6 Alliance JD4 2 0 0 0 2 1 26 0
  3e klasse 
  JD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JD5 2 6 2 0 0 8 2 0
2 HBS JD4 2 4 1 1 0 10 2 0
3 AthenA JD6 2 3 1 0 1 9 4 0
4 Westerpark JD5 2 2 0 2 0 5 5 0
5 Rood-Wit JD6 2 1 0 1 1 3 10 0
6 Kikkers JD2 2 0 0 0 2 0 12 0
  5e klasse 
  JD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD5 2 4 1 1 0 8 3 0
2 Abcoude JD3 2 4 1 1 0 3 1 0
3 HIC JD3 2 3 1 0 1 9 7 0
4 Qui Vive JD3 2 2 0 2 0 1 1 0
5 AthenA JD5 2 1 0 1 1 1 3 0
6 IJburg JD5 2 1 0 1 1 0 7 0
  5e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg MA1 3 9 3 0 0 9 1 0
2 HBS MA1 3 6 2 0 1 3 4 0
3 Haarlem MA1 3 3 1 0 2 4 6 0
4 Alecto MA1 3 0 0 0 3 1 6 0
  Landelijke Subtopklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MA1 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Strawberries MA1 2 4 1 1 0 8 3 0
3 Uitgeest MA1 2 4 1 1 0 8 3 0
4 Kikkers MA2 2 3 1 0 1 2 1 0
5 HBS MA2 2 0 0 0 2 0 7 0
6 Terriërs MA2 2 0 0 0 2 1 10 0
  2e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MA2 2 6 2 0 0 15 1 0
2 HBS MA3 2 6 2 0 0 9 2 0
3 Xenios MA3 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Pinoké MA4 2 3 1 0 1 2 6 0
5 Bennebroek MA3 2 0 0 0 2 3 12 0
6 VVV MA2 2 0 0 0 2 1 10 0
  4e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive MA3 2 6 2 0 0 6 3 0
2 HBS MA4 2 4 1 1 0 5 3 0
3 Alliance MA3 2 3 1 0 1 10 8 0
4 FIT MA2 2 2 0 2 0 3 3 0
5 HIC MA3 2 1 0 1 1 6 9 0
6 Saxenburg MA2 2 0 0 0 2 2 6 0
  3e klasse 
  MA5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MA4 2 6 2 0 0 17 6 0
2 AMVJ MA3 2 6 2 0 0 12 3 0
3 HBS MA5 2 3 1 0 1 3 4 0
4 Kikkers MA5 2 3 1 0 1 6 9 0
5 Hisalis MA3 2 0 0 0 2 1 6 0
6 Hoorn (WFHC) MA3 2 0 0 0 2 6 17 0
  5e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MB1 3 7 2 1 0 11 3 0
2 hdm MB1 3 7 2 1 0 9 4 0
3 Leonidas MB1 3 6 2 0 1 9 5 0
4 HGC MB1 3 3 1 0 2 3 4 0
5 Alliance MB1 3 1 0 1 2 2 7 0
6 HBS MB1 3 1 0 1 2 3 14 0
  Landelijke Topklasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MB1 2 6 2 0 0 11 0 0
2 Abcoude MB1 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Westerpark MB1 2 3 1 0 1 3 3 0
4 AthenA MB2 2 3 1 0 1 2 3 0
5 HBS MB2 2 0 0 0 2 2 7 0
6 Alliance MB3 2 0 0 0 2 1 12 0
  1e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MB3 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Haarlem MB3 2 6 2 0 0 5 2 0
3 Alliance MB5 2 4 1 1 0 5 2 0
4 Hoorn (WFHC) MB2 2 1 0 1 1 1 3 0
5 Pinoké MB4 2 0 0 0 2 4 7 0
6 Xenios MB3 2 0 0 0 2 3 8 0
  3e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem MB2 2 6 2 0 0 5 1 0
2 HBS MB4 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Bennebroek MB2 2 3 1 0 1 4 3 0
4 HIC MB3 2 1 0 1 1 4 6 0
5 Kikkers MB3 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Reigers MB3 2 0 0 0 2 0 4 0
  3e klasse 
  MB5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB8 2 6 2 0 0 29 2 0
2 AMVJ MB4 2 4 1 1 0 7 1 0
3 Rood-Wit MB7 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Alkmaar MB5 2 1 0 1 1 3 4 0
5 HBS MB5 2 1 0 1 1 3 8 0
6 Amsterdam MB7 2 0 0 0 2 0 28 0
  5e klasse 
  MB6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB5 2 6 2 0 0 19 0 0
2 HBS MB6 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Spaarndam MB2 2 3 1 0 1 5 5 0
4 AMVJ MB5 2 1 0 1 1 3 6 0
5 Waterland MB2 2 1 0 1 1 2 16 0
6 Qui Vive MB5 2 0 0 0 2 1 9 0
  6e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MC1 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Bloemendaal MC1 2 6 2 0 0 9 1 0
3 HIC MC1 2 4 1 1 0 4 3 0
4 HBS MC1 2 1 0 1 1 1 7 0
5 AMVJ MC1 2 0 0 0 2 3 9 0
6 AthenA MC1 2 0 0 0 2 1 11 0
  Topklasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MC1 2 6 2 0 0 16 1 0
2 Hisalis MC1 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Pinoké MC2 2 4 1 1 0 5 3 0
4 Bennebroek MC1 2 1 0 1 1 3 5 0
5 Amsterdam MC2 2 0 0 0 2 2 5 0
6 HBS MC2 2 0 0 0 2 0 19 0
  Subtopklasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MC3 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Terriërs MC2 2 4 1 1 0 7 2 0
3 Purmerend MC2 2 4 1 1 0 6 4 0
4 FIT MC3 2 3 1 0 1 7 7 0
5 HBS MC3 2 0 0 0 2 5 8 0
6 Amstelveen MC2 2 0 0 0 2 0 9 0
  2e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht MC1 2 6 2 0 0 12 3 0
2 FIT MC2 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Qui Vive MC2 2 4 1 1 0 3 2 0
4 Hisalis MC2 2 1 0 1 1 3 4 0
5 HBS MC4 2 0 0 0 2 2 6 0
6 Hurley MC3 2 0 0 0 2 1 14 0
  2e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MC4 2 6 2 0 0 25 0 0
2 Haarlem MC4 2 4 1 1 0 7 3 0
3 AMVJ MC4 2 4 1 1 0 5 3 0
4 HBS MC5 2 3 1 0 1 3 5 0
5 FIT MC7 2 0 0 0 2 0 14 0
6 Rood-Wit MC7 2 0 0 0 2 1 16 0
  5e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MC3 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Strawberries MC2 2 3 1 0 1 5 3 0
3 Zandvoort MC2 2 3 1 0 1 2 1 0
4 Alkmaar MC6 2 3 1 0 1 2 2 0
5 Myra MC3 2 3 1 0 1 3 5 0
6 HBS MC6 2 0 0 0 2 1 13 0
  3e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios MD1 2 4 1 1 0 9 3 0
2 HBS MD1 2 4 1 1 0 2 1 0
3 IJburg MD1 1 3 1 0 0 6 0 0
4 Rood-Wit MD3 2 3 1 0 1 8 6 0
5 Amsterdam MD5 1 0 0 0 1 2 8 0
6 Uitgeest MD2 2 0 0 0 2 0 9 0
  1e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MD2 2 6 2 0 0 14 2 0
2 Pinoké MD4 2 6 2 0 0 12 3 0
3 Rood-Wit MD5 2 4 1 1 0 5 3 0
4 Saxenburg MD2 2 1 0 1 1 4 7 0
5 Hurley MD4 2 0 0 0 2 1 10 0
6 Hoorn (WFHC) MD2 2 0 0 0 2 3 14 0
  2e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MD3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 AMVJ MD4 2 6 2 0 0 2 0 0
3 Waterland MD1 2 3 1 0 1 6 4 0
4 Bennebroek MD3 2 3 1 0 1 2 1 0
5 Purmerend MD2 2 0 0 0 2 2 7 0
6 IJburg MD7 2 0 0 0 2 1 9 0
  3e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MD3 2 4 1 1 0 5 3 0
2 Alliance MD6 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Spire (WFHC) MD1 1 3 1 0 0 4 1 0
4 HBS MD4 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Hurley MD5 2 0 0 0 2 2 7 0
  3e klasse 
  MD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MD5 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Kikkers MD6 2 6 2 0 0 11 3 0
3 Myra MD5 2 3 1 0 1 6 6 0
4 VVV MD5 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Westerpark MD5 2 0 0 0 2 2 9 0
6 Strawberries MD4 2 0 0 0 2 1 12 0
  5e klasse 
  MD6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MD1 2 6 2 0 0 30 0 0
2 HBS MD6 2 4 1 1 0 7 2 0
3 Bloemendaal MD7 2 3 1 0 1 11 6 0
4 Diemen MD1 2 3 1 0 1 7 18 0
5 Heerhugowaard MD2 2 1 0 1 1 1 13 0
6 Westerpark MD6 2 0 0 0 2 0 17 0
  5e klasse 
Jongste jeugd 
  J6E1 
    Niveau 1 
  J6E2 
    Niveau 1 
  J6E3 
    Niveau 3 
  J6E4 
    Niveau 4 
  J8E1 
    Niveau 1 
  J8E2 
    Niveau 1 
  J8E3 
    Niveau 3 
  J8E4 
    Niveau 4 
  JF1 
    Niveau 1 
  JF2 
    Niveau 1 
  JF3 
    Niveau 1 
  JF4 
    Niveau 1 
  M6E1 
    Niveau 1 
  M6E2 
    Niveau 1 
  M6E3 
    Niveau 3 
  M6E4 
    Niveau 5 
  M8E1 
    Niveau 1 
  M8E2 
    Niveau 1 
  M8E3 
    Niveau 3 
  M8E4 
    Niveau 4 
  MF1 
    Niveau 1 
  Mf2 
    Niveau 1 
  MF3 
    Niveau 1 
  MF4 
    Niveau 1 
G-Hockey 
  G1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal G1 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Hoorn (WFHC) G1 1 3 1 0 0 8 5 0
3 HBS G1 1 3 1 0 0 6 4 0
4 Overbos G1 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Bloemendaal G2 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Hoorn (WFHC) G2 1 0 0 0 1 4 6 0
7 Kraaien G1 1 0 0 0 1 5 8 0
8 Myra G 2 1 0 0 0 1 0 5 0
  Noord 
  G2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum G2 1 3 1 0 0 3 2 0
2 Hisalis G2 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Reigers G1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra G 3 1 0 0 0 1 2 3 0
5 HBS G2 1 0 0 0 1 1 2 0
  Noord 

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram