header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  D01 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam D1 11 31 10 1 0 30 13 0
2 Leonidas D1 11 27 9 0 2 24 11 0
3 Tilburg D1 11 23 7 2 2 18 9 0
4 Huizen D1 11 20 6 2 3 21 17 0
5 Groningen D1 11 20 6 2 3 15 13 0
6 HIC D1 11 14 4 2 5 9 11 0
7 MOP D1 11 13 4 1 6 23 18 0
8 Laren D1 11 10 2 4 5 11 18 0
9 Were Di D1 11 9 2 3 6 10 14 0
10 Nijmegen D1 11 9 2 3 6 14 21 0
11 HBS D1 11 8 2 2 7 10 19 0
12 Terriërs D1 11 2 0 2 9 6 27 0
  Promotieklasse 
  D02 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam D2 11 30 10 0 1 49 9 0
2 Kampong D3 11 28 9 1 1 29 15 0
3 Craeyenhout D2 10 20 6 2 2 29 16 0
4 Alliance D2 11 20 6 2 3 19 17 0
5 Ring Pass Delft D2 11 19 6 1 4 27 23 0
6 HBS D2 11 17 5 2 4 27 24 0
7 Leonidas D3 10 14 4 2 4 17 15 0
8 Pinoké D3 11 11 3 2 6 16 23 0
9 AMVJ D2 11 10 2 4 5 19 27 0
10 Alecto D3 11 8 2 2 7 19 37 0
11 Almere D2 11 6 2 0 9 18 39 0
12 Groen-Geel D2 11 2 0 2 9 11 35 0
  Reserve Overgangsklasse 
  D03 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit D2 11 25 8 1 2 36 19 0
2 HBS D3 11 23 7 2 2 28 18 0
3 Xenios D2 11 22 7 1 3 32 19 0
4 Terriërs D2 11 20 6 2 3 26 13 0
5 Hurley D5 11 19 5 4 2 37 15 0
6 Haarlem D2 11 17 5 2 4 18 17 0
7 Myra D3 11 16 5 1 5 14 17 0
8 Castricum D2 11 13 4 1 6 15 29 0
9 VVV D4 11 12 4 0 7 17 34 0
10 Westerpark D2 11 11 3 2 6 20 23 0
11 Amsterdam D5 11 11 3 2 6 16 21 0
12 Strawberries D2 11 0 0 0 11 7 41 0
  Reserve 1e klasse 
  D04 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS D4 8 21 7 0 1 21 8 0
2 VVV D15 8 15 5 0 3 23 7 0
3 Overbos D4 8 10 3 1 4 15 20 0
4 Terriërs D4 8 9 3 0 5 13 15 0
5 Hurley D14 8 4 1 1 6 6 28 0
  5e klasse 
  D05 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark D15 10 25 8 1 1 47 8 0
2 HBS D5 10 16 4 4 2 18 21 0
3 Hurley D22 10 14 4 2 4 40 14 0
4 AMVJ D19 10 13 4 1 5 28 21 0
5 Qui Vive D3 10 13 3 4 3 15 13 0
6 Pinoké D14 10 2 0 2 8 3 74 0
  7e klasse 
  D06 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg D2 9 25 8 1 0 35 5 0
2 Overbos D5 8 17 5 2 1 31 7 0
3 AMVJ D20 9 17 5 2 2 23 11 0
4 Hoorn (WFHC) D3 8 14 4 2 2 26 22 0
5 Westerpark D16 8 7 2 1 5 12 16 0
6 Pinoké D15 9 6 2 0 7 6 26 0
7 HBS D6 9 0 0 0 9 3 49 0
  7e klasse 
  D1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde D1 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Xenios D1 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Alliance D1 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Gooische D1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Laren D1 1 3 1 0 0 2 1 0
6 HIC D1 1 3 1 0 0 1 0 0
7 Rood-Wit D1 1 3 1 0 0 1 0 0
8 Huizen D1 1 1 0 1 0 0 0 0
9 Voordaan D1 1 1 0 1 0 0 0 0
10 Almere D1 1 0 0 0 1 3 4 0
11 AMVJ D1 1 0 0 0 1 1 2 0
12 HBS D1 1 0 0 0 1 1 2 0
13 Amstelveen D1 1 0 0 0 1 0 1 0
14 Terriërs D1 1 0 0 0 1 0 1 0
15 Fletiomare D1 1 0 0 0 1 1 3 0
16 Overbos D1 1 0 0 0 1 0 6 0
  Goldcup - KO 
  D30A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs D30A 9 21 7 0 2 33 10 0
2 AthenA D30A 9 21 7 0 2 26 15 0
3 Victoria D30A 9 20 6 2 1 28 13 0
4 Amsterdam D30B 9 16 5 1 3 19 21 0
5 Rood-Wit D30A 9 13 3 4 2 15 14 0
6 Craeyenhout D30A 9 11 3 2 4 12 17 0
7 HBS D30A 9 10 3 1 5 12 21 0
8 Abcoude D30A 9 6 1 3 5 11 19 0
9 Loenen D30A 9 5 1 2 6 5 23 0
10 HIC D30A 9 4 1 1 7 5 13 0
11 Leiden D30A 0 0 0 0 0 0 0 0
  Overgangsklasse 30+ 
  D30B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg D30A 10 19 6 1 3 27 19 0
2 Strawberries D30A 10 18 5 3 2 31 16 0
3 HBS D30B 10 18 5 3 2 25 15 0
4 Rood-Wit D30C 10 13 4 1 5 16 34 0
5 Gooische D30K 10 10 2 4 4 23 26 0
6 Bloemendaal D30D 10 5 1 2 7 17 29 0
  2e klasse 
  D30C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem D30A 10 25 8 1 1 37 14 0
2 FIT D30A 10 23 7 2 1 36 8 0
3 Bloemendaal D30F 10 13 4 1 5 26 18 0
4 HBS D30C 10 12 3 3 4 27 19 0
5 Hurley D30B 10 11 3 2 5 10 26 0
6 Kraaien D30A 10 1 0 1 9 5 56 0
  3e klasse 
  DJ 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS DJ1 10 22 7 1 2 35 11 0
2 Uitgeest DJ1 10 22 7 1 2 26 9 0
3 Kikkers DJ1 10 21 7 0 3 30 18 0
4 Myra DJ3 10 15 5 0 5 22 22 0
5 VVV DJ2 10 3 2 0 8 9 33 3
6 Pinoké DJ3 10 3 1 0 9 7 36 0
  2e klasse 
  DJ 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV DJ1 10 27 9 0 1 32 14 0
2 Hisalis DJ2 10 20 6 2 2 38 18 0
3 HBS DJ2 10 12 3 3 4 22 27 0
4 AMVJ DJ2 9 11 3 2 4 15 21 0
5 HIC DJ1 9 10 3 1 5 18 23 0
6 Xenios DJ4 10 3 1 0 9 10 32 0
  2e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde H1 11 29 9 2 0 37 17 0
2 HDM H1 11 27 9 0 2 49 17 0
3 Voordaan H1 11 26 8 2 1 43 19 0
4 Laren H1 11 23 7 2 2 39 32 0
5 Nijmegen H1 11 18 6 0 5 31 23 0
6 Cartouche H1 11 17 5 2 4 33 24 0
7 Almere H1 11 13 4 1 6 18 29 0
8 Victoria H1 11 12 4 0 7 20 30 0
9 HBS H1 11 8 2 2 7 22 39 0
10 HIC H1 11 8 2 2 7 10 31 0
11 Qui Vive H1 11 7 2 1 8 13 32 0
12 Were Di H1 11 3 1 0 10 12 34 0
  Promotieklasse 
  H1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDM H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hurley H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Klein Zwitserland H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijmegen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SCHC H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Voordaan H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Goldcup - Kwartfinale 
  H2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS H2 11 30 10 0 1 48 14 0
2 HDM H2 11 26 8 2 1 38 19 0
3 Pinoké H5 11 26 8 2 1 35 17 0
4 SCHC H2 10 16 4 4 2 25 21 0
5 Voordaan H2 11 14 4 2 5 26 26 0
6 Myra H2 11 13 4 1 6 23 37 0
7 Amsterdam H7 11 13 3 4 4 35 39 0
8 Hurley H4 10 12 4 0 6 23 29 0
9 Kampong H3 11 12 4 0 7 22 33 0
10 Amsterdam H6 11 12 3 3 5 29 38 0
11 Pinoké H4 11 5 1 2 8 21 33 0
12 Schiedam H2 11 4 0 4 7 8 27 0
  Reserve Overgangsklasse 
  H3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs H2 10 28 9 1 0 42 11 0
2 Pinoké H9 9 19 6 1 2 28 15 0
3 VVV H5 9 14 4 2 3 24 23 0
4 AthenA H2 10 11 3 2 5 20 36 0
5 Bennebroek H3 10 8 2 2 6 20 31 0
6 HBS H3 10 2 0 2 8 22 40 0
  2e klasse 
  H35A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra H35A 11 28 9 1 1 38 19 0
2 HIC H35A 11 27 9 0 2 47 16 0
3 Terriërs H35A 11 24 8 0 3 46 17 0
4 Pinoké H35B 11 23 7 2 2 38 17 0
5 Bloemendaal H35E 11 21 7 0 4 39 22 0
6 Alliance H35A 11 19 6 1 4 38 21 0
7 HBS H35A 11 17 5 2 4 18 21 0
8 Bloemendaal H35C 11 14 4 2 5 25 25 0
9 Overbos H35A 11 9 3 0 8 22 38 0
10 Hurley H35B 11 7 2 1 8 19 37 0
11 Bloemendaal H35G 11 3 1 0 10 12 48 0
12 Rood-Wit H35C 11 1 0 1 10 8 69 0
  1e klasse 35+ 
  H35B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT H35A 11 28 9 1 1 41 11 0
2 HBS H35B 11 27 9 0 2 40 16 0
3 Naarden H35A 11 23 7 2 2 30 16 0
4 AthenA H35B 11 17 5 2 4 29 22 0
5 Bloemendaal H35D 11 16 4 4 3 40 22 0
6 Gooische H35D 11 16 4 4 3 20 18 0
7 Gooische H35F 11 14 4 2 5 14 18 0
8 Bloemendaal H35F 11 12 3 3 5 22 36 0
9 Waterland H35A 11 8 2 2 7 21 42 0
10 Abcoude H35A 11 8 2 2 7 8 35 0
11 Huizen H35B 11 8 1 5 5 13 24 0
12 Rood-Wit H35B 11 5 0 5 6 9 27 0
  1e klasse 35+ 
  H35C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit H35D 10 21 6 3 1 27 18 0
2 Bloemendaal H35I 10 19 6 1 3 26 22 0
3 AthenA H35E 10 17 5 2 3 31 21 0
4 Bennebroek H35A 10 16 5 1 4 17 15 0
5 HBS H35C 10 11 3 2 5 19 18 0
6 AMVJ H35A 10 1 0 1 9 12 38 0
  3e klasse 
  H4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV H8 10 21 6 3 1 18 8 0
2 Purmerend H3 10 20 6 2 2 21 17 0
3 HBS H4 10 15 4 3 3 20 13 0
4 Hurley H18 10 12 4 0 6 17 21 0
5 Castricum H2 10 10 3 1 6 18 26 0
6 AMVJ H7 10 7 2 1 7 13 22 0
  6e klasse 
  H45A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS H45A 7 21 7 0 0 25 5 0
2 Alphen H45A 7 12 4 0 3 13 8 0
3 Alkmaar H45A 4 9 3 0 1 15 11 0
4 Alliance H45A 7 4 1 1 5 11 16 0
5 Roomburg H45B 7 1 0 1 6 3 27 0
  Overgangsklasse 45+ 
  H45B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Loenen H45B 10 24 8 0 2 32 10 0
2 HBS H45B 10 18 6 0 4 29 24 0
3 Klein Zwitserland H45B 10 17 5 2 3 20 19 0
4 Alliance H45B 10 14 4 2 4 22 19 0
5 Groen-Geel H45A 10 10 3 1 6 20 35 0
6 Amstelveen H45A 10 4 1 1 8 18 34 0
  1e klasse 45+ 
  H45C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos H45A 9 20 6 2 1 31 14 0
2 Bloemendaal H45C 9 16 5 1 3 23 22 0
3 Saxenburg H45A 9 10 3 1 5 22 24 0
4 HBS H45C 9 10 3 1 5 13 17 0
5 Alliance H45C 9 9 3 0 6 19 31 0
6 Bloemendaal H45B 5 7 2 1 2 8 8 0
  1e klasse 45+ 
  H5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark H9 10 22 7 1 2 23 12 0
2 Overbos H4 10 16 5 1 4 28 32 0
3 VVV H12 10 16 4 4 2 29 17 0
4 VVV H13 10 14 4 2 4 21 16 0
5 HBS H5 10 14 4 2 4 19 17 0
6 Strawberries H4 10 14 4 2 4 28 32 0
7 AMVJ H11 10 9 3 0 7 20 32 0
8 Westerpark H8 10 8 2 2 6 12 22 0
  7e klasse 
  H6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs H3 8 22 7 1 0 38 11 0
2 Qui Vive H4 8 15 5 0 3 31 14 0
3 Kikkers H2 8 15 5 0 3 25 19 0
4 VVV H15 8 7 2 1 5 20 42 0
5 HBS H6 8 0 0 0 8 9 37 0
  8e klasse 
Jeugd  
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek JA1 5 15 5 0 0 26 4 0
2 HBS JA1 5 12 4 0 1 20 8 0
3 IJburg JA1 5 9 3 0 2 14 12 0
4 Xenios JA2 5 7 2 1 2 10 13 0
5 Saxenburg JA1 5 7 2 1 2 14 18 0
6 Rood-Wit JA2 5 6 2 0 3 16 12 0
7 Amsterdam JA5 5 3 1 0 4 5 20 0
8 Hurley JA2 5 0 0 0 5 7 25 0
  1e klasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive JA2 5 12 4 0 1 35 11 0
2 Bloemendaal JA4 5 10 3 1 1 18 16 0
3 Amsterdam JA3 4 9 3 0 1 19 12 0
4 HBS JA2 4 8 2 2 0 19 7 0
5 Westerpark JA2 5 7 2 1 2 13 11 0
6 Bennebroek JA2 4 6 2 0 2 15 10 0
7 Reigers JA2 4 3 1 0 3 7 17 0
8 AthenA JA3 5 3 1 0 4 1 30 0
9 Heerhugowaard JA1 4 0 0 0 4 5 18 0
  3e klasse 
  JA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JA2 5 12 4 0 1 40 4 0
2 Alliance JA4 4 8 2 2 0 11 6 0
3 Haarlem JA3 4 7 2 1 1 9 8 0
4 Xenios JA4 4 7 2 1 1 7 12 0
5 Amsterdam JA4 5 6 1 3 1 17 18 0
6 HBS JA3 5 6 1 3 1 22 24 0
7 Rood-Wit JA3 4 4 1 1 2 12 17 0
8 Alliance JA3 4 3 1 0 3 8 13 0
9 Westerpark JA3 5 1 0 1 4 5 29 0
  4e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HDM JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Phoenix JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Shinty JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Super B 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT JB1 5 15 5 0 0 16 8 0
2 AthenA JB2 5 9 3 0 2 13 10 0
3 Westerpark JB1 5 6 2 0 3 17 16 0
4 Haarlem JB1 5 6 2 0 3 12 13 0
5 Purmerend JB1 5 6 2 0 3 11 14 0
6 HBS JB2 5 3 1 0 4 4 12 0
  1e klasse 
  JB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JB3 5 15 5 0 0 30 9 0
2 HBS JB3 5 12 4 0 1 28 9 0
3 VVV JB2 5 9 3 0 2 12 16 0
4 Uitgeest JB1 5 6 2 0 3 11 16 0
5 Pinoké JB5 5 3 1 0 4 10 17 0
6 Reigers JB2 5 0 0 0 5 3 27 0
  4e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hurley JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leiden JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ommoord JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  IDC C 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) JC1 5 15 5 0 0 37 7 0
2 Bloemendaal JC3 5 9 3 0 2 9 16 0
3 Overbos JC1 5 7 2 1 2 15 13 0
4 HBS JC2 5 7 2 1 2 10 12 0
5 Amsterdam JC3 5 4 1 1 3 13 16 0
6 AthenA JC3 5 1 0 1 4 5 25 0
  1e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JC1 5 13 4 1 0 20 5 0
2 Kraaien JC1 5 9 3 0 2 13 9 0
3 Westerpark JC2 5 6 2 0 3 13 16 0
4 HBS JC3 5 6 2 0 3 7 12 0
5 HIC JC2 5 5 1 2 2 9 11 0
6 Rood-Wit JC4 5 4 1 1 3 10 19 0
  2e klasse 
  JC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard JC1 5 13 4 1 0 29 9 0
2 FIT JC2 5 13 4 1 0 24 9 0
3 HBS JC4 5 9 3 0 2 18 17 0
4 Amsterdam JC5 5 4 1 1 3 8 17 0
5 Rood-Wit JC6 5 3 1 0 4 8 15 0
6 Purmerend JC1 5 1 0 1 4 8 28 0
  3e klasse 
  JC5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spaarndam JC1 5 15 5 0 0 19 1 0
2 HBS JC5 5 10 3 1 1 11 11 0
3 Haarlem JC2 5 7 2 1 2 12 14 0
4 Abcoude JC2 5 6 2 0 3 11 9 0
5 HIC JC3 5 3 1 0 4 7 13 0
6 Xenios JC3 5 3 1 0 4 8 20 0
  3e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké JD1 5 15 5 0 0 43 5 0
2 Hurley JD1 5 10 3 1 1 9 7 0
3 HBS JD1 5 6 2 0 3 9 12 0
4 Bennebroek JD1 5 5 1 2 2 15 12 0
5 Pinoké JD2 5 4 1 1 3 3 21 0
6 Rood-Wit JD2 5 3 1 0 4 4 26 0
  1e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg JD1 5 15 5 0 0 32 7 0
2 Amsterdam JD4 5 8 2 2 1 12 13 0
3 HBS JD2 5 6 1 3 1 19 11 0
4 Bloemendaal JD3 5 5 1 2 2 10 22 0
5 Haarlem JD1 5 4 1 1 3 9 10 0
6 Qui Vive JD1 5 3 1 0 4 11 30 0
  1e klasse 
  JD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JD3 5 10 3 1 1 23 9 0
2 HBS JD3 5 10 3 1 1 18 6 0
3 Castricum JD1 5 10 3 1 1 16 11 0
4 Pinoké JD4 5 9 3 0 2 16 15 0
5 AthenA JD3 5 4 1 1 3 19 16 0
6 Reigers JD1 5 0 0 0 5 2 37 0
  2e klasse 
  JD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC JD3 5 13 4 1 0 16 2 0
2 HBS JD4 4 10 3 1 0 26 4 0
3 Abcoude JD3 3 4 1 1 1 5 8 0
4 Myra JD3 5 4 1 1 3 7 16 0
5 Terriërs JD2 4 3 1 0 3 5 18 0
6 VVV JD3 5 2 0 2 3 5 16 0
  5e klasse 
  JD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JD5 5 15 5 0 0 53 3 0
2 FIT JD3 5 12 4 0 1 24 5 0
3 Bloemendaal JD5 5 9 3 0 2 14 9 0
4 HBS JD5 5 6 2 0 3 19 23 0
5 Hoorn (WFHC) JD2 5 1 0 1 4 4 37 0
6 Heerhugowaard JD1 5 1 0 1 4 5 42 0
  4e klasse 
  JD6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance JD6 5 15 5 0 0 24 5 0
2 HBS JD6 4 9 3 0 1 29 7 0
3 IJburg JD4 5 9 3 0 2 9 17 0
4 Overbos JD2 5 6 2 0 3 12 14 0
5 FIT JD4 5 3 1 0 4 8 27 0
6 Dynamics JD1mix 4 0 0 0 4 3 15 0
  5e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MA1 4 8 2 2 0 7 4 0
2 Alecto MA1 4 7 2 1 1 14 5 0
3 Leiden MA1 4 7 2 1 1 11 7 0
4 Alphen MA1 4 7 2 1 1 13 11 0
5 Kikkers MA1 4 7 2 1 1 6 6 0
6 HBS MA1 4 6 2 0 2 8 7 0
7 Westland MA1 4 3 1 0 3 4 9 0
8 Bennebroek MA1 4 0 0 0 4 5 19 0
  Landelijke Subtopklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MA1 5 13 4 1 0 15 5 0
2 IJburg MA1 5 10 3 1 1 10 4 0
3 Pinoké MA2 5 10 3 1 1 11 8 0
4 Castricum MA1 5 8 2 2 1 9 4 0
5 Hoorn (WFHC) MA1 5 7 2 1 2 9 10 0
6 VVV MA1 5 6 2 0 3 13 12 0
7 Rood-Wit MA2 5 2 0 2 3 3 14 0
8 HBS MA2 5 0 0 0 5 1 14 0
  1e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MA4 5 15 5 0 0 15 3 0
2 Reigers MA2 5 12 4 0 1 20 5 0
3 Hisalis MA2 5 12 4 0 1 17 8 0
4 HBS MA3 5 6 2 0 3 13 10 0
5 Castricum MA2 5 6 2 0 3 14 15 0
6 Hoorn (WFHC) MA2 5 6 2 0 3 7 8 0
7 Alkmaar MA3 5 1 0 1 4 3 17 0
8 Hurley MA3 5 1 0 1 4 4 27 0
  3e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MA4 5 13 4 1 0 23 2 0
2 HBS MA4 5 13 4 1 0 17 4 0
3 FIT MA4 5 9 3 0 2 15 12 0
4 Overbos MA6 5 7 2 1 2 7 11 0
5 Bennebroek MA3 5 7 2 1 2 9 15 0
6 Pinoké MA5 5 6 2 0 3 13 11 0
7 Castricum MA3 5 1 0 1 4 7 19 0
8 Uitgeest MA2 5 1 0 1 4 7 24 0
  6e klasse 
  MA5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis MA3 5 13 4 1 0 17 8 0
2 Terriërs MA5 5 12 4 0 1 17 6 0
3 Amstelveen MA2 5 10 3 1 1 9 3 0
4 Strawberries MA3 5 8 2 2 1 8 7 0
5 HBS MA5 5 5 1 2 2 6 7 0
6 AthenA MA5 5 4 1 1 3 8 7 0
7 IJburg MA3 5 4 1 1 3 11 12 0
8 Rood-Wit MA4 5 0 0 0 5 2 28 0
  5e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Noordwijk MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pinoké MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Landelijke Subtopklasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MB2 5 13 4 1 0 19 6 0
2 HBS MB2 5 10 3 1 1 18 8 0
3 FIT MB2 5 8 2 2 1 10 9 0
4 Amsterdam MB3 5 6 2 0 3 8 14 0
5 HIC MB3 5 3 1 0 4 6 14 0
6 Terriërs MB2 5 3 1 0 4 5 15 0
  2e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV MB2 5 13 4 1 0 18 6 0
2 Purmerend MB2 5 12 4 0 1 15 3 0
3 Bloemendaal MB3 5 9 3 0 2 15 10 0
4 Kikkers MB4 5 5 1 2 2 7 14 0
5 HBS MB3 5 3 1 0 4 8 17 0
6 Myra MB3 5 1 0 1 4 1 14 0
  3e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB3 5 11 3 2 0 13 4 0
2 HBS MB4 5 10 3 1 1 19 7 0
3 Hisalis MB3 5 7 2 1 2 10 7 0
4 HIC MB4 5 6 2 0 3 10 17 0
5 AMVJ MB4 5 6 1 3 1 5 5 0
6 Terriërs MB4 5 1 0 1 4 5 22 0
  4e klasse 
  MB5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MB5 5 15 5 0 0 24 10 0
2 Westerpark MB6 5 10 3 1 1 16 11 0
3 Waterland MB3 5 9 3 0 2 20 9 0
4 Hoorn (WFHC) MB4 5 6 2 0 3 8 15 0
5 Qui Vive MB5 5 4 1 1 3 15 18 0
6 Hurley MB6 5 0 0 0 5 5 25 0
  6e klasse 
  MB6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB5 5 15 5 0 0 34 9 0
2 Purmerend MB4 5 12 4 0 1 25 6 0
3 Magnus MB1 5 9 3 0 2 20 13 0
4 Rood-Wit MB7 5 9 3 0 2 12 18 0
5 Hisalis MB5 5 7 2 1 2 21 11 0
6 HBS MB6 5 7 2 1 2 22 18 0
7 Westerpark MB4 5 0 0 0 5 5 33 0
8 Rood-Wit MB8 5 0 0 0 5 5 36 0
  6e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leiden MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Noordwijk MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  IDC C 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra MC1 5 15 5 0 0 44 2 0
2 Mijdrecht MC1 5 10 3 1 1 15 11 0
3 HBS MC2 5 10 3 1 1 12 14 0
4 Pinoké MC3 5 6 2 0 3 13 10 0
5 Amsterdam MC3 5 1 0 1 4 8 30 0
6 Alliance MC5 5 1 0 1 4 8 33 0
  1e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum MC2 5 12 4 0 1 21 4 0
2 HBS MC3 5 12 4 0 1 19 8 0
3 Abcoude MC2 5 12 4 0 1 14 3 0
4 AMVJ MC5 5 6 2 0 3 16 10 0
5 Hurley MC4 5 1 0 1 4 4 21 0
6 Amsterdam MC5 5 1 0 1 4 3 31 0
  3e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MC3 5 12 4 0 1 16 8 0
2 Hurley MC3 5 10 3 1 1 21 9 0
3 Kikkers MC3 5 10 3 1 1 22 12 0
4 Heerhugowaard MC1 5 6 2 0 3 13 18 0
5 HBS MC4 5 5 1 2 2 14 16 0
6 Haarlem MC4 5 0 0 0 5 8 31 0
  3e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra MC3 5 10 3 1 1 12 4 0
2 HIC MC4 5 10 3 1 1 9 6 0
3 Amsterdam MC4 5 6 2 0 3 6 6 0
4 Castricum MC5 5 6 2 0 3 5 6 0
5 HBS MC5 5 6 2 0 3 9 11 0
6 Alliance MC8 5 6 2 0 3 7 15 0
  3e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive MC4 5 10 3 1 1 15 9 0
2 Hoorn (WFHC) MC3 5 10 3 1 1 9 5 0
3 AthenA MC6 5 9 3 0 2 13 13 0
4 Castricum MC4 5 7 2 1 2 9 5 0
5 VVV MC5 5 4 1 1 3 4 14 0
6 HBS MC6 5 3 1 0 4 6 10 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MD1 5 15 5 0 0 20 3 0
2 Bloemendaal MD1 5 10 3 1 1 14 10 0
3 HBS MD1 5 10 3 1 1 9 7 0
4 IJburg MD1 5 6 2 0 3 12 13 0
5 Amsterdam MD1 5 3 1 0 4 9 21 0
6 AthenA MD1 5 0 0 0 5 5 15 0
  1e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MD2 5 12 4 0 1 14 6 0
2 Bennebroek MD2 5 11 3 2 0 24 9 0
3 Xenios MD2 5 10 3 1 1 11 7 0
4 Alliance MD2 5 6 2 0 3 13 10 0
5 HBS MD2 5 4 1 1 3 8 13 0
6 Hurley MD3 5 0 0 0 5 5 30 0
  1e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem MD2 5 13 4 1 0 19 2 0
2 Hoorn (WFHC) MD1 5 11 3 2 0 20 5 0
3 AMVJ MD4 5 8 2 2 1 12 7 0
4 HIC MD2 5 7 2 1 2 12 20 0
5 HBS MD3 5 1 0 1 4 2 13 0
6 Alkmaar MD2 5 1 0 1 4 4 22 0
  2e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark MD3 5 13 4 1 0 17 3 0
2 Waterland MD1 5 12 4 0 1 18 2 0
3 HBS MD4 5 7 2 1 2 19 11 0
4 Haarlem MD5 5 4 2 1 2 7 12 3
5 Alliance MD8 5 4 1 1 3 9 22 0
6 Spaarndam MD2 5 0 0 0 5 3 23 0
  4e klasse 
  MD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MD7 5 11 3 2 0 26 8 0
2 Kraaien MD4 5 7 2 1 2 8 12 0
3 HBS MD5 5 7 1 4 0 12 11 0
4 VVV MD8 5 6 2 0 3 17 11 0
5 Mijdrecht MD2 5 5 1 2 2 14 20 0
6 Alkmaar MD6 5 4 1 1 3 10 25 0
  5e klasse 
  MD6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MD6 5 15 5 0 0 27 4 0
2 HBS MD6 5 10 3 1 1 12 11 0
3 Saxenburg MD5 5 9 3 0 2 15 13 0
4 Noorderlicht MD1 5 6 2 0 3 16 12 0
5 VVV MD9 5 4 1 1 3 8 15 0
6 HIC MD7 5 0 0 0 5 7 30 0
  6e klasse 
Jongste jeugd 
  J6E1 
    1e klasse 
  J6E2 
    1e klasse 
  J6E3 
    1e klasse 
  J6E4 
    1e klasse 
  J6E5 
    1e klasse 
  J8E1 
    Niveau 1 
  J8E2 
    Niveau 1  
  J8E3 
    Niveau 1    
  J8E4 
    Niveau 1    
  JF1 
    1e klasse 
  JF2 
    1e klasse 
  JF3 
    1e klasse 
  JF4 
    1e klasse 
  M6E1 
    1e klasse 
  M6E2 
    1e klasse 
  M6E3 
    1e klasse 
  M6E4 
    1e klasse 
  M6E5 
    1e klasse 
  M8E1 
    Niveau 1 
  M8E2 
    Niveau 1  
  M8E3 
    Niveau 1    
  M8E4 
    Niveau 1    
  MF1 
    1e klasse 
  Mf2 
    1e klasse 
  MF3 
    1e klasse 
  MF4 
    1e klasse 
  MF5 
    1e klasse 
Trimleden 
  Trim7A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS HS2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heerhugowaard HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VVV HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zandvoort HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Trim7B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS HS2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heerhugowaard HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VVV HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zandvoort HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
Zaalhockey 
  ZH D04 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios D3-C 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Kikkers D5 2 3 1 0 1 20 3 0
3 HIC D9 2 3 1 0 1 8 2 0
4 HBS D4 2 3 1 0 1 2 3 0
5 AMVJ D13 2 3 1 0 1 2 7 0
6 Westerpark D7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Qui Vive D3 2 0 0 0 2 0 28 0
  Res. 3e klasse 
  ZH D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC D1 2 6 2 0 0 14 2 0
2 Alliance D1 2 6 2 0 0 16 6 0
3 Terriërs D1 2 3 1 0 1 7 5 0
4 HBS D1 2 1 0 1 1 5 10 0
5 Qui Vive D1 2 1 0 1 1 2 12 0
6 Rood-Wit D1 2 0 0 0 2 4 13 0
  Topklasse 
  ZH D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend D2 2 6 2 0 0 21 3 0
2 Westerpark D10 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Kraaien D2 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Kikkers D2 2 3 1 0 1 7 8 0
5 HBS D5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark D9 2 0 0 0 2 2 9 0
7 Spire D2 2 0 0 0 2 1 18 0
  Res. 3e klasse 
  ZH D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries D4 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Westerpark D3-C 2 4 1 1 0 11 5 0
3 Bloemendaal D3 2 4 1 1 0 9 8 0
4 Westerpark D11 2 3 1 0 1 7 4 0
5 Reigers D3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers D4 2 0 0 0 2 5 12 0
7 HBS D6 2 0 0 0 2 0 8 0
  Res. 3e klasse 
  ZH Dj1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra DJ3 2 6 2 0 0 10 6 0
2 Pinoké DJ3 2 6 2 0 0 8 5 0
3 HBS DJ1 2 3 1 0 1 8 5 0
4 HIC DJ1 2 3 1 0 1 9 8 0
5 Hurley DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AMVJ DJ2 2 0 0 0 2 5 9 0
7 Kikkers DJ2 2 0 0 0 2 4 11 0
  Jong - 1e klasse 
  ZH Dj2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ1 2 6 2 0 0 9 7 0
2 Castricum DJ1 2 3 1 0 1 11 5 0
3 HBS DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Purmerend DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Qui Vive DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HIC DJ3 2 0 0 0 2 3 11 0
  Jong - 1e klasse 
  ZH H1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley H1 2 6 2 0 0 12 2 0
2 HBS H1 2 4 1 1 0 16 8 0
3 Qui Vive H1 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Reigers H1 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Mijdrecht H1 2 1 0 1 1 9 14 0
6 Bennebroek H1 2 0 0 0 2 2 16 0
  Topklasse 
  ZH J8E1 
    Niveau 1 
  ZH J8E2 
    Niveau 2 
  ZH J8E3 
    Niveau 3 
  ZH J8E4 
    Niveau 3 
  ZH JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance JA1 2 6 2 0 0 15 4 0
2 Terriërs JA1 2 3 1 0 1 4 10 0
3 AthenA JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HBS JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Qui Vive JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Myra JA1 2 0 0 0 2 5 10 0
  Sub-topklasse 
  ZH JA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uitgeest JA1 3 9 3 0 0 17 8 0
2 Myra JA2 2 3 1 0 1 7 9 0
3 AthenA JA2 2 3 1 0 1 7 11 0
4 AMVJ JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pinoké JA4 1 0 0 0 1 4 5 0
6 HBS JA2 2 0 0 0 2 4 6 0
  1e klasse 
  ZH JA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard JA1 2 6 2 0 0 12 7 0
2 HBS JA3 2 3 1 0 1 11 7 0
3 Alliance JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarlem JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Xenios JA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AthenA JA3 2 0 0 0 2 6 15 0
  2e klasse 
  ZH JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JB1 2 6 2 0 0 27 6 0
2 Xenios JB1 2 6 2 0 0 9 3 0
3 HBS JB1 2 3 1 0 1 10 10 0
4 Abcoude JB1 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Amsterdam JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AMVJ JB1 2 0 0 0 2 2 8 0
7 Pinoké JB2 2 0 0 0 2 9 30 0
  Sub-topklasse 
  ZH JB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem JB1 3 6 2 0 1 12 9 0
2 HBS JB2 2 3 1 0 1 11 5 0
3 FIT JB1 1 3 1 0 0 4 2 0
4 AthenA JB2 2 3 1 0 1 6 6 0
5 IJburg JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Purmerend JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit JB3 2 0 0 0 2 4 15 0
  1e klasse 
  ZH JB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum JB1 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Purmerend JB2 2 6 2 0 0 8 5 0
3 Westerpark JB3 4 3 1 0 3 19 15 0
4 Magnus JB1 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Alkmaar JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HBS JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uitgeest JB2 2 0 0 0 2 2 15 0
  3e klasse 
  ZH JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JC1 6 13 4 1 1 32 18 0
2 Amsterdam JC1 4 12 4 0 0 54 6 0
3 Westerpark JC1 6 9 3 0 3 21 31 0
4 HIC JC1 4 7 2 1 1 16 12 0
5 AMVJ JC1 2 3 1 0 1 7 13 0
6 Myra JC1 4 0 0 0 4 9 17 0
7 Bloemendaal JC2 4 0 0 0 4 8 50 0
  Sub-topklasse 
  ZH JC12 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alkmaar JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Alliance JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 AthenA JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HBS JC12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  ZH JC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JC2 2 6 2 0 0 5 3 0
2 Pinoké JC3 2 4 1 1 0 9 6 0
3 Amsterdam JC3 2 3 1 0 1 8 4 0
4 Hurley JC4 2 2 0 2 0 7 7 0
5 HIC JC2 2 1 0 1 1 5 8 0
6 VVV JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Xenios JC2 2 0 0 0 2 2 8 0
  1e klasse 
  ZH JC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spaarndam JC1 6 11 3 2 1 18 12 0
2 Amsterdam JC5 4 10 3 1 0 21 4 0
3 HBS JC3 2 6 2 0 0 9 5 0
4 AMVJ JC2 2 4 1 1 0 3 2 0
5 Xenios JC3 4 3 1 0 3 13 26 0
6 Pinoké JC5 2 0 0 0 2 3 6 0
7 Hurley JC5 4 0 0 0 4 7 19 0
  2e klasse 
  ZH JC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek JC2 6 18 6 0 0 36 12 0
2 Haarlem JC2 6 9 3 0 3 12 12 0
3 Strawberries JC2 6 9 3 0 3 18 30 0
4 HBS JC4 4 6 2 0 2 13 13 0
5 AthenA JC4 4 6 2 0 2 11 14 0
6 Bloemendaal JC4 6 3 1 0 5 17 21 0
7 Alliance JC3 4 3 1 0 3 10 15 0
  2e klasse 
  ZH JC5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JC2 2 6 2 0 0 9 4 0
2 Magnus JC1 4 6 2 0 2 10 10 0
3 VVV JC2 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Reigers JC2 2 3 1 0 1 5 5 0
5 HIC JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HBS JC5 2 0 0 0 2 4 10 0
  2e klasse 
  ZH JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JD1 2 6 2 0 0 21 5 0
2 Rood-Wit JD1 2 6 2 0 0 15 5 0
3 Hurley JD1 2 3 1 0 1 11 8 0
4 HBS JD1 2 3 1 0 1 5 9 0
5 Pinoké JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Myra JD1 2 0 0 0 2 2 14 0
7 Amsterdam JD2 2 0 0 0 2 4 17 0
  1e klasse 
  ZH JD12 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké JD3 2 6 2 0 0 12 3 0
2 Alliance JD2 2 4 1 1 0 9 7 0
3 HBS JD12 2 4 1 1 0 10 9 0
4 Hurley JD3 2 1 0 1 1 6 9 0
5 Rood-Wit JD3 2 1 0 1 1 3 9 0
6 Bloemendaal JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Amsterdam JD5 2 0 0 0 2 10 13 0
  1e klasse 
  ZH JD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem JD1 4 9 3 0 1 16 9 0
2 Bloemendaal JD3 4 9 3 0 1 14 8 0
3 Amsterdam JD4 4 6 2 0 2 10 12 0
4 VVV JD1 2 4 1 1 0 8 7 0
5 HBS JD2 4 4 1 1 2 12 12 0
6 Alkmaar JD1 4 2 0 2 2 8 16 0
7 Hurley JD2 2 0 0 0 2 3 7 0
  1e klasse 
  ZH JD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD3 2 6 2 0 0 9 5 0
2 Castricum JD1 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Alliance JD4 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Alkmaar JD2 2 3 1 0 1 8 8 0
5 Rood-Wit JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terriërs JD1 2 0 0 0 2 6 10 0
7 Hoorn (WFHC) JD1 2 0 0 0 2 4 9 0
  2e klasse 
  ZH JD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JD56-C 2 6 2 0 0 16 1 0
2 Uitgeest JD1 2 6 2 0 0 10 2 0
3 Diemen JD1 2 3 1 0 1 3 2 0
4 HBS JD4 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Alliance JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarlem JD3 2 0 0 0 2 3 12 0
7 Overbos JD2 2 0 0 0 2 1 14 0
  4e klasse 
  ZH JD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem JD2 2 6 2 0 0 13 4 0
2 Overbos JD1 2 4 1 1 0 14 4 0
3 HBS JD5 2 4 1 1 0 6 3 0
4 Bloemendaal JD6 2 3 1 0 1 9 11 0
5 Heerhugowaard JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Castricum JD2 2 0 0 0 2 2 9 0
7 AMVJ JD4 2 0 0 0 2 1 14 0
  3e klasse 
  ZH JD6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JD5 1 3 1 0 0 3 0 0
2 IJburg JD34-C 2 3 1 0 1 4 6 0
3 FIT JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terriërs JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoorn (WFHC) JD2 1 0 0 0 1 3 4 0
  4e klasse 
  ZH M8E1 
    Niveau 1 
  ZH M8E2 
    Niveau 2 
  ZH M8E3 
    Niveau 4 
  ZH M8E4 
    Niveau 4 
  ZH MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MA1 2 4 1 1 0 7 2 0
2 Qui Vive MA1 2 3 1 0 1 2 6 0
3 Alliance MA1 2 1 0 1 1 3 4 0
4 AthenA MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarlem MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HBS MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HIC MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  ZH MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MA2 2 4 1 1 0 9 2 0
2 VVV MA1 2 4 1 1 0 9 3 0
3 FIT MA1 2 4 1 1 0 9 5 0
4 Strawberries MA1 2 3 1 0 1 5 8 0
5 HBS MA2 2 1 0 1 1 7 8 0
6 Bloemendaal MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit MA2 2 0 0 0 2 1 14 0
  1e klasse 
  ZH MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos MA2 4 7 2 1 1 11 10 0
2 Alkmaar MA2 2 6 2 0 0 10 7 0
3 Bennebroek MA2 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Terriërs MA3 2 1 0 1 1 3 4 0
5 Alliance MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarlem MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HBS MA3 2 0 0 0 2 4 7 0
  2e klasse 
  ZH MA4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MA3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Castricum MA3 2 4 1 1 0 11 6 0
3 HBS MA5 2 4 1 1 0 7 6 0
4 Kraaien MA3 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Haarlem MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbos MA5 2 0 0 0 2 6 12 0
7 Uitgeest MA2 2 0 0 0 2 1 9 0
  4e klasse 
  ZH MA5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MA3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Castricum MA3 2 4 1 1 0 11 6 0
3 HBS MA5 2 4 1 1 0 7 6 0
4 Kraaien MA3 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Haarlem MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbos MA5 2 0 0 0 2 6 12 0
7 Uitgeest MA2 2 0 0 0 2 1 9 0
  4e klasse 
  ZH MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB1 2 6 2 0 0 9 2 0
2 HBS MB1 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Pinoké MB2 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Saxenburg MB1 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Qui Vive MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hurley MB2 2 0 0 0 2 1 4 0
7 Castricum MB1 2 0 0 0 2 3 10 0
  Sub-topklasse 
  ZH MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB2 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Myra MB2 2 4 1 1 0 7 5 0
3 Overbos MB2 2 3 1 0 1 7 8 0
4 Abcoude MB1 2 3 1 0 1 4 9 0
5 AthenA MB3 2 1 0 1 1 7 8 0
6 Kikkers MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HBS MB2 2 0 0 0 2 1 7 0
  1e klasse 
  ZH MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios MB5 2 3 1 0 1 9 6 0
2 Bennebroek MB3 2 3 1 0 1 11 10 0
3 Qui Vive MB4 2 3 1 0 1 6 10 0
4 Alliance MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HBS MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Reigers MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  ZH MB4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MB4 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Alliance MB8 2 3 1 0 1 6 11 0
3 Bennebroek MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Reigers MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit MB45-C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bloemendaal MB6 2 0 0 0 2 5 11 0
  3e klasse 
  ZH MB5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarlem MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Saxenburg MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Strawberries MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uitgeest MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westerpark MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  ZH MB6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AMVJ MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Diemen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HBS MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hurley MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kikkers MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  ZH MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MC1 4 9 3 0 1 19 10 0
2 Overbos MC1 4 9 3 0 1 10 6 0
3 Reigers MC1 4 7 2 1 1 13 12 0
4 HBS MC1 4 6 2 0 2 15 11 0
5 Amsterdam MC1 4 4 1 1 2 14 17 0
6 Myra MC1 2 0 0 0 2 2 9 0
7 FIT MC1 2 0 0 0 2 0 8 0
  Sub-topklasse 
  ZH MC12 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MC12-C 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Amsterdam MC12-C 4 6 2 0 2 9 10 0
3 Pinoké MC12-C 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Rood-Wit MC12-C 2 3 1 0 1 3 3 0
5 Xenios MC12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HBS MC12-C 2 0 0 0 2 3 5 0
  Sub-topklasse 
  ZH MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kraaien MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pinoké MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Purmerend MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  ZH MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MC3 4 12 4 0 0 16 6 0
2 Westerpark MC3 4 6 2 0 2 13 9 0
3 HBS MC3 4 6 2 0 2 11 17 0
4 Terriërs MC2 2 3 1 0 1 8 8 0
5 Overbos MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bloemendaal MC3 2 0 0 0 2 5 7 0
7 Alliance MC6 2 0 0 0 2 5 11 0
  2e klasse 
  ZH MC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum MC2 4 12 4 0 0 33 3 0
2 HBS MC4 4 6 2 0 2 18 16 0
3 Haarlem MC2 2 3 1 0 1 10 7 0
4 Magnus MC2 2 3 1 0 1 5 10 0
5 Alkmaar MC5 2 1 0 1 1 6 10 0
6 Myra MC3 2 1 0 1 1 5 10 0
7 Bloemendaal MC6 2 0 0 0 2 3 24 0
  3e klasse 
  ZH MC5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MC1 2 6 2 0 0 19 3 0
2 Rood-Wit MC5 2 3 1 0 1 13 7 0
3 Alliance MC9 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bennebroek MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarlem MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HBS MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kikkers MC5 2 0 0 0 2 1 23 0
  3e klasse 
  ZH MC6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Strawberries MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  ZH MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MD1 4 12 4 0 0 27 7 0
2 Xenios MD1 4 9 3 0 1 27 8 0
3 Alkmaar MD1 4 5 1 2 1 9 12 0
4 Haarlem MD1 2 4 1 1 0 8 1 0
5 Bennebroek MD1 4 3 1 0 3 10 21 0
6 HBS MD1 2 1 0 1 1 2 4 0
7 Abcoude MD1 4 0 0 0 4 4 34 0
  1e klasse 
  ZH MD12 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude MD12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MD12 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MD12 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hurley MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MD12 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MD12 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  ZH MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios MD2 4 10 3 1 0 15 3 0
2 HBS MD2 4 9 3 0 1 14 13 0
3 Strawberries MD1 4 7 2 1 1 18 10 0
4 VVV MD12C 4 4 0 4 0 10 10 0
5 Saxenburg MD12 4 2 0 2 2 11 20 0
6 Myra MD3 2 0 0 0 2 2 6 0
7 IJburg MD2 2 0 0 0 2 3 11 0
  1e klasse 
  ZH MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MD2 4 12 4 0 0 19 4 0
2 Haarlem MD2 4 9 3 0 1 15 8 0
3 Pinoké MD4 4 6 2 0 2 15 14 0
4 AMVJ MD2 2 3 1 0 1 8 8 0
5 HBS MD3 4 3 1 0 3 10 15 0
6 Amsterdam MD3 4 3 1 0 3 11 19 0
7 AthenA MD3 2 0 0 0 2 2 12 0
  2e klasse 
  ZH MD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MD4 2 4 1 1 0 8 5 0
2 HBS MD4 2 2 0 2 0 7 7 0
3 Hurley MD5 2 1 0 1 1 6 9 0
4 Alliance MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Reigers MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spaarndam MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VVV MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  ZH MD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MD11 4 9 3 0 1 11 7 0
2 Overbos MD3 2 3 1 0 1 9 6 0
3 HBS MD5 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Bloemendaal MD6 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Haarlem MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Strawberries MD3 2 0 0 0 2 1 8 0
  4e klasse 
  ZH MD6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum MD3 2 4 1 1 0 7 3 0
2 Overbos MD4 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Saxenburg MD3 2 3 1 0 1 10 8 0
4 Reigers MD4 2 3 1 0 1 6 5 0
5 Bennebroek MD6 2 3 1 0 1 5 8 0
6 HBS MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alliance MD10 2 0 0 0 2 3 9 0
  5e klasse 
G-Hockey 
  G1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis G1 3 9 3 0 0 16 9 0
2 Bloemendaal G1 4 7 2 1 1 14 12 0
3 HBS G1 4 4 1 1 2 15 14 0
4 Hoorn (WFHC) G1 3 0 0 0 3 6 16 0
  Noord 
  G2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS G2 4 9 3 0 1 21 15 0
2 Reigers G1 4 9 3 0 1 18 14 0
3 Myra G3 4 6 2 0 2 15 17 0
4 Castricum G2 4 0 0 0 4 17 25 0
  Noord 

Jeugd

Senioren

Sponsoren


Facebook

Instagram